Прикажувам 1–10 од 144 резултати

Прикажи 36 48 Сите

Силиконско вибро јајце со далечинско

На залиха

990 ден
ШИФРА: LT-NS2444
Боја:

Розова

Дебелина:

3 , 2 см.

Должина:

6 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Вибрирачки Гаќички што се Контролираат со Далечинско

На залиха

Original price was: 1,590 ден.Current price is: 990 ден.
ШИФРА: LTV20932

ХИТ! Вибрирачки Гаќи со Далечинска Контрола и УСБ полнење

На залиха

Original price was: 2,290 ден.Current price is: 1,890 ден.
ШИФРА: LX-LV770201
Тежина

0.13 кг

Анатомски Дупли Стреп-Он за Жени – 13,5см и 10,2см должина на Дилдата

На залиха

1,190 ден
ШИФРА: BW-022077
Боја:

Телесна

Материјал:

ТПР

Должина:

13 , 5 см.

Дебелина:

3 , 4 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Текстура:

Анатомски реална површина

Луксузен вибратор и стимулатор за клиторис

На залиха

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,290 ден.
ШИФРА: SW-1078
Боја:

Розова

Дебелина:

3 , 7 см.

Должина:

15 , 5 см.

Должина на употребливиот дел:

10 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

НОВО! Шмукач и дупли вибратор (вибрира горе и долу се полни на УСБ кабел)

На залиха

1,990 ден
ШИФРА: SW-1035
Боја:

Розова

Дебелина:

3 см.

Должина:

20 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

3 модови на шмукање и 10 модови вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Позлатено вибро јајце што се контролира на далечински управувач

На залиха

4,990 ден
ШИФРА: BI-014711W
Боја:

Како на сликата

Дебелина:

3 , 5 см.

Должина:

19 , 7 см.

Должина на употребливиот дел:

8 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Мек силикон

Модови на вибрација:

12 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мека мазна површина

Сет од 3 вагинални топчиња

На залиха

490 ден
ШИФРА: BI-014049-3
Боја:

Виолетова

Дебелина:

3 см.

Должина:

24 см ,

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

АБС

Текстура:

Мазна површина

Силиконски вибратор со шмукач и вибрација

На залиха

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,290 ден.
ШИФРА: SW-1059
Боја:

Розова

Дебелина:

3 см.

Должина:

12 , 5 см.

Должина на употребливиот дел:

10 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 модови на шмукање и 9 модови вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина