Секси приказни

Мојот кур стана тврд како камен

Мојот кур стана тврд како камен

 

Утредента се разбудив подоцна отколку вообичаено. Кери, Надин и Итан тукушто привршуваа со појадокот.

Кога влегов во кујната Кери рече, “послужи се сам со тоа што е останато.“ Обично таа ми ставаше појадок во чинија, но, веројатно е изморена од сношти. Кери изгледаше многу задоволно и постојано трчкаше околу Итан, а Надин ги погледнуваше, ту едниот, ту другиот, со израз на очигледна љубомора. Итан седеше меѓу нив двете и се дуваше како да е курот на векот. Не е далеку од вистината, си помислив јас.

Тогаш Надин ја прекина непријатната тишина: “Па мамо, уживаше ли со Итан сношти?“

Јас речиси се задавив од тостот кога чув во кој правец ќе се одвива разговорот.
“Што е, ти да не не знаеше?“, ме погледна Надин со чудење.

“Не само што знае, туку и не гледаше додека се ебевме, а подоцна ја излижа спермата од мене и многу му се допадна.“ се смееше Кери.

“Ах, значи сакаш и мажи. Па, можеби ќе ти се посреќи, Итан е толку напален постојано, што би го пикнал курот во секоја дупка што ќе ја најде.“

Јас седев со спуштена глава, црвенеејќи се повеќе и повеќе и не можев да си поверувам какви работи слушам од мојата паштерка. Тогаш Итан стана и отиде во базенот да се искапи, а Кери се изговори со шопинг и таа и Надин излегоа по него. Двете изгледаа како ништо да не се случило. Јас отидов во дневната соба и седнав да погледам малку телевизија. Додека гледав почнав да си ги замислувам Кери и Итан како се ебат и наскоро почнав да си го дркам мојот еректиран кур со затворени очи.

По неколку минути го чув гласот на Трент: “Па, слушнав дека сакаш да лижеш сперма. Зошто не ја пробаш и мојата?“ Тој ги соблече панталоните и гаќите и застана пред мене гол со агресивен став. Неговиот кур изгледаше толку примамливо што јас не можев да одбијам. Го оставив мојот кур, клекнав на колена и го започнав моето прво пушење. Се зачудив колку убаво, топло чувство ме обзеде, кога почнав да го цицам неговиот нараснувачки кур. Тоа ме возбуди уште повеќе и мојот кур стана тврд како камен. Посегнав и го прегрнав за младиот задник и нежно му го погалив анусот со прстот како што ми правеше мене Кери.

0046

По само неколку минути Трент ја зафрли главата наназад и ме фати за косата повлекувајќи ме кон него. Со гласен извик почна да ми свршува длабоко во грлото. Отпрвин се задавив малку, но потоа почнав лакомо да ја голтам неговата слатка сперма. Откако сврши, го извлече курот од мојата уста, се облече и си замина дофрлувајќи преку рамото “подоцна ќе се видиме,“ оставајќи ме мене сам со мојот дигнат кур.

Повторно легнав на каучот и си продолжив онаму каде што застанав кога ме прекина Трент. По неколку минути дркање бев сосема близу до неверојатен оргазам, кога го чув гласот на Итан на вратата.

“Слушам дека тука има бесплатно пушење. Ајде да видиме како ќе се справиш со ова.“

Се свртев и го видов Итан гол на вратата, а телото му беше се уште влажно од капењето. Во раката го држеше масивниот еректиран кур и полека ја движеше кожичката нагоре надолу со два прста. Срцето му застана за момент кога го видов. Итан застана пред мене и ме плесна неколкупати со курот по лицето, а јас ја отворив устата најшироко што можев и го примив курот во неа. Речиси не можев да дишам, но му го цицав курот како да ми е најважното нешто во животот, не можејќи да му го голтнам повеќе од половина. Додека му го цицав, со едната рака му ги галев огромните јајца, а со другата му го дркав одвреме навреме, или нежно му го допирав анусот. Изгледаше како навистина да ужива во мојата техника.

По неколку минути ме сврте со лицето кон каучот, а од некаде извади туба со лубрикант. Во еден момент се преплашив кога сфатив дека наскоро ќе бидам изебан од ова гигантско чудовиште. “Никогаш не сум бил изебан досега“ промрморев тивко.

“Тогаш грабни некое перниче, ќе ти треба да го загризеш.“

Го прифатив неговиот совет и морам да признаам дека Итан беше многу нежен и внимателен. Притисокот на мојот анус беше неверојатно силен, едвај успеа да ми ја пикне главата во него. Наеднаш, почнав да чувствувам жалење за жените со породилни болки. Ги сфатив како се чувствуваат кога го пробав Итан.

За среќа, тој беше навистина нежен. По неколку минути, толку силно ја гризев перницата со забите, што мислев дека ќе ги скршам, а Итан беше само допола навлезен во мојот чмар. “Колку ти е тесен чмарот…“, искоментира тој, а јас си помислив, “Како да не е тесен, курот ти е како палка за бејзбол“.

Болката беше речиси неиздржлива додека Итан полека пумпаше напред назад во мојот разранет чмар, но по некое време почнав да чувствувам огромно задоволство. Том мора да ме ебеше околу половина час. Сега веќе беше целосно навлезен во мене и му ги чувствував огромните јајца како ме плескаат по газот. Каква машина за ебење! Сега сфатив дека Надин и Кери се зависни од неговиот кур, а по овој ден и јас се навлеков на него.

Наеднаш Итан почна гласно да воздивнува и да свршува во мене. Неговиот силен оргазам речиси ме преврте од каучот. Пулсирањето на неговиот огромен кур, ме доведе до оргазам каков што не сум почувствувал никогаш. Го исфрлив моето семе на подот, во неколку силни млазови и легнав изморен дишејќи тешко. Итан го извлече курот од мене, го избриша со мојата маица и си замина попат дофрлувајќи: “Среди се и исчисти ја собава, ќе имам друштво наскоро.“

Јас ја избришав спермата од подот со мојата маица, а откако се избришав и себеси, едвај застанав на нозе и полека, тетеравејќи се, тргнав кон мојата спална соба. Влегов во топлата бања да се релаксирам и одморам од ебењето што тукушто го преживеав.

Откако се искапив, решив дека морам повторно да легнам во креветот и да се одморам уште. Среќа што беше сабота, немаше шанси да одам на работа денес.

Прочитајте уште една интересна приказна: И ја излижав целата отечена пичка
И една исповед:  Големината не е се но јас сакам голем кур
Секси совет: Бричење срамни влакна: Вториот најдобар начин!