Секси приказни

Се наденуваше на курот на Чак

Се наденуваше на курот на Чак

 

Некаде пред пет часот почнав да се плашам од она што ме очекува. Што ли сакаат Чак и Итан од мене, сигурен бев дека нема само да служам пијалаци.

Додека одев кон мојата нова спална соба, поминав и ја видов Кери сама на креветот.

“Што има ново кај тебе?“ ја прашав.

“Немам ниту минутка пауза во денот, едвај да можам да одам. Чак е ебачка машина и никогаш не му е доволно. Имаме секс по шест пати на ден, речиси два часа трае едно ебење и тоа кога не се вклучува и Итан. Меѓу тие два огромни курови, не можам да се одморам.“

“А што е со нас двајцата? Мислиш ли на мене некогаш? Дали ти е воопшто гајле, ме сакаш ли сеуште? Немам контрола врз мојот сопствен дом, а не можам ниту да имам секс со својата жена. А ти изгледаш како да се забавуваш.“ Не можев повеќе да издржам, морав да ја прашам Кери.

“Па, само што Чак е толку прекрасен и неверојатен во креветот. А да не го споменам Итан, јас сум зависна од нивните курови, невозможно е да се одречам од нив. Ти ионака ги имаш Надин и Трент да те забавуваат. Дојди до мене и раскажи ми за забавата што ти ја приредиле утрово.“

Додека и раскажував на Кери за курот на Трент и пичката на Надин и за тоа каков вкус имаат тие, со прстот си поигрував со пичката на Кери. Го почувствував мирисот на Чак во неа и можев да ја замислам како се наденува на неговото копје. Курот ми се дигна и ми беше толку цврст, што можев да издупчам дупка во креветот.

“Одсекогаш знаев дека си бисексуалец. Ти го видов изразот на лицето додека Чак и Итан те ебеа, а и те фатив еднаш како гледаш голи мажи на интернет. А, мораш да се согласиш со мене, Чак е најубавиот маж што досега сум го видела, со најубавиот кур на светот, “ Кери ме предизвикуваше, а јас не престанував да и ја лижам пичката уживајќи во вкусот на Чак. Не ми преостануваше ништо освен да се согласам со неа. Додека раскажуваше за курот на Чак, оргазам и го затресе телото.

“Тргни се сега, би ти дозволила да ме изебеш, но мора да се чувам за Чак и за неговите пријатели, а и мора да ја средиме куќата за забавата. Тие ќе пристигнат за два часа.“

Набрзина си го издркав на креветот, се облеков и реков: “Смени ги чаршафите Кери, не сакам да ги разлутам Чак и Итан повторно.“

До 5:30 часот, јас и Кери ја средивме собата за забавата, донесовме неколку вида пијалаци и спремни ги чекавме гостите. По неколку минути Итан влезе во собата и ми ги дофрли клучевите од мојот џип (кој патем речено, го земаа без прашање), за да го паркирам. Во шест часот и неколку минути еден автомобил се паркираше пред куќата. Од него излегоа еден висок црнец и еден многу згоден маж, со италијански акцент. Се претставија како Џејк и Џони и изгледа дека чуле доста работи за мене од нивните пријатели.

0052

Кери и Надин беа облечени во многу секси облека, а кога се запознаваа со момците, тие им дадоа по еден многу страстен бакнеж, на секоја од нив. Откако сите седнаа, јас ги понудив со пијалак и отидов да ги послужам. Бидејќи не се почувствував добредојден, седнав на шанкот сам и ги слушав како раговараат. По неколку тури пијалак, Кери стана, пушти музика и почна да танцува. Наскоро и се придружи и Надин и тие двете направија добро шоу. Почнаа да се галат и да се милуваат, така што мажите им посветија целосно внимание. Тогаш Кери се наведна и и го пикна јазикот во устата на ќерка и. Надин и го возврати бакнежот, а мажите почнаа да ракоплескаат.

По неколку минути Џејк стана и јас забележав дека курот му е дигнат. Застана зад Кери и почна да и ги милува градите. Кери го повлече здолништето нагоре, така што да може да и се гледа секси тангата. Надин клекна пред мајка си и почна да и ја лиже свежо избричената пичка. Тогаш стана и Џони и легна на подот и откако ја тргна на страна тангата на Надин, почна да ја лиже нејзината пичка.

