Секси приказни

Шефот на мојот сопруг

Шефот на мојот сопруг

 

Можам да кажам дека шефот на мојот сопруг ми се допадна уште првиот пат кога го запознав. Имавме организирано вечера за нашите пријатели и тој беше дојден сам, без својата сопруга. Тој имал слушнато за нашите диви забави. На вечерата присуствуваа уште четворица мажи, од кои тројца беа исто така колеги од работа на мојот сопруг и една моја пријателка.

Мојот сопруг ја спреми целата вечера и тој ги послужуваше гостите, а јас цела вечер седев на масата и пиев вино, може да се каже дека испив премногу вино и бев многу, многу пијана. Се почесто ни се среќаваа погледите со шефот на сопругот и контактот со очи беше предизвикувачки. Јас почнав многу да се возбудувам и така е секогаш кога ќе пијам вино, но поради тоа што ова беше деловна вечера на мојот сопруг, јас се трудев и сакав да се однесувам најдобро што можам.

По вечерата отидов во кујната да направам текила шотови, а шефот дојде по мене. Застана зад мене, беше толку блиску што го почувствував како се прилепи на мојот грб и ме праша што правам. Му кажав што правам и го прашав дали и тој сака да направам за него. Во следниот момент ја почувствував неговата рака на моите колкови и тивко ми кажа „да, сакам“. Тогаш знаев и бев сигурна дека ме посакува.

Тоа се познаваше и по погледите што ги разменивме кога седевме на масата, но сега и по говорот на телото. Нежно го ставив мојот прст во уста и го исцицав, па го ставив во садот со сол за да се налепи солта на него пред да го ставам кај него во устата. Му дозволив да ја излиже солта од мојот прст пред да ја испие својата текила. Се свртив странично додека неговите раце беа на мојот задник. Не ме драпаше, ниту плескаше по газот, само нежно ме допираше. Му го подадов шатот и видов каква чудна гримаса направи со лицето, а потоа ја земав лиметата, ја ставив во устата и ја држев меѓу моите заби. Ја навалив главата накај него, и тој можеше да ја вкуси лиметата нежно допирајќи ги моите усни како што сокот прскаше низ забите.

Не знам зошто ми дојде така во тој момент, но го грабнав послужавникот во едната рака, а со другата нежно поминав преку неговите препони и тргнав кон дневната соба. Си помислив дека најверојатно сум му дала некаков знак, но верувајте не ми текнуваше дека сум направила нешто такво. На крајот од краиштата тоа беше шефот на мојот сопруг и беше оженет. Можеби и не е свингер?

Откако завршивме со вечерата и од масата се префрливме на софата, тој седна до мене и цела ноќ остана да седи таму. Јас поголем дел од забавата го поминав танцувајќи со мојата другарка. Секој пат кога ќе седнев да се одморам од играњето, требаше да седнам до него, тоа беше моето место. Седевме се поблиску и поблиску секој пат кога ќе седнев да се одморам. Додека другите мажи беа во кујната по аперативи и правеа некои деловни разговори, тој остануваше во дневната соба, веројатно да ме гледа додека играм или едноставно му беше страв да не го изгуби местото на софата.

Кон крајот на забавата, барем за мене, затоа што бев премногу начукана за да останам уште, мојата другарка отиде да земе пијалок, или замина во тоалет или не знам каде, јас го повлеков за раце шефот на сопругот да игра со мене. Тој не сакаше да стане на нозе, но јас бев упорна и практично го свлечкав од местото каде што седеше. Почнавме да танцуваме, а јас не го тргав погледот од него. Ми се навратија сликите како јас поголемиот дел од вечерта му играв свртена со грб, му мешав со колковите и го триев задникот од него. Се сеќавам дека му беше дигнат и беше усрамен. Колку што се сеќавам мислам дека тој не ме допираше никаде, освен што ги стави рацете на моите колкови и моите раце на неговите рамена и ми се навали на врат додека танцувавме. Немаше бакнување и ништо друго. Танцот со него е последното нешто на кое се сеќавам од таа вечер, по танцувањето веројатно сум заминала да си легнам. Не знам колку долго бев во кревет, знам дека лежев врз чаршавите како што бев облечена во краток црн фустан, без градник (се разбира) и црни чипкани гаќички. Добро е што сум ги истуркала чевлите пред да колабирам.

