Секси приказни

Mи го пикна целиот кур во газот

Mи го пикна целиот кур во газот

 

Денес е недела. Кери е отидена од петокот наутро. Сигурен сум дека таа повеќе се забавува со Џејк и Џони, отколку јас со Чак. Итан, Надин и Трент, исто така заминаа во петокот наутро на одмор.

Како да им беше потребен одмор од неработење ништо.

Јас имав испланирано изненадување. Не можеше да биде подобро време за тоа отколку што е сега.

Чак во последно време стана многу агресивен и груб. Таков е со сите, а со текот на времето работите само се влошија. Пред да замине, дури и ја удри Кери по лицето. Бевме во дневната соба, тој беше прилично пијан и и рече на Кери дека сака да му го испуши, а таа му одговори дека е премногу изморена. Тогаш тој изгуби контрола врз себе, почна да фрла работи по неа и да вика, а кога таа отиде да го смири, тој со сета сила ја удри по лицето. Јас притрчав да и помогнам, но тој ме фати за вратот и ја избрка Кери. Таа со двоумење ме остави сам со него, а откако замина, Чак ми рече дека ако не му го испушам јас, Кери ќе пати поради тоа.

Јас, бидејќи немав голем избор, веднаш му ги откопчав панталоните и тој почна агресивно да ми го пика дигнатиот кур во устата. Почнав да се задавувам, но во последно време се навикнав да задоволувам огромни курови, па не ми претставуваше голем проблем. Наскоро, големите јајца на Чак ме плескаа по брадата, што значеше дека го проголтав скоро целиот гигантски кур. За да сврши побргу, почнав да му ги масирам јајцата со едната рака, а чмарот со другата.

Ме ебеше во устата околу десетина минути, пред да почувствувам како свршува. Ме фати за косата, ме повлече кон него и ми ја истресе целата содржина од курот длабоко во грлото. Ја проголтав и последната капка, додека не беше готов.

За несреќа, курот се уште му беше дигнат.

“Земи го лубрикантот кучко, не сум завршил уште.“

Не сакајќи да се расправам со него, ги раскопчав панталоните и Чак ме наведна на каучот. Со прстите ми размачка лубрикант на чмарот, а потоа ми пикна три прста во него, припремајќи го за инвазија. Наскоро, во еден потег, Mи го пикна целиот кур во газот

0053

За неколку минути, заборавив зошто воопшто му бев лут на Чак. Мислам дека заборавив и како се викам во тој момент. Ќе лажам ако речам дека не ми се допадна секој момент од оваа инвазија врз мојот ранлив чмар. Неговото беспрекорно тело, неговото прекрасно лице, цврстиот задник, го направија овој човек најпосакуваното нешто во мојот живот.

Но, јас не сум будала. Знаев дека ништо не му значам и дека ме ебе само за да си ги задоволи сексуалните потреби. Но не ми беше грижа за ништо друго, сега додека ме ебе. Околу дваесетина минути траеше прекрасното чувство, а потоа Чак почна да ми го полни отворот со неговата топла сперма. Курот почна да му се смалува и конечно го извлече од мене велејќи: “Е па, значи Кери сепак ќе се одмори. Добра ноќ, кучко.“ Викендот што следи ќе биде напорен, благо речено.

Откако сите заминаа, Чак стана дури и поагресивен од порано. Целиот викенд се шетеше гол низ куќата, а бидејќи ја немаше Кери, јас морав да го служам постојано. Двапати го одбив, но моето одбивање го правеше дури и уште понапален. Мојот чмар горчливо плати за двете одбивања. Тој обожуваше да ме тера да му служам пијалаци и да ме контролира постојано. Кога не ме ебеше, ме тераше да му го пушам курот. Изгубив контрола врз броењето на тоа колку пати го примив во мене.

Почнав да го мразам фактот што сосема се одрекнав од својата машкост, но не можев никако да си помогнам во тој поглед. Му го масирав целото тело на Чак, кога семејството се врати дома. Кога го видоа Чак гол, а мене како одвреме навреме му го цицам курот додека го масирам, сите почнаа да се кикотат и да се соблекуваат.

Кери клекна на колената и им ги лижеше куровите наизменично на Трент и на Итан. Надин легна на подот и почна да и ја лиже влажната пичка на мајка си. Чак стана, ме грабна за вратот и ми го пикна неговиот кур во устата, сакајќи да докаже дека тој е главен. Зад мене застана Итан и веќе почувствував како ми го подмачкува чмарот со лубрикант. Потоа ми го пикна курот внатре, отпрвин нежно, а потоа се посилно и поагресивно. Наскоро ме ебеше со сета своја сила.

