Исповеди

Подготвена пичка за кур

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Подготвена пичка за кур

 

Со жена ми Тина стапивме во брак веднаш по нашето средно образование. Двајцата немавме некое големо сексуално искуство. По неколку години поминати во брак, започнавме да зборуваме за свингерите. Тина и јас бевме подготвени да го измениме нашиот сексуален живот. На работа една колешка ми се понуди да ми помогне во нашата мисија. Таа ми донесе неколку свингерски публикации за да и ги покажам на Тина и да одбереме некое такво друштво. Подоцна мојата колешка Бети ми побара да и донесам неколку фотографии од Тина. Јас ја фотографирав во неколку секси фустани, направив неколку слики каде што беше гола и мора да кажам дека фотографиите беа доста секси. Ги однесов на работа и и ги покажав на Бети. Нејзиниот коментар беше дека Тина е прекрасно парче и многу ми е љубоморна што ебам толку убава кучка. На ова додаде дека за брзо време се надева дека тројцата многу добро ќе се забавуваме.

Една вечер Бети и се јави на Тина. По долгиот разговор Тина посака што побрзо да отидеме на некоја свингерска забава. Јас направив контакт со свингерскиот клуб што беше најблиску до нас и следниот викенд заминавме на нивната забава. Тина беше изненадена од љубезноста со која не пречекаа на забавата. Разговаравме со повеќе парови, но еден постар пар изрази голема желба подобро да се запознаеме. Нивноте имиња беа Ристе и Лиле. Отидовме во една од собите во куќата. Од самата помисла што ќе правиме, мојот кур беше во полна ерекција. Не губевме многу време во разговор, јас се соблеков, а Лиле веднаш ми се придружи. Ристе веќе и ја лижеше пичката на Тина. Додека си игравме со Лиле, можев да видам како Ристе ја полнеше устата на Тина со неговиот огромен кур. Конечно Ристе ја напучи Тина и започна да ја ебе. Јас и Лиле завршивме со нашата игра и почнав да ја гледам Тина. Многу ме возбудуваше глетката како некој друг маж ја ебе мојата жена. Лиле ме погледна и ме праша дали уживам во глетката.

Кога и одговорив дека уживам да ја гледам Тина како се ебе со друг маж, таа клекна пред мене и почна да го пуши мојот кур. Тина за ова време испушташе прекрасни звуци и го тераше Ристе посилно да ја ебе. Тој го направи тоа и за брзо време ја наполни нејзината пичка. Кога Ристе го извади курот од пичката на Тина, можев да видам како неговата сперма извира од пичката на жена ми. Лиле ми рече да одам до Тина и да и кажам колку убава била глетката додека се ебела со друг и потоа јас да ја изебам. Тоа и го направив, откако и го кажав тоа на Тина го напикав мојот кур во нејзината сочна пичка . Курот се лизна со голема леснотија, а пичката и беше топла. Уживав да ја ебам додека се уште во нејзината пичка беше спермата на Ристе.

0015

Ристе и Лиле ја напуштија собата додека јас и Тина се облекувавме. Кога се вративме на забавата тие веќе си заминале. Разменивме телефони со повеќе парови со цел подобро да се запознаеме во иднина. Кога се враќавме кон нашиот дом Тина ме праша дали може следниот пат кога ќе одиме на забава да се забавуваме одделно. Јас не гледав некој проблем во тоа и се согласив со нејзиното барање.

По неколку дена Тина ми кажа дека имало на работа некој тип што и се допаѓа и почнал да и се пушта. Таа ме праша дали може да се позабавува со него. Јас и одговорив дека немам никаков проблем. По некоја вечер тие отидоа во некој бар после работа. Неговото име беше Томе. Томе знаеше дека Тина е мажена, па затоа ја прашал дали и претставува проблем тоа што е со него. Тина на тоа му кажа дека јас немам никаков проблем и му ги кажа моите неколку сексуални искуства со колешките со кои работам. Тие го напуштија барот и заминаа со автомобилот да најдат некое добро место за да се изебат. Кога се паркираа Тина го извади курот на Томе и почна да му го пуши, додека Томе ја стимулираше нејзината пичка. По некое време почнаа да се ебат. Тина пристигна дома час и половина покасно од вообичаено.

