Секси приказни

Си ја ебе пичката со вибратор

Си ја ебе пичката со вибратор

 

Поминаа околу шест месеци откако мојот сопруг Рик ја раскажа нашата приказна. Оттогаш животот ни беше прекрасен.

Почнавме да вложуваме во акции и сега имаме околу пет пати повеќе пари, отколку што добивме на лото. Кени се уште работи за нас (ФАЛА МУ НА БОГА!!!), а Рик вработи прекрасна кинеска девојка по име Лили и таа го забавува додека јас и Кени сме зафатени.

Неодамна, Рик почна да бара личен асистент. Јас мислев дека тој сака друга жена во својот живот, но кога апликантите дојдоа на интервју, се сетив колку мојот сопруг е бисексуален. Сите беа добро облечени мажи. Очите на Рик му светнаа кога ги виде и знаев дека ќе му биде многу тешко да се одлучи само за еден. Очигледно беше дека сите петмина беа, или бисексуалци, или хомосексуалци, бидејќи ниту еден не ме погледна подолго од минутка, туку сите се врткаа околу Рик.

Не можев да си поверувам на тоа што го слушам, кога Рик праша: “Си носите ли костими за капење?“ Откако сите потврдија, тргнаа кон базенот и почнаа да се соблекуваат. Мажите беа различни, но сите беа згодни и совршени. Исто така преку тесните костими за капење, се наѕираа пет големи курови. Најмал од сите беше курот на мојот сакан сопруг Рик. Јас ги послужив со пиво и седнав на страна да ги набљудувам љубопитно.

Рик ги повика сите апликанти, еден по еден, на приватен разговор. Секој пат по разговорот, тој се ракуваше со кандидатот и јас го испраќав. Најдолго чекаше еден згоден шпанец по име Хуан. Тој беше единствениот заинтересиран да поразговара со мене. Откако го испратив претпоследниот кандидат, на разговор со Рик отиде Хуан.

Се вратив и видов дека Хуан и Рик повторно се во базенот. Сексуалната привлечност меѓу нив двајцата беше речиси опиплива. Не ме забележаа дека ги гледам и јас застанав потскриена во една сенка. Единствено стрејт нешто на мојот сопруг во тој момент беше неговиот дигнат кур. Сватив дека Рик го направил својот избор.

Ги оставив сами и отидов да го побарам Кени. Го најдов во собата за вежбање. Само еден поглед на неговите набилдани мускули ме натера да го заборавам Рик. Се соблеков и го почекав да ја заврши серијата вежби. Кени требаше да замине на одмор и да остане три недели и знаев дека ќе ми недостасува многу.

Откако престана да вежба, му се приближив и му ги слеков шорцевите. Го сакам начинот на кој Кени ме прави да се чувствувам ситна и ранлива во неговите раце. Колку и да го сакам Рик, на ниту еден начин тој не може да се спореди со Кени како љубовник. Можеби големината на курот на некои жени не им значи ништо, но мене секако ми значи многу. Да бидам искрена, малото куре на Рик веќе не може ниту да ме возбуди, но тоа не би му го кажала никогаш.

Кога се наведнав да ја голтнам анакондата на Кени, тој скокна и ме пресретна на половина пат. Неговиот мирис ме возбуди уште повеќе. Нема ништо што ме пали толку како мирисот на вистински маж. Уште нешто што ме возбудува кај Кени, е тоа што тој е 100% стрејт. Иако понекогаш бисексуалноста на Рик ми станува интересна, убаво е за промена да бидам со маж што не моли да го ебеш со дилдо во чмарот, додека води љубов со тебе. Да не го споменам фактот што Рик е вистинско пиченце. Кај Кени нема ништо што е млитаво, со него се чувствувам сосема сигурна.

0054

Кога завршив со лижење на курот на Кени, тој ме крена од подот ме заврте наоколу и ме намести со пичката на неговата голема уста. Понекогаш мислам дека може да ме проголта целата. Неговиот огромен јазик секогаш успева да ме доведе до оргазам. Верувале или не, широк е колку курот на Рик, дури и ми ја погодува Г-точката со него. Откако ме навлажни доволно, ме наседна на неговиот тотално вертикален кур. Толку сум опседната со него, што не би се сетила во моментов на името на маж ми, дури ни за да му го спасам животот.