0097

Следно нешто на кое се сеќавам беше дека почувствував како некој легна до мене. Го чувствував како да ми беше залепен до грбот. Бев полузаспана, и немав енергија да помрднам ни дел од телото. Немав сила да ги отворам очите. И покрај тоа што бев во таква матна состојба можев да ги почувствувам допирите по моите нозе и навистина беше чудно.

Ми ги повлече гаќичките надолу само до колената. Тогаш нешто се лизна меѓу моите нозе и реално не знаев дали е тоа рака, прст или пак кур. Не беше внатре во мене, но го чувствував како се трие од моите вагинални усни. Бев будна но сеуште не бев во состојба да се помрднам, кога почувствував како некој ме сврте и ме повлече наназад. Не бев повеќе легната на една страна но не бев ни целосно на грб. Колената уште ми беа свиткани, а рацете испружени се додека не почнав да допирам нешто со нив, всушност држев нешто во нив. Сеуште не можев да ги отворам очите кога почувствував како ми ги шири нозете. Не знам дали фустанчето ми беше турнато надолу за да ми се ослободат цицките, но дотогаш не почувствував никаков допир на нив. Тогаш почувствував нешто во мене. Силно проби во мене, беше грубо и се погрубо. Чувството што го имав помеѓу нозете беше лепливо и малку болно но знам дека не можам да се помрднам и останав да лежам така како неподвижна. Не траеше предолго, но знам дека кога тоа грубо ебење беше при крај, пробивите на курот ми го тресеа телото кон напред и назад. Ги отворив очите накратко на последното грубо пробивање во мене. Со малку подотворени очи јас како во магла го видов шефот на мојот сопруг.

На ништо не се сеќавав наредниот ден, но одвреме навреме ми се навраќаа слики и ми се поклопуваше сликата во мојата глава. Кога се разбудив фустанчето ми беше турнато надолу, голите цицки ми висеа надвор исто како и гаќите кои ми висеа на глуждот од ногата. Шефот сигурно си заминал уште во текот на ноќта си помислив.

Не го видов долго време после таа вечер, но мојот сопруг знаеше да искоментира како тој зборувал за мене цело време.

Се сретнавме повторно на една вечера, но тој не беше сам беше дојден со својата жена која примети како упорно зјапа во мене и повеќе од веројатно беше лута и бесна на него. Единствените зборови што си ги разменивме беа на поминуваше во холот, Нема текила шатови вечерва? Не, не вечерва тивко прошепотив. Тие си заминаа од забавата порано, неговата жена беше премногу нервозна за да остане и да гледа како нејзиниот маж флертува со мене.

Долго време постоа секој ден на работа го прашувал мојот сопруг кога повторно ќе направиме забава кај нас дома, (затоа што знаеше какви се нашите забави и многу се разликуваат од забавите што ги приредуваат останатите колеги од работа). Се договоривме со мојот сопруг и го поканивме, но овојпат беше само тој. немавме викнато други колеги од работа. Јас поканив две другарки, бидејќи сакав да видам дали ќе им се нафрли нив. Повторно, цела ноќ тој не се тргна од мене, како да беше фиксиран за мене.

Мојот сопруг беше воодушевен од вниманието на девојките и замина со нив да изберат це-де за да сменат музика. Кога погледнав накај нив во дневната соба, нозете на довојките беа испреплетени меѓу нозете на мојот сопруг. Ако некој ме прашаше кои нозе се од кого, намаше да погодам. Во меѓувреме јас останав на трпезариската маса и разговарав со неговиот шеф кој беше прилично комуникативен и интересен за муабет. Искрено кажано, јас не бев навикната на таква комуникација со маж. Кај мене немаше простор за разговор затоа што бев навикната со кого и да сум да се пипкаме, да се галиме, да се бакнуваме и разговорот беше лимитиран. Но овојпат беше поинаку, тој ми беше навистина интересен за разговор, а и јас го ограничив пиењето алкохол за да можам да се контролирам и да се однесувам малку поприбрано и да не речам конзервативно.

