Хербален POWER CREAM TOURO XXXL Erection 15 ml.

Број на артикал: OG-51638

990 ден

POWER CREAM TOURO XXXL

 • Ја нагласува вашата ерекција
 • Овозможува чувство на поголем пенис
 • Покомплетна од другите слични производи бидејќи содржи и други стимуланси покрај таурин.
 • Со Acmella Taurine, Gingko Biloba и Женшен
 • Промовира интензивни машки оргазми

Крем за подобрување и зголемување на ерекцијата

Touro XXXL е крем за подобрување на ерекцијата кој обезбедува моментален ефект на стврднување на пенисот со чувство на зголемување поради комбинацијата на неговите четири активни состојки: Acmella, растение од амазонската прашума; Таурин, Гинко билоба и Женшен. Неговата формула обезбедува полесна и поригидна ерекција и чувство на зголемен пенис што резултира со најголема возбуда и задоволство кај мажите.

Производ доставен на дерматолошки, уролошки и студии за ефикасност. Тестирано и одобрено.

Функција: Стврднување на пенисот, чувство на зголемување, моментален вибрирачки ефект стимулација на возбуда.

Нанесете мала количина од производот на пенисот со стимулирачка масажа. Повторно нанесете ако сакате.

*Orgie препорачува да започнете со 1 доза на пумпа и да ја прилагодите дозата според она што се чувствува возбудливо, а сепак удобно.

Состав: вода, глицерин, пропилен гликол, цетеарил алкохол, етилхексил палмитат, глицерил стеарат, масло од семе од helianthus annuus, peg-100 стеарат, таурин, натриум полиакрилат, феноксиетанол, бутилен гликол, ниацинамид екстракт од цветен полиспим, ниацинамид јас путер, Prunus amygdalus dulcis масло, овошен екстракт од пиперка, екстракт од корен од женшен, етилхексилглицерин, динатриум едта, екстракт од лист од гинко билоба, тридецет-6, bht, натриум бензоат, ванилил бутил етер, калиум триилдилдиктат, калиум трилдиктат, киселина, натриум метабисулфит.

Спакуван е во Безвоздушно шише од 15 ml.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!