Секси приказни

Тој беше вистинска машина за ебење

Тој беше вистинска машина за ебење

 

Спиев како бебе. Меѓу алкохолот што го испив и застрашувачкото ебење што го добив, бев наполно задоволен.

Исто така и бев шокиран од она што се случи. Никогаш не би си помислил дека можам да бидам со маж, а сега не можев да се наситам од него.

Кога ги отворив очите видов дека сум сам во шаторот. Излегов надвор и ги видов Кристи и Рори како разговараат. По изгледот на жена ми сфатив дека таа почна да развива силни емоции за него. Кој би и замерил за тоа? Тој беше совршен.

Тие двајцата лежеа голи на крпите и се сончаа. Кога му го видов курот на Рори, посакав да одам и да му го исцицам, но морав да се искапам пред тоа. Кога заминував, видов дека Кристи почна да му го дрка. Се возбудив и побрзав да се вратам. Петнаесетина минути подоцна, се вратив искапен и освежен. Кристи му го цицаше курот на Рори, а тој само се сврте и ми рече: “Почни да пакуваш и собери го шаторот.“

Разочаран, се фатив за работа, а кога завршив очекував дека и јас ќе добијам дел од гозбата. Наместо тоа, добив само мрморење кога Рори почна да свршува врз лицето на Кристи и врз нејзината коса. Без да изустам ниту збор, клекнав до него и почнав да ја лижам жена ми. Откако ја исчистив, Рори и помогна на Кристи да стане, и даде страстен бакнеж и ја плесна по газот. По неколку минути, се спремивме, ги земавме ранците и тргнавме до следниот камп.

Одевме околу четири часа кога наеднаш слушнавме машки гласови во близина. Рори го остави ранецот и ни рече да ги спуштиме и ние нашите. Тројца силни мажи одеа во нашата насока. Едниот беше бел и русокос, другиот беше латино, а третиот беше црнец. Сите тројца имаа околу триесетина години и беа доста високи и крупни. Црнецот се претстави како Тај, белецот како Ник, а шпанецот како Карлос. Црнецот рече: “Тргнавме да кампуваме за да избегаме од градот, но по неколку дена почна да ни недостига секс. Јас сакам само жени, а овие двајца би ебеле се што има дупка, но не сакаат да се ебат еден со друг.“

Се запознавме, а откако тројцата ја измеркаа Кристи од главата до петиците, сите шестмина тргнавме во правец на кампот што го предложи Рори. Еден час подоцна, стасавме на една прекрасна чистина и мало чисто планинско езеро. Ги спуштивме ранците и наскоро сите голи се капевме во езерцето. Кристи беше возбудена и се потруди сите добро да ја изнагледаат додека се соблекуваше. Попат го зеде сапунот и почна да го сапунисува Рори одзади. Додека му го сапунисуваше курот и огромните јајца, Ник и Карлос гледаа возбудено. Курот на Рори веќе му беше напола еректиран.

“Кој е следен?“ запраша Кристи. Ник се пријави доброволно и го доби истиот третман како Рори. Додека го гледав перфектниот кур на Ник, почна да ми се лачи плунка во устата од желбата да го пробам. По него дојде Карлос, а потоа пред Кристи застана Тај. Додека му го миеше курот, Тај посегна и и го пикна средниот прст на Кристи во пичката. Таа беше екстремно возбудена и застана пред него и почна да му го дрка со двете раце. Додека Кристи му го дркаше курот на Тај, зад неа застана Рори и и го пикна курот во пичката. Кристи беше во рајот од возбуда.

0058

Карлос и Ник ми пријдоа во тој момент и Карлос ми рече: “Бидејќи твојата жена ќе биде зафатена подолго време, ти ќе мора да се погрижиш за нас.“ Тогаш ме фати за косата и ме натера да клекнам на колена. Немав време ниту да земам воздух, а веќе го голтав неговиот кур. Ник ми го триеше курот и јајцата стоејќи зад мене. Во раката имаше туба со лубрикант и почна да ми го мачка чмарот со него. Наскоро почна нежно да ми го пика курот во газот. Чувството беше сензационално. Посегнав и го прегрнав цврстиот задник на Карлос за да се придржам. Мускулите му се стегаа секој пат кога се движеше нанапред.

Во меѓувреме, Кристи, Рори и Тај се менуваа во разни позиции. Додека едниот и ја лижеше пичката на Кристи, другиот и го пикаше курот во устата, а потоа се сменија. Ник сега ме ебеше толку силно, што јас свршив. Конечно, тој почна да свршува, исфрлајќи ја неговата сперма длабоко во мојот чмар. Во истиот момент, Карлос го пикна неговиот кур во мојата уста, онолку колку што може и ми го наполни грлото со неговата густа сперма. Потоа го извлече и рече: “Се надевам дека Ник те подрастегна малку, јас се уште не сум готов. “ Тогаш ми пријде одзади и ми го пикна неговиот пит-бул стап во газот, пумпајќи ме надвор-внатре како со огромен чекан.

