Од нејзината пичка капеше сперма

Ми се јави касно ноќта и ми кажа дека наредното утро ќе се забавува со нејзиниот нов оженет љубовник, ми рече дека можам да одам кај неа по 11 часот претпладне и ако сеуште има паркирано автомобил во нејзиниот двор, да почекам се додека не замине. Стигнав 10 мин пред 11 часот и видов дека сеуште имаше автомобил во нејзиниот двор, свртев неколку кругови околу блокот улици се додека автомобилот не замина. Се паркирав кај неа во дворот, влегов во нејзината куќа и се качив горе во нејзината спална

Подготвена пичка за кур

Додека си игравме со Лиле, можев да видам како Ристе ја полнеше устата на Тина со неговиот огромен кур. Конечно Ристе ја напучи Тина и започна да ја ебе. Јас и Лиле завршивме со нашата игра и почнав да ја гледам Тина. Многу ме возбудуваше глетката како некој друг маж ја ебе мојата жена. Лиле ме погледна и ме праша дали уживам во глетката. Кога и одговорив дека уживам да ја гледам Тина како се ебе со друг маж, таа клекна пред мене и почна да го пуши мојот кур

Пушење кур моја специјалност

Секогаш ми велеле дека сум добра со устата. Бидејќи сум бисексуалка тој коментар го имам добиено и од мажи и од жени. Но ако морам да бирам, би одбрала КУР! Сакам кога лежам на грб на ќошот од креветот, а тој ме ебе во устата, со задникот свртен кон мене. Јајцата му се одбиваат од мојот нос. Можам да го помирисам и да го гледам курот како се лизга во мојата уста. Обожувам кога навистина силно ќе ме ебе во устата и кога ќе ми го пикне до грлото и ќе го држи речиси цела минута

Големината не е се но јас сакам голем кур

Отидовме во неговиот стан и двјцата возбудени почнавме да се соблекуваме. Се вчудоневидив кога го видов неговиот кур за прв пат. Курот беше огромен, долг и дебел. Едвај можеше да го собере во мојата уста, но тоа не ме спречи да се обидам да го напикам. Поминав долго време на коленици само да го гледам и да си играм со него. Кога влезе во мојата пичка мислам дека направи нов отвор во мене

Анус полн со сперма има ли нешто поубаво од тоа?

Мммм… сакам да ми го полнат газот со сперма. Но само од еден маж. Сакам да му го пушам курот, а потоа да си го тријам од мојот клиторис, па потоа да ме ебе во кучешка позиција и да ги чувствувам неговите мадиња како го плескаат мојот клиторис. Пред да сврши, тој да ми го извади курот од пичето и да го стави во газот

За ова е створена вистинската љубовница

Сакам кога мажот ќе дојде зад мене и ќе ме зграпчи за цицките и ќе почне да ми ги стиска брадавиците, а јас стенкам од болка и задоволство истовремено. Сакам да го почувствувам неговиот тврд кур како го притиска мојот задник и ми ја навлажнува пичката. Ми трепери целото тело кога ќе помислам дека тој вкочанет орган ќе влезе во мене. Сакам да ги движи неговите раце по мојот стомак и да ми шепоти тивко во увото, „сега ќе те ебам до бесвест.“ Потоа со строг глас да ми каже да го тргнам здолништето и да се наведнам

Како почнав да сакам голем кур?

Размислував многу за ова деновиве. Големите курови постојано се во моите желби и сексуални фантазии и навистина сакав да дознаам зошто. Колку повеќе размислувам за тоа, доаѓам до идеја дека ми се допаѓа кога мажите се чувствуваат горди заради големината на нивниот кур. Исто така, сакам кога бесно ќе му го цицам на некого и тој ќе го ослободи ѕверот во себе

Напалена авганистанка

Неговиот силен стисок ме направи да офкам, ми ја раскопча кошулата и почна да ми ги лижи цицките, како што ми ги шмукаше брадавиците така се повеќе се влажнев. Неговиот надрвен кур ме предизвикуваше да го лапнам во уста и да го цицам со сласт. Кога видов колкаво мандало има ги ококорив очите, го сакав цел во мене. Со расчепатени нозе и масивниот токмак на Стојан длабоко во мене се чувствував како најзадоволната пизда на планатава. Како што го лизгаше курот низ мојата пичка и ми ги гмечеше цицките

Вагината е извор на возбуда и задоволство

Неверојатно сум фасциниран од изгледот на самата вагина. Ги сакам женските надворешни вагинални усни, имам чувство како да испуштаат неконтролирана сексуална моќ. Се сеќавам кога за прв пат видов жена од назад, таа беше потпрена на своите колена, рацете и беа испружени напред, а со лицето беше легната на перница, додека нејзиниот убав задник беше во воздух чекајќи го мојот пенис да пенетрира длабоко во неа

Сакам кога имам кур во уста

Пушење кур, цицање кур, јас го специјализирав тоа. Наречете го тоа пракса, но во изминативе години низ мојата уста поминале различни видови на курови. Кратки, долги, дебели, тенки, сечени, арапски, азиски, кинески, црнечки, сите видови. Кај сите мажи што низ годините орално сум ги задоволувала, постоеле неколку нешта што ќе ви ги кажам