(Видео) Еден од нашите најпродавани производи: Силиконски клиторален шмукач и вибратор, со 10 мода на шмукање и вибрирање (се полни на УСБ кабелче)

SKU: LTVO003

Original price was: 2,290 ден.Current price is: 1,490 ден.

Тежина

0.29 кг

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

Димензии:

 • Должина: 19 см
 • Должина на употребливиот дел: 11 см
 • Дијаметар: 3.2 см

Спесификации:

 • 2 различни мотори за клиторално шмукање и вагинална стимулација
 • 10 различни модови на шмукање и 10 различни модови на вибрација
 • Се полни на USB кабелче
 • Перфектен за почетници
 • Препорачуваме да се комбинира со лубрикант на водена базa
 • 100% Силикон

 • Запознајте ја новата генерација на секси играчки! Овој нов производ со својот практичен дизајн ги импресионира корисните со својот сладок облик и едноставна употреба. Приуштете си едно незаборавно задоволство! Заоблената глава на овој шмукач совршено се прилагодува на Вашето тело и ќе Ви предизвика толку силен оргазам каков што не сте искусиле досега! Неговата магија се состои во единаесетте различни програми на вшмукување, што Ви дава чувство блиско на оралното задоволување, само што е далеку подобро! Разгалете се себеси, Вие го заслужувате тоа!

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!