Кога Тина дојде дома јас веќе бев во спалната. Можев да ги слушнам нејзините чекори во ходникот како доаѓа кон спалната. Таа влезе во спалната и ги запали ноќните светла. Ја прашав како и поминал состанокот со Томе. Таа почна да ми раскажува и да се соблекува. Последни ги соблече гаќичките, а јас можев да ја видам влажна дамка на нив. Нејзината пичка беше потечена и веќе и капеа капки од спермата на Томе што се наоѓаше во неа. Многу се попалив. Откако ги пробав измешаните течности од нејзината пичка, почнавме да се ебеме.

Томе сакаше да го повтори состанокот со Тина. Тина му одговорила дека доколку сакаат пак да имаат состанок, може да дојде во нашиот дом заедно со жена му. Овој податок на Томе не му се допадна и останаа само на еден состанок со Тина. По неколку дена Тина ми кажа дека се сретнала со нашиот пријател Јове кој сега бил апсолвент на локалниот универзитет. Таа договорила состанок со него и ми кажа таа ноќ да не ја чекам. Кога отиде на состанокот со Јове, се врати дури следното утро. Јас ја чекав во спалната за да ми раскаже како и поминал состанокот.

Почна да ми раскажува како биле на некоја забава, а после забавата отишла да се изебе со Јове во неговата соба во домот. Во моментот додека се ебеле во собата влегле уште двајцата цимери на Јове и таа ги поканила да им се придружат. Таа ги примила сите три кура и утрото кога се врати дома, беше максимално изморена. Ми кажа дека курот на цимерот на Јове бил најголем што го имала видено и му дозволила освен што ја ебел во пичката, да ја изебе и во газот. Нејзината пичка беше повторно црвена, а течностите и извираа и од пичката и од газот. Таа ми подаде неколку слики од вечерта што ја поминала во собата на Јове. На сликите можев да ја видам како ги пуши сите три кура и слики од различни пози како се ебе и во пичката и во газот.

Тина ги посетуваше неколкуте забави на компанијата каде што работеше. На тие забави одеше секогаш многу секси облечена. Кога се враќаше дома, нејзината пичка беше потечена, а сексот со неа потоа беше прекрасен. Отидовме на една забава на базен. Бикините што и ги имав купено беа составени само од материјалот, без никави додатни материјали или сунѓери. Кога излегуваше од базен можев да ја забележам бојата на пупките преку нејзините бикини. Ова го забележаа некои момци од соседната куќа и уживаа во погледот на жена ми. Таа тогаш ме праша дали може да се забавува. Јас и дозволив и таа ги викна момците до оградата. По неколу минути разговор со нив таа се врати и ми кажа дека едниот од нив е цимерот на Јове со огромниот кур. Потоа додаде дека ќе оди да се изебе во нивното комбе што е паркирано во задната уличка. Ме покани да присуствувам и замина. Јас уживав некое време покрај базенот и потоа отидов да ја посетам. Во уличката можев да ги пронајдам нејзините бикини како се оставени покрај патот што го одела. Сигурен сум дека последните 50 метри до комбето ги изодела гола. Кога стигнав до комбето таа веќе се ебеше со едниот од тројцата. Тој навистина имаше огромен кур. Откако ја наполни нејината пичка со спрема, ми се заблагодари и ми се извини што мора да ја напушти забавата затоа што имал некоја многу важна работа. Останатите двајца почнаа да ја ебат жена ми наизменично. Нивната сперма исти така заврши во пичката на жена ми. Тина за целото време додека се ебеше со момците, ме гледаше во очи. Откако заминаа и овие, дојде ред јас да ја ебам. Мојот кур беше толку потечен од случките што ги гледав претходно. Додека ја ебев во пичката, спермата од трите кура капеше и излегуваше од нејзината пичка со секое мое пумпање. Додека ја ебев и кажував колку јас уживам да ја гледам додека се ебе со други. Откако ја наполнав нејзината пичка со мојата сперма нурнав во неа и ги испив сите течности што беа таму. Откако завршивме со ебењето, отидовме дома да се одмориме. Тина целиот пат го помина голa.

Прочитајте уште една интересна приказна: Големиот кур на мојот пријател
И една исповед: Напалена авганистанка
Секси совет: Бричење срамни влакна: Вториот најдобар начин!

[/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]