Секси приказни

Знае добро да пуши кур

 Знае добро да пуши кур

 

Ја запознав мојата сопруга Кери пред пет години, а се венчавме две години подоцна.

Таа имаше две деца од претходниот брак, ќерка, Надин која сега има дваесет години и син, Трент кој има осумнаесет. Кери имаше само шеснаесет години кога се роди Надин. Јас сум седум години помлад од Кери, што значи дека сум само девет години постар од Надин.

До скоро, живеевме просечен живот на семејство од средната класа. Понекогаш се препиравме со децата на Кери, но, повеќето време добро се сложувавме. Надин се исели и отиде да живее со своето дваесет и две годишно момче Итан, а Трент речиси никогаш не е дома.

Итан секогаш изгледаше премногу самоуверено, но бидејќи беше доста низок тоа го препишував на неговата искомплексираност. Често флертуваше со Кери, прегрнувајќи ја и допирајќи ја премногу често, ако се прашувам јас. Но, кога ќе го споменев тоа, таа веднаш се лутеше и ми велеше дека тој само сака да се однесува пријателски.

Физички, сите изгледавме идеално, се храневме здраво, вежбавме и спортувавме доста често. Се се смени кога ги погодив сите броеви на лото комбинацијата. Дваесет милиони долари! Боже мој!

Купивме екстремно голема куќа, со голем ранч околу неа. Имаше се што ќе посакавме, внатрешен и надворешен базен, џакузи бања, штали со коњи, соба за рекреација со билијард маса, огромен телевизор и потполно опремен бар. Во огромната гаража беа паркирани четири луксузни автомобили и едно камионче. Таму беше исто така сместена и работилница со секој алат што можете да го именувате.

Имав мал бизнис кога го добивме џек потот и јас решив дека ќе продолжам да работам, но не толку многу како порано. Кери реши да се занимава со коњите и да се грижи за куќата.

Еден ден, кога се вратив дома од работа, видов пред куќата паркиран камион за преселби. Двајца работници изнесуваа кутии од него и ги внесуваа внатре. Влегов во куќата и ја прашав Кери што се случува, а таа ми рече дека Надин и Итан се вселуваат со нас и дека оваа куќа е преголема и има место за сите нас.

Морав да признаам дека малку се разочарав. Бев навистина среќен кога Надин реши да се исели и се надевав дека и Трент наскоро ќе го направи истото, а јас и Кери ќе живееме сами на мира. Сега, не само што Надин се враќа, туку го носи и Итан со себе, а најмногу ме погоди тоа што никој не се потруди да ме праша мене за моето мислење.

По неколку часа “разладување“ во мојата работилница се убедив себеси дека тоа и не е толку лошо. На крајот на краиштата, оваа куќа навистина беше преголема и можеби и нема да се сретнуваме многу често во неа.

0006

Се вратив во куќата и отидово во спалната да се пресоблечам. Кери беше во џакузито и ме канеше да влезам со неа. “Ајде, дојди. Денес сум напалена.“ Но, јас бев премногу уморен и и реков дека набрзина ќе се истуширам и дека не сум расположен за ништо.

Додека се пресоблеков, Кери, Надин и Итан веќе наголемо славеа. Музиката беше прегласна, а Кери и Надин му танцуваа на Итан. Веќе сфатив дека нема ништо од тивката вечер. Тоа што не го знаев, беше дека сите тројца имаа земено “волшебна печурка“ и сега се налеваа со алкохол. По неколку пива, реков дека сум уморен и се повлеков во мојата спална соба.

Нашто ме разбуди околу четири часот утрото. Креветот до мене беше се уште празен и јас се симнав долу да видам каде се онесвестила Кери. Поминав покрај собата на Надин и Итан и оттаму слушнав дека во моментот имаат ебење на векот. Кога стигнав во дневната соба, светлата беа изгаснати а собата тивка. Се слушаше само тивко дишење од каучот. Погледнав на него и се изненадив до бесвест. На него лежеше Надин! Тоа значеше дека Итан ја ебе мојата жена!

