Се прикажуваат сите 25 резултати

Прикажи 36 48 Сите

Камуфлиран Силиконски Шмукач и Лижач на Клиторис, Брадавици и целото тело во форма на Јајце. Се полни на УСБ кабелче

На залиха

1,690 ден
ШИФРА: LT-OP2252
Должина:

7 цм.

Дебелина:

4 цм.

Боја:

Како на сликата

Материјал:

ПВЦ, Силикон

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна површина

Моќен Мал Шмукач и Лижач на Клиторис, Брадавици и целото тело – На Ваша Услуга – се полни на УСБ кабелче

На залиха

1,690 ден
ШИФРА: LT-OP2263
Боја:

Розова

Дебелина:

5 цм.

Должина:

9,5 цм.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Моќен Шмукач за Клиторис и Брадавици – Го викаат Швалерот

На залиха

1,290 ден
ШИФРА: LT-NM2566
Материјал:

Силикон

Должина:

11 цм.

Дебелина:

4 цм.

Боја:

Розова

Моќен Шмукач со 11 мода на шмукање за Клиторис и Брадавици – Задоволувачот

На залиха

2,490 ден
ШИФРА: LT-NS2495
Должина:

15 цм.

Дебелина:

6 цм.

Материјал:

ПВЦ, Силикон

Боја:

Како на сликата

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Напојување:

2 ААА Батерии

Текстура:

Мазна површина