Јас гледав со широко отворени очи, а курот ми беше цврст како камен. Ги откопчав панталоните и почнав да си го дркам. Дотогаш браќата седеа, но во тој момент станаа и почнаа да се соблекуваат. Кери сега го соблекуваше Џејк и откако му ги извади боксерските гаќи, стоеше така дваесетина секунди и се восхитуваше на глетката на неговиот прекрасен кур. Потоа почна да го допира и да го лиже.

Во меѓувреме, Надин се соблече сосема гола и почна да го соблекува и Џони. И неговиот кур исто така беше навистина со завидна големина. Мојата жена и паштерка знаеја како да забавуваат друштво. Итан легна на земјата и и рече на Надин да почне да го јава. Џони и го пикна курот во устата онолку колку што можеше да и влезе. Јас имав огромна желба да одам и да се придружам, но се плашев од последиците.

Кери се наденуваше на курот на Чак, а во устата го имаше курот на Џејк. Огромните јајца на Џејк се клатеа напред, назад, и ја плескаа Кери по брадата. Во следните два часа, мажите се менуваа на сите позиции, секој ја имаше пробано и пичката и устата на двете девојки. Девојките свршуваа постојано, безброј пати и веќе беа сосема изнемоштени.

И јас досега два пати си го издркав зад шанкот и се уште ми беше дигнат. Додека паузираа, јас им служев уште една тура пијалок, кога Итан рече: “на девојките добро би им дошол одмор, па ќе мора да послужиш ти Рик.“

Наеднаш, посакав да избегам. Што ли ќе ми прават четворица огромни момци, можев само да си го замислувам во живо мојот најлош кошмар. Додека да трепнам, ми скокнаа сите четворица и почнаа да ме соблекуваат. Јас клекнав пред Џони и почнав да му го пушам и дркам курот, додека останатите тројца си ги дрвеа куровите и го спремаа лубрикантот. Џони стана и застана пред мене, а Итан го презеде неговото место. За среќа, испив доста алкохол и имав кур во устата, инаку ќе почнев да викам кога Џони ми го пикна агресивно неговиот кур во мојот чмар. Тој почна агресивно да ме пумпа одзади и не престана во следните петнаесетина минути. Конечно, почувствував дека почна да свршува, кога ме грабна за колковите и ми го пикна курот до крај. Неговото топло семе ми ја гореше внатрешноста, а чувството беше прекрасно.

Сега дојде ред на Чак за мојата уста, а Џејк почна да ме ебе одзади. Курот на Џејк беше поголем од оној на Џони и иако претходно изебан, мојот чмар не беше спремен за следното. Џејк беше понежен од Џони, но сепак ми го растегна чмарот уште повеќе. Ритамот на ебењето на Џејк беше прекрасен и наскоро јас почнав да свршувам на подот. Кога тој свршуваше, почувствував дека курот му натече уште повеќе и ми го наполни задниот отвор со огромно количество сперма. По него, дојде на ред Чак. Тој ме сврте на грбот и почна да ме ебе со сета своја сила. Наеднаш, почувствував усни на мојот кур. Тоа беше Надин. Таа седна врз мене во поза 69 и јас почнав да и ја лижам пичката, која имаше вкус на измешаната сперма од сите четворица момци. И свршив на Надин во устата и тоа беше мојот четврт оргазам откако пристигнаа нашите гости.

Кога Чак ми сврши во чмарот, а Надин се оттркала од мене, станав и го видов Итан како ја ебе Кери во влажната пичка. Таа имаше толку многу сперма во неа, што со секое вадење на курот, повторно истекуваше од неа. За прв пат, почувствував дека треба да направам нешто поагресивно и се довлечкав до нив и почнав да ги лижам. Ја лижев спермата што истекуваше по јајцата на Итан. Му го пикнав јазикот во чмарот и кога рече дека ќе сврши, јас му го извлеков курот од Кери и го исцицав секој млаз сперма што истече од него.

Откако дојдовме до здив, се истуширавме и отидовме да се искапеме во базенот. Потоа Џејк и Џони се облекоа, двајцата страсно ја бакнаа Кери, рекоа дека однапред се радуваат на следниот пат, се поздравија и си заминаа.

Кери се сврте кон мене, ме гушна за прв пат во две недели и ми шепна на увото: “Ме поканија да одам на викенд со нив следната недела. Додека сум отсутна, ќе мораш да го усреќуваш Чак, па затоа, со среќа и на двајцата нас.“

Прочитајте уште една интересна приказна: Копнеж за кур
 И една исповед: Како почнав да сакам голем кур? 
Секси совет: Водич за одличен секс на плажа