Отрчав до спалната соба на Надин и по пат натаму се прашував ЗОШТО, ЗОШТО, ЗОШТО? Зошто Кери би се ебела со момчето на нејзината ќерка? Зарем јас не и бев доволен? Застанав пред вратата и наслушнав. Тие сеуште се ебеа. Полека ја отворив вратата и влегов внатре. Облеката на Кери лежеше на подот, целата испокината. Градите ми натежнаа кога ги видов како се ебат. Таа стенкаше како што никогаш не стенкала со мене. Стоев така, ги гледав и се прашував што да направам, кога тој одеднаш застана.

Итан навистина имаше убаво тело. Гледајќи го неговиот цврст задник, се зачудив кога забележав дека курот ми се дигнал. Тој стана и и рече на Кери дека сака да му го цица. Кога му го видов курот, сфатив дека навистина сум го потценил. Му беше огромен. Тогаш Кери го грабна со двете раце и сеуште уште неколку сантиметри останаа слободни. Му го излижа и потоа почна да го пика во устата. Кери навистина знае добро да пуши кур. Го прегрна околу задникот и со прстите полека почна да му го гали анусот.

Итан ја сврте Кери на стомакот и повторно и го пикна курот, овојпат во нејзиниот спремен чмар. “Толку си тесна, исто како Надин кога првпат ја запознав.“ Кога и го напика онолку колку што можеше да го собере, Кери доживеа барем три оргазми во рок од десет минути колку што ги гледав. Кога свршуваше тој, го извлече курот и почна да прска врз неа насекаде, најмалку пет млазови сперма. Се сеќавам дека сум прочитал дека просечен маж ејакулира околу една лажица сперма, но Итан исфрли барем двапати толку.

Никогаш порано не ме привлекол маж, но сега почувствував дека ниту една жена не ме привлекува онолку колку што ме привлекува Итан. Се би дал да можам да ја излижам неговата сперма од сеуште дигнатиот стап. Толку се возбудив, што свршив во гаќите и засрамен се свртев и си заминав во мојата спална соба.

По неколку минути, Кери клатејќи се, се врати во собата. “Па, ти се допадна ли шоуто?“ ме праша таа, а јас, запрепастен, лежев во тишина.

“Беше неверојатно.“ конечно промрморев.

“Откако ти си легна, ние продолживме да пиеме. Надин се онесвести од алкохолот и јас му реков на Итан дека ќе си легнам. Тој ми рече да продолжам да танцувам и ми се придружи во тоа. По неколку песни, само ме грабна, а јас поднапиена не се спротивставив. Изгубив контрола и почнав да го бакнувам. Кога му се дигна курот и кога видов колкав му е, не можев да си поверувам. Ти реков дека вечерва сум напалена, а ти ме откачи. Да знаеш дека ќе се ебам со него доста често, па можеш да се навикнеш на тој факт.

Курот ми беше тврд како камен и јас почнав да ја бакнувам и да и ја лижам пичката, притоа насладувајќи се со вкусот на спермата на Итан. Таа ме грабна за косата и ме притисна кон нејзината натечена пичка. Јас гладно ја лижев и ги бришев трагите од неговата сперма со својот јазик. Се возбудив како никогаш до тогаш. Се замислував како ко пикам во својата уста гигантскиот прекрасен кур на Итан. Иако ми беше дигнат, ми стана уште поцврст. Не можев да се наситам со вкусот на нејзината пичка.

Кери продолжи да ми раскажува како се се случило. “Тоа беше најдоброто ебење што сум го имала во животот. Се ебевме речиси четири часа, свршував и свршував, одново и одново како да имав ракета во мене. Тој ми сврши во устата и врз мене најмалку пет пати. А кога налета ти, дури и не му беше сосема дигнат. Занемев кога му го видов во полна ерекција. Како ти се допаѓа неговата сперма?“

“Неверојатна е.“ одговорив јас.

“Мило ми е што го слушам тоа. Како што реков, ќе се ебам со Итан доста често, а ти ќе бидеш задолжен за лижењето. И, ах, можеби и ќе бидеш поканет следниот пат…“

Прочитајте уште една интересна приказна: Уживам во ебењето со мојот сосед
И една исповед: Пушење кур моја специјалност
Секси совет: Како да изразите почит кон својот маж