Ник отиде да си добие дел од Кристи. Дотогаш, Тај го пикаше неговиот кур во мократа пичка на жена ми. Таа се уште лежеше на грбот, а изразот на лицето и беше како во екстаза, додека му го пушеше на Ник, а му го дркаше курот на Рори. Уште повеќе се возбудив кога видов како Рори ги пикна прстите во пичката на Кристи, додека Тај ја ебеше, и со нејзините сокови го навлажни чмарот на Ник.

По некое време, Тај го извлече курот од Кристи и почна да ја прска со сперма насекаде. И свршуваше по цицките, стомакот, дури ја испрска и на косата и лицето. Ник се наведна и почна да ја лиже спермата од неа. Откако Тај се тргна, Рори почна да ја ебе жена ми. По половина час ебење, Карлос конечно сврши во мене. Тој беше вистинска машина за ебење.

Тогаш мажите почнаа да се менуваат. Сите ме изебаа по ред, освен Тај, истовремено редејќи и се на Кристи. Тоа траеше околу шест часа. Кога конечно завршија и отидоа да се искапат и освежат, јас се довлечкав до измаченото тело на жена ми. Таа спиеше по шестчасовниот маратон што го издржа. Целото тело и беше испрскано со сперма, а спермата течеше и од нејзината пичка. Не знам што ме опседна, но наеднаш се наведнав и почнав да ја лижам. Курот ми беше дигнат и цврст како никогаш до тогаш.

Таа се уште спиеше, но јас имав само една мисла на ум. Да и го изебам невиниот чмар. Полека и го пикнав курот во него, тој беше толку тесен што многу малку време ми требаше за да свршам. Пред да свршам, го извлеков курот од нејзиниот газ и брзо и го пикнав во устата. Исфрлив повеќе сперма одошто мислев дека можам. Изнемоштен, легнав до неа и заспав.

Се разбудив во текот на ноќта и зачудувачки, повторно бев возбуден. Посегнав во вреќата за спиење на Ник и го фатив за курот, а тој само промрморе во сонот. Потоа се наведнав и почнав да го голтам. Клекнав пред него и му ги лижев јајцата, а потоа му пикнав еден прст во чмарот полека движејќи го. Тој сега беше буден и полека ми го пикаше курот во устата. Јас му го пушев со голема страст и си мислев колку ми треба овој маж во мојот живот. Кога свршуваше во мојата уста го запаметив секој прекрасен момент.

Јас станав прв и приготвив појадок за сите. Наскоро бевме спакувани и спремни да си одиме секој по својот пат. Јас се поздравив со Ник и му реков дека би сакал повторно да се видиме, а тој само се насмевна и рече: “Не се грижи. Твојата жена ни ја остави вашата адреса и телефон. Ќе се видиме наскоро.“

По некое време, се разделивме и со Рори. Кристи почна страстно да го бакнува и изгледаше како да не може да се раздели од него. На крајот, едвај се разделија и ние двајцата го гледавме како си заминува со голема жал.

Кристи тогаш ми рече дека тој тукушто го изгубил станот, а немал ни работа, па таа му ја понудила нашата гостинска соба. Јас малку се навредив но Кристи тогаш ме погледна со нежност и ми рече: “Јас те сакам тебе и само тебе. Не сум вљубена во него, но кога ме ебе, тоа е како да сум на друга планета. Патем речено, Ник ми кажа дека си му дал фантастично пушење вчера вечер во шаторот. Исто така ми кажа дека многу му се допаднало ебењето со нас, а особено со тебе.“

Јас многу се израдував кога ги чув тие зборови од жена ми. Навистина, моите погледи за сексот сосема се сменија по ова кампување. Воопшто не бев љубоморен кога ја гледав Кристи со други мажи, само се возбудував и ја посакував уште повеќе. “И јас те сакам тебе, но навистина се возбудив кога те видов со Тај. Одсекогаш сум те замислувал со некој голем, силен црнец. Многу ми е мило што тргнавме на ова кампување Кристи.“

Од тој момент, нашиот сексуален живот е многу побогат и поинтензивен, како да сме се запознале повторно и одново да сме започнале да живееме.

Прочитајте уште една интересна приказна: Дркај ми го курот
И една исповед: Сакам да пушам кур и да лижам пичка
Секси совет: Како да разговарате за сексот со вашите деца