Исповеди

Вагината е извор на возбуда и задоволство

Вагината е извор на возбуда и задоволство

 

Јас едноставно уживам кога орално задоволувам жена. Можам дури и да се присетам колку замислував и фантазирав како орално да ја задоволам жената, уште пред да имам шанса да го искусам тоа.

Сметам дека вагината на жената е магичен и мистериозен извор на возбуда и задоволство. Таа му овозможува толку убаво чувство на мојот пенис, што некогаш и јас сакам да се спуштам таму долу и да ги осознаам мистериите. Сакам полека да и го бакнувам стомакот на жената, додека таа трепери од исчекување кога ќе стигнам до нејзината вагина. Просто ги обожувам меките свиленкасти срамни влакна кај жената, посебно кога се уредно средени во форма на примамлив триаголник. Тоа покажува дека жената е подготвена да биде орално задоволена од мажот.

Понекогаш само ќе ги ставам рацете околу половината на жената и се одморам лежејќи со лицето на нејзините срамни влакна. Удобноста се должи на повеќе причини, вие сте во непосредна близина со животворната моќ на жената. Исто така, сакам да го тријам лицето од нејзината вагина, тоа дава чувство како да оставате трага од вашето присуство.

Неверојатно сум фасциниран од изгледот на самата вагина. Ги сакам женските надворешни вагинални усни, имам чувство како да испуштаат неконтролирана сексуална моќ. Се сеќавам кога за прв пат видов жена од назад, таа беше потпрена на своите колена, рацете и беа испружени напред, а со лицето беше легната на перница, додека нејзиниот убав задник беше во воздух чекајќи го мојот пенис да пенетрира длабоко во неа. Можев убаво да ги видам нејзините надворешни вагинални усни. Вагината и анусот полека се ширеа, таа слика ме возбуди како ништо претходно. Ми се допаѓаат меките усни, сакам да ги почувствувам со моите прсти, да ги бакнувам, да ги лижам и на крајот да ги вовлечам во мојата уста и да ги цицам и шмукам како бебе.

0090

Сакам да ги раширам за да дојдам до нејзините внатрешни усни. Чувството е како да минувате низ ливчињата на нежен, розев, сладок цвет. Уживам да поминам со јазикот преку нејзините внатрешни усни и да стигнам до врвот каде што е прикриен нејзиниот извондреден клиторис. Кога ќе направам неколку нежни и ритмички движења со јазикот на клиторисот жената просто излудува. Мене ме пали тоа што знам дека успевам да ја возбудам и да ја навлажнам жената. Вкусот е благ, мирисот е пријатен. Јас мислам дека жените се многу вкусни, тоа е базичен и чист секс и секој еден маж кој нема пробано и вкусено мислам дека многу пропушта. Јас не се двоумам да го ставам и да го притиснам целото лице во нејзината вагина и моето лице да се навлажни од неа.

Уживам да ја лижам жената во сите пози. Оној, да го наречам традиционален стил, кога таа лежи на својот грб, а јас лежам на стомак со главата меѓу нејзините раширени нозе, ми е многу убав. Исто така, доста е возбудливо додека ја лижете да и ги кренете нозете и да ги ставите на вашите раменици. Можете и да и ги свиткате нозете во колената и заедно со нејзините потпетици да и ги придвижите кон задникот, со што ќе добиете комплетна прегледност на нејзината вагина и да и го овозможите најдоброто лижење. Мислам дека оваа поза е најдобар начин за обострано задоволство.

Уште подобро е ако жената седи во некоја удобна столица, и тоа на работ на столицата со нозете испружени наназад. Јас и мојата сопруга ја пробавме оваа поза неодамна и за двајцата беше крајно возбудувачки и еротски момент. Можев да гледам право во нејзините очи додека страсно ја лижев. Ова е изгледа единствената поза која што и овозможува на жената да гледа што и правите. Исто така, во оваа поза можете лесно да и ставите прст во вагината додека ја лижете.

Друга многу еротска поза зе мене, е кога јас лежам на грбот, а таа ги има опчекорено нозете околу мојата глава и полека ја доближува својата вагина до моето лице. Жена која „седи на вашето лице“ на овој начин е нешто неверојатно. Го прекрива моето лице со нејзината вагина и во тој момент јас заборавам на се друго. Можам да ги гледам нејзините гради и лице. Ме возбудува тоа што знам колкаво задоволство и овозможувам, таа едвај се задржува да остане врз мене. Сакам кога од преголема возбуда нејзините вагинални сокови ќе протечат по моето лице и надолу по мојот врат. Кога ќе го достигне врвот на задоволството таа практично паѓа од мене.

Истотака убаво и забавно ми е кога ќе почнам да ја бакнувам жена ми по вратот, продолжувам надолу по грбот се до задникот, ги бакнувам и нежно ги касам нејзините бутови и се обидувам да го однесам јазикот до нејзината вагина од овој агол. Понекогаш и ги ставам рацете на половината и го подигам задникот и од овој агол можам да ја бакнувам и да ја лижам нејзината вагина. На овој начин тешко е да сврши затоа што не можам со јазикот да стигнам до нејзиниот клиторис, но оваа поза е многу секси.

Се разбира, друго прекрасно орално секс доживување е секако позата 69. Навистина ја обожувам оваа поза. Нејзината вагина го прекрива моето лице, нејзиното топло тело го чувствувам врз мене, нејзиното лице на моите гениталии, а мојот цврст пенис во нејзината топла усна шуплина. Пред да сврши жената го вади пенисот од устата, затоа што не може да дава и да прима истовремено. Ова е неверојатен начин на кој што можам да ја задоволам жената, затоа што имам целосен пристап до нејзиниот клиторис.

Уживам кога ќе сврши и кога нежно ќе ја спушти нејзината влажна вагина на моите гради. Се што гледам е нејзиното задоволство и ме обзема мирис и вкус на една возбудена жена, која сум ја довел до врвот на задоволството.

Прочитајте уште една интересна приказна:  Знае добро да пуши кур
И една исповед: Два кура во пичка
Секси совет: Проблеми со голтање пенис