Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 36 48 Сите

Силиконски вибратор за на прст

На залиха

490 ден
ШИФРА: LT-SN183
Боја:

Како на сликата

Дебелина:

2 , 5 см.

Должина:

8 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Напојување:

На батерии

Модови на вибрација:

1 мод на вибрација

Мега попуст! Моќна Навлака со Вибратор за на Прсти

На залиха

Original price was: 690 ден.Current price is: 290 ден.
ШИФРА: LTIL2016