Кери и нејзините деца си правеа своја забава. Таа и Надин се лижеа во поза 69, додека Трент одзади ја ебеше мајка си. Во меѓувреме Надин му ги лижеше јајцата на својот брат, одвреме навреме лижнувајќи и го клиторисот на мајка си. По десетина минути Трент го извади курот од мајка си и му рече на Итан да му го дофрли лубрикантот, а потоа и го подмачка чмарот на Кери со него. Ја ебеше сосема полека и нежно, Кери никому не дозволуваше да ја ебе во чмарот освен на нејзиното синче.

По четириесетина минути сите почнаа да свршуваат. Најпрво Трент, го извлече курот од чмарот на мајка си и сврши врз лицето на Надин. Чак беше следен, тој почна да ми го полни грлото со неговата сперма. Итан по него ми сврши во чмарот исполнувајќи ми го докрај, а ја чув и Надин како вреска и трепери додека мајка и и го грицкаше клиторисот. Сите свршија освен јас. Јас, разочаран, си го издркав сам, бидејќи сите станаа веднаш и отидоа да се искапат. За да бидат работите уште полоши, ми побараа да ги послужам со пијалак.

Наеднаш, го чув ѕвончето на вратата. Отидов да отворам, бидејќи никој друг не се грижеше за такви ситници. На вратата беше очекуваното изненадување, Кени, огромен црнец, кој го вработив како обезбедување. Колку само се израдував кога го видов. Му понудив пијалак, но тој одби.

“Би сакал да почнеш со работа веднаш,“ реков јас, “има тука некои луѓе кои го надминаа добредојдето.“ Беше време да го запознаам со групата, па го поведов кон џакузито. Кога влегов внатре, Чак ме праша: “Каде се пијалаците кучко?“

“Донесете си ги сами своите пијалаци, не послужувам веќе никого. И, ох, почнете да се пакувате, наскоро ќе заминете.“

Чак седеше неколку минути во шок, а тогаш Итан излезе од кадата и тргна кон мене. Срцето ќе ми излезеше од градите, но не од страв, туку од возбуда. Во тој момент Кени влезе во бањата. Ги грабна Чак и Итан за големите курови и рече: “Го чувте човекот, соберете си го серењето и губете се.“

Кери се вознемири и ме фати за раката: “Што по ѓаволите се случува Рик?“

“Децата ќе си заминат Кери. Ми здодеа да бидам слуга во мојот сопствен дом. Им купив куќа во градот и сите можат таму да живеат бесплатно. Кени е тука за да се погрижи ништо да не тргне наопаку. Ти имаш избор: или ќе останеш тука со мене и ќе бидеш среќна, или оди да живееш со децата, а парите ќе ги поделиме на половина.“

“Рик, ти знаеш дека те сакам. Никогаш не би те оставила. Работите само ми избегаа од контрола. Тоа е се… жал ми е… прости ми.“

“Се разбира, се радувам што работите ќе се вратат на старо.“ Всушност, ми беше малку жал за сексот што го имав со сите нив. Дотогаш, децата веќе се пакуваа, а јас забележав дека Кени ја подзагледува Кери, а курот му беше дигнат во панталоните. Имав чувство дека Кери веќе во него гледа замена за Чак.

Еден час подоцна, Кери се поздравуваше на свој начин со сите надвор. Кени ме праша: “Нели ти пречи да ја гледаш жена ти да го прави тоа?“

“Да ти кажам искрено Кени, ја сакам жена ми толку многу, што ако таа сака да се ебе со огромен кур, каков што јас немам, нема да и пречам во тоа. Но, работите излегоа од контрола, така што морав да те повикам тебе.“

“Би ти пречело ли ако ја прашам жена ти дали би сакала да го проба мојов црн ѕвер?“

“Би се кладел дека ќе сака. Но, прашај ја сам кога ќе се врати Кени.“

Кога се врати Кери, со тажен израз на лицето јас ја прашав: “Кени би сакал да те изебе некогаш Кери, но јас не сакав да одговорам место тебе.“ Таа отпрвин беше шокирана, но, веднаш се созеде: “Дали мојот маж ти кажа дека обожува да пие сперма, дали од мојата пичка, или директно од изворот?“

Потоа му ја покажавме гостинската соба на Кени и тој се соблече и легна на креветот. Јас ги оставив сами и им реков слободно да уживаат, бидејќи јас сум премногу изморен од викендот. Исто така и реков на Кери дека многу се радувам што повторно ќе спиеме заедно.

Го погледнав уште еднаш голото тело на Кени и со восхит излегов од собата. Три часа подоцна, Кери втрча во нашата спална соба и скокна на креветот. “Па?“ ја прашав навидум смирено.

“Ох, ти благодарам! Немам зборови! Те сакам!“

Бев пресреќен што конечно ќе имам свој мир, а и Кери ќе биде среќна со замената. По речиси два месеци гужва во мојата куќа, сами јас и Кери, си размислував додека тонев во мирен сон.

Прочитајте уште една интересна приказна: Ја погали по градите
 И една исповед: Напалена авганистанка
 Секси совет: За денот на вљубените дамите избраа – Втор дел