Зголемувач на возбуда за анален секс Грчки бакнеж, со вкус на ментол и со загравачки ефект 50 ml.

SKU: OG-51409

Original price was: 990 ден.Current price is: 690 ден.

Аналингус стимулирачки гел

Грчкиот бакнеж е гел за возбудување што може да се бакнува, развиен за практика на анален секс ама може да се стави на било која ерогена зона.

Функција: Чувство на затоплување, стимулација на возбуда, може да се бакнува.

Грчкиот бакнеж е гел за возбудување што може да се бакнува, развиен за практика на аналингус. Вкус и мирис на ментол, чувство на затоплување.

  • Вкус и мирис на ментол
  • Чувство на затоплување.
  • Зголемувач на возбуда

Начин на користење: Нанесете 1 до 2 дози со пумпа на наменетото место со нежна масажа. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: глицерин, вода, пропилен гликол, пег-40 хидрогенизирано рицинусово масло, натриум бензоат, масло од лист мента арвенсис, натриум сахарин, лимонен.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!