Најдобриот гел за продолжен секс – ЕЏ (убедливо нашиот најдобар гел)

Број на артикал: 0000000020

890 ден

Тежина 0.1 kg

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ

Дозволете ни да ви го представиме најновиот револуционерен производ направен од 100% природни состојки којшто елегантно и дискретно ќе ја намали осетливоста на вашиот пенис и ќе ви овозможи долг и стабилен сексуален однос.

Еџ е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот!

Прераното свршување ги фрустририра жените!

Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана.

За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.

Начин на употреба: Се ставаат неколку капки на главчето на пенисот и се размачкуваат. Се чека околу час и половина да се впие средството во ткивото и после почнува дејството кое може да трае и до 6 часа.

Напомена: Дејството не е со затапувачки ефект како кај хемиските средства, туку е природно и лесно.

Неговиот неоспорен ефект го докажуваат и одличните оценки на Амазон, погледнете на линкот:

https://www.amazon.com/Edge-Delay-Gel-Desensitizing-Applications/dp/B06XKQTDTH/ref=sr_1_fkmr1_1_s_it?s=hpc&ie=UTF8&qid=1516983168&sr=1-1-fkmr1&keywords=edge+delay+gel+australia

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Вршиме дискрета достава

Безбедно on line плаќање со картичка преку системот CASYS

Политика на приватност

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ

Трае подолго од сите до сега познати средства

Само една мала капка од Гелот ЕЏ намачкана на главичката од пенисот ќе му ја намали осетливоста во следните 6 часа без да го отрпне и да ви го намали задоволството.

Оралниот секс со ЕЏ е вкусен!

Хемиските средства за намалување на осетливоста имаат горчлив вкус и се ставаат непосредно пред сексуалниот однос. За разлика од нив, ЕЏ се става еден час пред сексот и тоа во многу мало количество, така што целосно се апсорбира во кожата и нема непријатен вкус.

Има одлична цена!

За само 1200 денари добивате тубичка од 7 милилитри во којашто има повеќе од 50 капки, а само ЕДНА капка е доволна за целовечерно користење.

Еџ ќе ве направи среќни

Ова е факт затоа што сега траењето на сексот нема да биде проблем за вас. Од друга страна, дејството на ЕЏ е толку долго што целата ноќ може да биде уживање за двајцата партнери.

Еџ е 100% природен хербален производ

Еџ не содржи медикаменти, хемиски супстанции и анестетици како другите познати средства. Произведен е од природни состојки.

Еџ нема непосакувани ефекти

Кога го користите ЕЏ вие знаете дека не се изложувате себеси на ризици од несакани дејства што можат да се јават при користење на хемиски средства.

Лубрикант

 

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!