Како што привршуваше вечерта, јас во мој стил го прашав дали сака да се качи горе со мене во кревет. Тој беше повеќе од воодушевен, се чинеше како да чекал цела вечер да го прашам. Не бев сигурна бидејќи веќе еднаш ме имаше ебено и ми ги имаше видено цицките. Зошто би ме сакал повторно? Јас размислував на тој начин, затоа што со повеќето мажи со кои сум била, сум била само еднаш и потоа никогаш повеќе, но овој дефинитивно сакаше уште.

Го фатив за рака и го одведов до собата. Јас и мојот сопруг имавме посебна спална соба која ја користевме за секси забави за тоа да не го правиме тоа во нашиот заеднички брачен кревет. Го однесов во собата, му реков да ја соблече кошулата, да седне на кревет и да ме причека да се вратам откако ќе се пресоблечам. Кога се вратив на мене носев светло сина свилена ноќница која беше доволно долга да го покрие мојот задник бидејќи не носев долна облека. Имав исти комплет свилени сини гаќички, но сфатив дека ќе ми бидат вишок на мене. Ноќницата беше со тенки прерамки и длабоко деколте. Не носев градник, моите цицки и тврди брадавици ѕиркаа низ свилениот материјал. Ми годеше како изгледав и се чувствував секси.

Кога јас влегов во собата тој седеше на креветот како послушно момче, со соблечена кошула како што му реков. Тој стана како што се доближував до него, а јас ги испружив рацете за да ги дофатам неговите. Му ги ставив неговите раце на мојот задник и тој заклучи дека немам гаќи на себе.

Испушти воздишка, можеби беше поради некакво олеснување, можеби поради среќа но битно е дека не се бакнавме во тој момент!

Гледав надолу додека му го откопчав каишот и полека му ги спуштив пантолоните на подот. Му го немав видено курот кој можеби сум го фаќала но сигурно знаев дека еднаш бил внатре во мене. Не спомнавме ништо за таа ноќ додека разговаравме на маса, но јас знаев дека тоа беше тој кој ме ебеше таа ноќ.

Знаев што сака. Знаев дека сака да ми зјапа во цицките затоа му реков да легнe на кревет. Седнав до него и почнав да го галам по нозете. Ноктите ми беа налакирани со црвен лак и ми кажа дека многу му се допаѓаат, тоа беше единствениот пат кога прозборе. Ги ставив рацете во неговите боксерки и ги почувствував неговите препони пред да му ги спуштам боксерките надолу. Му ги рширив нозете кај колената, се наведнав врз него и му ги зедов мадињата во раце. Едната рака ја лизгав по неговиот кур додека со другата го галев по градите и се присетив на текилите кога му ги лизгав прстите во устата. Знаев дека и тој мисли на солта и лимонот додека ми ги цицаше прстите. Додека со страст му го пушев курот подзастанував одвреме навреме и ја кревав главата нагоре, тој лежеше целосно опуштен и неподвижен со рацете ставени позади главата. Запрев во еден момент, затоа што ако продолжев ќе ја достигнеше кулминацијата. Се качив врз него и почнав да го тријам мојот клиторис од неговиот тврд и влажен кур. Неговиот кур продре длабоко во мене, а јас го забележав изразот на неговото лице кога ја почувствува топлината во мене.

Јас обично во вакви ситуации ставам кондом но тој веќе беше во мене.

