Секси приказни

Чувство на огромен кур

Чувство на огромен кур

 

Јас и мојот цимер Семјуел, сакавме да си приредуваме задоволствa за време на викендот.

Тоа ни беше награда за напорната недела исполнета со работа. Било кој од нас двајцата, кога ќе запознаевме згодна девојка, секогаш ја носевме дома на “проба“. Си ги менувавме девојките и потоа си разговаравме за искуствата со нив. Така беше и овој пат.

Овие две девојки беа келнерки во ресторанчето каде што појадувавме секојдневно и уште одамна забележавме дека не меркаат и се однесуваат многу слободно. Не беше потребно многу убедување, сите знаевме што сакаме. Дојдовме во нашиот стан (патем речено наместен специјално за ебачки седенки), се напивме по еден пијалок и по краток разговор се соблековме прво ние двајцата, а потоа и девојките.

Мишел, црната газела пријде кон мене. Се наведна и го зеде мојот еректиран пенис во нејзината врела уста, кружејќи околу главата со вештиот јазик. Со рацете си помагаше и ми ги галеше јајцата.

На другиот крај на собата Жизел, млечно бела како слонова коска, му го цицаше курот на Семјуел. Неговиот црн кур беше толку голем и дебел, што едвај и го собираше во устата.

“Ќе те ебам сега, ти напалена бела кучко, тоа ли сакаш?“ Таа молејќи велеше: “Да, те молам.“ Тогаш тој почна да навлегува во неа, сосема полека, а погледот на тој голем црн кур како го ебе нејзиното тесно розево пиче, беше фасцинантен. Наскоро тие двајцата свршија заедно. Таа трепереше од неговиот кур, а тој просто експлодираше во неа. Спермата и беше насекаде околу срамните влакненца. Мишел го стави едното од моите јајца во устата и го проврте во неа пред да го пушти. Потоа помина со јазикот меѓу јајцата. Беше неверојатно да ја гледам како го пика мојот кур во нејзината уста и ја движи нагоре-надолу кога ми го пушеше. Кога свршував ја исцица и последната капка од него.

Мишел седеше гола и изморена. Семјуел пријде до неа и таа го зеде неговиот омлитавен кур во нејзината уста и почна да го голта. Курот полека се здрвуваше и и растеше во устата, а таа имаше потешкотии да му го проголта цел. Тогаш стана и го наседна. Почна да се движи нагоре-надолу лизгајќи се по неговиот стап, а тој и ги фати цицките и почна да и ги стиска. Мишел ги забрза движењата кога соковите почнаа да и истекуваат врз него.

0063

Јас ја јавнав Жизел отпозади и и го пикнав во газот. Почна да вика од болка кога го почувствува мојот надрвен стап во тесниот анус, но немаше избор освен да ја прими мојата бејзбол палка.

Семјуел ја турна Мишел од него и ја натера да клекне на колена. “Сега, крени го газот нагоре,“ и викна и почна да и го пика курот во анусот. Таа рече дека има пробано дилдо во нејзиниот газ, но никогаш кур, а секако не волку голем.

“Нееее, премногу е голем, извади го!“ викаше Мишел кога и влезе само главата од курот на Семјуел. Тој го извади, но веднаш потоа повторно и го пикна и почна да пумпа. Повторно го извади и гледаше како чмарот на Мишел останува широко отворен, не можејќи да се опорави. Тогаш веднаш го пикна целиот до крај. Жизел гледаше како на нејзината пријателка и го растегнуваат чмарот.

Семјуел го извади курот од нејзиниот газ и и го пикна наеднаш во пичката. Мишел беше екстремно напалена. Тој ја фати за газот со рацете и ја надена на својот кур се до крајот, се додека неговите јајца не ја плескаа по клиторисот. Мишел испушти гласен крик, не можеше да поверува колку јака болка почувствува од монструозниот кур што навлегуваше во неа. Како да ја распара на половина со неговото оружје. Брадавиците и беа тврди како камчиња, беше во екстаза. Чувствуваше дека и се ближи оргазмот. Семјуел го обожуваше чувството на нејзиното тесно пиче, кое го стегаше неговиот кур со секое негово пенетрирање. Наеднаш телото на Мишел се затресе, како струја да помина низ неа, од клиторисот па се до р`бетот и назад. Почна да испушта гласни крикови кога почувствува сензационален оргазам. Семјуел не можеше да се воздржи повеќе, ја надена Мишел на својот кур се до коренот и и ја наполни влажната пичка со сперма.

Жизел сега самата се наденуваше на мојот кур. Болката исчезна, остана само прекрасното чувство на огромен кур во нејзиниот напален чмар. Со раката силно си го триеше клиторисот и беше блиску до оргазам. Во истиот момент кога таа почна да свршува, јас почувствував оган во јајцата. Не се воздржував повеќе и и го наполнив чмарот со мојата сперма. Кога го извлеков омлитавениот кур од чмарот, тој и остана раширен чекајќи повторно да и го наполнат. Река од бела сперма и истекуваше од него.

Таа вечер, додека заспивав си мислев на чмарот на Жизел и како би сакал да го пробам и тој на Мишел во наредната прилика.

Прочитајте уште една интересна приказна: Утоп мократа пичка
И една исповед: Го стави прстот на мојата пичка и го лизна
Секси совет: Како да раскинете