Секси приказни

Ебење со тројца мажи истовремено

[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section” inner_width=”auto” inner_max_width=”none”][et_pb_row admin_label=”row” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” width=”90%” max_width=”1080px”][et_pb_column type=”4_4″ custom_padding__hover=”|||” custom_padding=”|||”][et_pb_text background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” text_orientation=”left”]

Ебење со тројца мажи истовремено

 

Веќе стануваше доцна, а јас станував се понестрплива. Шетавме низ трговскиот центар заедно со мојата пријателка Дијана. Бев облечена во тесни, два броја помали панталони и секоја облина беше извонредно истакната на мене. Освен тоа, носев горен дел кој се врзува на половината и околу вратот, така што ми го остава целиот грб гол и подложен на жешки погледи. Насекаде ме следеа машки очи и морам да кажам дека уживам во машкото внимание. Никогаш не ми е доволно. Но сите тие жедни погледи ме попалија и сакав да си одам веќе и да дојдам дома кај моето момче, каде што ме очекува неговиот прекрасен кур спремен да навлезе каде и да посака.

Кога дојдов до влезната врата, слушнав повеќе гласови и сфатив дека денес тој игра карти со пријателите. Се разочарав од тоа дека нема да добијам кур вечерва, а сум толку попалена. Знаев дека требаше да им донесам некои грицки за вечерва, но сум заборавила. Влегов во дневната соба и го видов како седи на фотелјата и заедно со тројца другари гледаат фудбал. Воздивнав затоа што знаев дека имам време да скокнам до продавница и да ги донесам грицките кои ги ветив. Се доближив да го поздравам и да го бакнам верувајќи дека не ми е лут. Ме бакна и тој и тогаш слушав гласни овации од пријателите за сметка на нашето бакнување. Сакав да се тргнам од него, но тој ја грабна мојата глава и ми го пикна јазикот во мојата уста, што предизвика бурни реакции кај набљудувачите. Сакав да избегам од него, но тој ме фати цврсто за газот и ме праша како си поминав денес со Дијана. Не можев да му одговорам затоа што се обидував да се ослободам од неговите раце. Но тој упорно ме прашуваше и ме стискаше се посилно, а мене пичката почна да ми гори од возбуда. Ме фати за пичката и ми ја милуваше нежно, додека Томе, Илија и Гоце ја гледаа целата сцена. Мојата пичка веќе почна да трепери од возбуда. Ми ги откопча панталоните и ми ја милуваше пичката преку тенката свилена танга. Го чувствував пеколот во мојата пичка и ако не престанеше наскоро, ќе свршев пред целата публика.

Во тој момент им даде знак со главата на тројцата другари и тие дојдоа до мене. Почувствував еден пар раце како ме зграпчија за цицките, некои други ми го галеа стомакот, а третите газот. Не знам точно чии раце каде се наоѓаа, но беше проклето добро. Никогаш не е доволно од машко внимание. Дечко ми ми ја тргна тангата и ми го стави прстот во пичката. Нечии раце ми ги одврзаа врвките од горниот дел, а други раце ми ги соблекоа панталоните. Додека се виткав од сласт на прстите на дечко ми, Томе и Илија ми ги гризеа и штипеа брадавиците, а Гоце внимателно ми ги соблекуваше панталоните, подигнувајќи ми ја прво едната нога, па другата.

0014

Останав само по минијатурната танга и високите потпетици и знаев дека сум супер секси залак за гладните усти на волците кои чувствував дека сакаат да ме раскинат од ебење. Дечко ми ми нареди дека не смеам да му свршам на прстот, но тоа уште повеќе придонесе да ми ја разулави пичката и свршив гласно набивајќи се сама на неговиот прст.