Кени ме ебеше насекаде во таа просторија тој ден. Откако сврши во мене три пати, ме однесе во мојата соба и ми рече дека мора да се пакува. Кога го гледав како излегува од мојата соба, веќе ми недостасуваше. По долго туширање, решив да го најдам Рик и да видам што прават со новиот пријател. Долго ги барав, но конечно ги најдов во собата на Лили.

Хуан лежеше на креветот со Рик, обидувајќи се да му го пикне целиот кур во устата. Лили лежеше под Рик пушејќи му го курот и ебејќи го со дилдо. Посакав да им се придружам, но тукушто се изебав со Кени, а ова не можеше да биде подобро од тоа. Не сакајќи да им попречам, застанав настрана и продолжив да гледам.

Хуан изгледаше многу секси кога го фати за глава мојот маж, Рик во тој момент го правеше она што најмногу го сакаше, да пуши кур. Курот на Хуан беше совршен и малку закривен нагоре, како курот на Трент. Проблем беше, што Лили веќе го здогледа и сигурно нема да помине многу време, пред да почне да мисли на Хуан додека ја ебе Рик.

Само еден момент подоцна, Лили го испушти од устата курот на Рик, скокна и почна да ги лиже јајцата на Хуан, одејќи дотаму што му го извади курот на Хуан од устата на Рик и почна и самата да го лиже. Рик изгледаше многу повреден и се потргна малку настрана со дилдото се уште во газот. Хуан го забележа Рик и грубо ја тргна настрана Лили велејќи и: “Извини Лили, ти си навистина слатка, но јас повеќе сакам мажи. Но, остани со нас, ќе ни требаш сеуште.“ Лили поцрвене од срам, но направи како што и беше речено.

Тогаш Хуан стана, отиде зад Рик, го извади дилдото од неговиот чмар и почна полека да навлегува во него. По изгледот на Рик можев да сфатам дека тој е во екстаза. Хуан и рече на Лили да почне да му го лиже чмарот и јајцата. Таа се согласи неволно и почна да си ја ебе пичката со вибратор. Наскоро изгледаше како да е спремна да сврши. Пичката и изгледаше толку влажна и слатка што не можев да се воздржам повеќе. Отидов и го пикнав лицето во нејзиниот сладок раширен отвор.

По петнаесетина минути, наизменично ја лижев пичката на Лили и го гледав Хуан како го ебе Рик. Се изненадив кога видов дека и тој мене ме гледа. Се наведна и страсно ме бакна и почна да ми шепоти на увото дека наскоро ќе биде и мојот ред.

“Еби го појако, силувај му го чмарот. Тој го обожува тоа,“ му одговорив јас.

Во следните дваесетина минути, Рик го доби најјакото ебење во животот. Тој врескаше од задоволство и болка. Тогаш, Хуан го забави ритамот на ебењето и му сврши длабоко во чмарот. Лили му го излижа курот од остатокот на сперма.

Најголем проблем ми беше, што Кени заминува утре, а исто така и Лили. Рик и неговата латино супер ѕвезда исто така заминуваа на одмор утре. Разговарав со децата и тие ми рекоа дека си имаат свои планови. Што, по ѓаволите, ќе правам јас самата вака напалена цели три недели.

На пат кон собата на Кени, заѕвони телефонот. Тоа беше мојот бивш сопруг Дејл. Никогаш не престанав да го сакам, но толку многу се каравме и тепавме што не можевме да живееме заедно.

“Ќе бидам во градот утре,“ рече тој. “Би сакал да те видам на кафе.“

Не размислував многу и му реков: “Еве ти ја мојата адреса, дојди околу три часот…“

Прочитајте уште една интересна приказна: Првиот црнечки кур
 И една исповед: Вагината е извор на возбуда и задоволство
 Секси совет: Употреба на кондом