Знаев дека го возбудуваат моите цицки, па нешто пред да пенетрира во мене, ги турнав прерамките надолу и моето неглиже ми падна на половината. Глетката му беше инзвондредна, а моите гради прекрасни..ретко кој може да им одолее. Нежно ги стави рацете на моите нозе и не направи накаков обид да ме зграпчи или да почне да ме плеска за газ додека кружно мешав со колковите на неговиот тврд кур.Бев качена врз него, со рацете благо се придржував за неговите гради и со наизменична брзина се лизгав по неговиот кур. Моите цицки се тресеа во однос на моето движење. Немаше допирање, немаше бакнување тоа беше само ебење. Го ебев качена врз него, го ебев шефот на мојот сопруг. Знам дека слушав смеење што доаѓаше од долниот кат и во позадина свиреше една добра песна.

Ја поткрена раката, ги испружи рацете и ги спои со моите. Почна да ме поткрева нагоре со јак интензитет а рацете ни останаа споени во тупаница. Останавме во таа поза се додека тој не сврши. Се спуштив од него и легнав покрај него. „Дали сакаш да ги почуствуваш моите цицки“ го прашав, а тој климна со главата смешкајќи се. Легнав малку свртена со грб накај него и ја ставив неговата десна рака на мојата лева цицка, нежно се галев со неговата рака а во еден момент силно ми ја зграпши десната цицка.

Ги раширив нозете и едната ја префрлив на него и со раката преку моите раширени нозе успеав да го дофатам неговиот полу дигнат кур, кој почна да ми се стврднува во рака како што тој ме фаќаше за цицки. Си поиграв со неговиот кур, се додека не беше доволно тврд за да си го ставам во мене. Останавме да лежиме, а неговиот тврд и голем кур продираше длабоко во мене. Лежев додека тој лесно влегуваше и излегуваше од мене. Се запрашав зошто не ме бакна ниеднаш; можеби му се допаѓам премногу? Можеби беше исплашен да не се заљуби во мене? Неговиот здив на мојот врат, раката околу половината, другата околу моите гради ме доведоа до фантастичен оргазам. Сигурна сум дека и тој сврши, можеби свршивме во исто време?

Тој мора да свршил, затоа што без збор стана и брзо и тивко се облече. Јас не се ни свртев, останав да лежам и да уживам во чувството што го имав меѓу моите нозе. Чувството беше многу слично на она кога за прв пат имав секс со мојот сопруг, откако завршивме како да имаше мал вибратор сеуште во мене.

Кога излезе од собата и си замина, јас останав да лежам и се чувствував некако празно, знаев на што се должи тоа чувство. Не ме бакна. Сакам да се бакнувам додека се ебам. Сакам да го имам неговиот сочен јазик во уста додека е во мене, сакам да го вкусам додека ме ебе. Два пати ме ебеше а не ме бакна ни еднаш.

Му дозволив да си замине од собата без да каже „чао“. Лежев и мислев на неговите усни, го слушав како почна да се симнува по скалите, не знам што ми стана но рипнав од кревет викнав „Чекај“!

Кога се сврете јас стоев потполно гола на врвот на скалите, со рацете испружени накај него.

Тој дојде накај мене, и застана една скала подолу од мене. „Бакни ме“ му реков кога се доближа до мене. Тие неколку секунди ми се чинеа како часови пред конечно да ги спои неговите усни со моите. Тоа беше нежен, но не сочен бакнеж. Ме бакна неколку пати, но тоа не беше страствен бакнеж, тоа беа како неколку бавни бакнежи на моите усни, после кои се сврте и си замина.

Тој ме остави кога сакав уште, ме остави посакувајќи го уште посилно, ми требаше и го сакав неговиот бакнеж повторно, го сакав него повторно, го посакував длабоко во мене но овојпат и неговиот јазик во мојата уста.

Се вратив во спалната каде што бевме пред да ме остави и да си замине. Лежев и долго време размислував за тоа колку посакував да ме бакне, и да пенетрира во мене одново и одново.

Следното утро знаев дека мојот сопруг уживал со двете девојчиња, бидејќи целиот под во дневната соба му беше направен како кревет. Тоа беше хаос од испреплетени голи нозе кога се симнав да им однесам кафе.

Прочитајте уште една интересна приказна: Да и го пикнам курот во пичката
И една исповед: Сакам кога имам кур во уста
Секси совет: Како да ја засладите спермата и вагиналните секрети