Течен клиторален вибратор за сензуални сензации Оргие 15 ml.

Број на артикал: OG-51652

690 ден

Карактеристики:

Новиот Orgasm Drops Vibe! ги носи истите ефекти на неговиот оригинал производ: го сензибилизира клиторисот, промовира почетно ладење, сензација проследена со пријатно чувство на затоплување, засилен од неговиот нов ефект: Секси Вибрација!

Покрај возбудливите ефекти, новиот Orgasm Drops Vibe! има арома и вкус на праска во сируп. Вкусно интензивниот орален секс е супер предигра за примачот додека дел од ова има и тој што дава.

Технички податоци:

Стаклено шише со капалка од 15 ml

Како да се користи:

Нанесете две или три капки директно на клиторисот, масирајте и почекајте неколку минути.

Чувствата започнуваат со мало ладење, проследено со благо затоплување, а сензацијата на вибрирација следи потоа.

Прилагодете ја дозата според вашата чувствителност со зголемување или намалување на применетите капки.

За храбри жени!

Orgie Orgasm Drops Vibe е совршен придружник за пријатна ноќ. Овие капки за оргазам се дизајнирани да дадат задоволувачки и сензуални сензации и бура од задоволство, токму таму каде што ви треба! Подгответе се да ја поттикнете забавата меѓу вашите нозе кога и каде сакате.

Дизајниран за ваша удобност и задоволство, гелот за оргазам ги пецка вашите места за задоволство, го прави вашиот клитос почувствителен и пореактивен кон стимулација со играчки, партнери или сами! Дозволете вашиот клиторис да биде обвиен со топол, но нежен наплив на сензации, проследен со топло чувство.

Гелот за оргазам е направен од материјали безбедни за телото како глицерин, пропилен гликол, полисорбат 20, аква, арома, натриум бензоат, екстракт од цвет на Spilanthes Acmella, сукралоза, калиум сорбат, млечна киселина. Обезбедувајќи бразилско искуство во ергономско шише во облик на капкалка од 15 ml, овие капки за оргазам се дискретни за носење, така што вашето задоволство никогаш не е оставено зад себе.

 • Волумен: 15 ml
 • Гел за возбудување на клиторисот што може да се бакнува
 • Има првично чувство на ладење проследено со топло чувство
 • Го сензибилизира клиторисот
 • Може да се користи за орален секс
 • Лесно се чисти
 • Произведено во Португалија

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!