Знам дека не смеев да го направам тоа, па очекував казна. Ми ја грабна главата и ми ја повлече надолу. Знаев што сака. Копнеев за тоа цел ден. Знаев дека ме чека неговото дебело куриште да ме почести со силно дупење. Му ги откопчав фармерките и пред мене се појави неговото надрвено куриште и ме плесна по лицето. Се наведнав и се обидував да го ставам во устата. Додека му ја лижев главата, по брадата и усните ми остана трага од преејакулатот што го испуштил неговиот кур. Го излижав. Ме возбуди неверојатно многу. Го лапнав неговиот кур и пробував да си го напикам колку што можам подлабоко. Чувствував дека Томе се спуштил под мене со лицето. Ми ја соблече тангата и ми ја лизна пичката. Затреперив од задоволство и се обидував да си го напикам курот на дечко ми во грлото уште подлабоко. Томе ми ја лижеше пичката и ми напика јазик толку изненадно внатре, што јас ќе се задавев од курот што ми беше во устата. Ми го набиваше се посилно и посилно, а јас го голтав колку што можам повеќе, желна за него. Пичката ми се тресеше под јазикот на Томе и јас свршив уште еднаш. Наеднаш го снема јазикот на Томе и почувствував како некој кур се доближува до мојата пичка и пробува да ја пикне главата внатре. Тоа беше курот на Томе кој подготвено се лизна внатре и почна да ме дупи јако, додека јас го цицав курот на дечко ми. Се возбудив до максимум и го плескав со газот телото на Томе, пробувајќи да си го напикам целиот негов кур во пичката, а истовремено ја движев главата и јазикот се побрзо, за да го пушам целиот кур, длабоко до мадињата. Тогаш, курот што ми беше во устата ме почести со огромна количина жежок крем, право во моето грло. Задоволен, но не комплетно, додека ме допираше со курот околу мојата уста, размачкувајќи ме со остатоци од сперма, слушнав глас кој предложи дека би требало од секоја дупка да ми тече сперма. Затреперив и наеднаш ме обли неверојатна возбуда, затоа што знаев дека ќе бидам ебена од сите и тоа чувство ме однесе на небото од возбуда.

Томе го извади курот од мене и легна на грб. Дечко ми ме фати за раката и ме седна на неговиот кур. Пред мене застана Илија кој ме плесна со курот по устата, а јас благодарна за таков подарок, ја отворив широко и почнав да му го пушам. Почувствував нешто како студено желе на мојот газ. Тоа Гоце ме мачкаше со лубрикант и од самата помисла, пичката уште повеќе ми се навлажни и почнаа да ми течат соковите по курот на Томе. Гоце ми го наби в газ и веќе секоја дупка ми беше пополнета од нечиј кур. Свршив само што ми го начука Гоце неговиот кур в газ. Почнав да се навикнувам на ритамот што го воспоставивме тројцата и следеше ебење, силно ебење со кур во секоја дупка. Пичката ќе ми експлодираше од жештина, газот сам ми се набиваше на курот, а мојот јазик неуморно го лижеше долгиот кур на Илија. Ме растргнуваа екстазични чувства со три кура во моите дупки. Тоа беше најдоброто ебење што сум го добила досега. Сите три кура ме плескаа и се триеја од некоја моја дупка, а јас единствено што можев да правам е да ги примам со задоволство кое зрачи од секоја пора на моето тело.

Не за долго, експлозии од сперма ми го наполнија насекаде моето тело. Се цедеше сперма од секаде, а јас светев од сите тие вкусни сокови размачкани по мене. Но тоа не беше се. Дечко ми и Илија ме наведнаа на каучот, а нечиј кур си најде пат до мојата уста. Играта продолжи, се менуваа позиции цела вечер, се полнеа моите дупки со сперма и сите курови ме дупеа постојано. Пичката ми се растресе од оргазми, газот плачеше кога ќе останеше без кур внатре, а јас бев изебена од тројцата другари безмилосно и цела вечер. А како десерт одвреме-навреме го добивав курот од дечко ми во некоја дупка и единствено што можев да направам е понекогаш, помеѓу некое менување на курови, да го бакнам и да му се заблагодарам за ебењето на мојот живот, ебење со тројца мажи истовремено.

Прочитајте уште една интересна приказна: Јако ебење во фирма со господин Јованов

И една исповед: Вагината е извор на возбуда и задоволство

Секси совет: Тајната на привлекувањето – Прв дел

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]