Секси приказни

Вкусот на пичката

Вкусот на пичката

 

Мојот стан е близу до еден хотел за релаксација и одмор. Има СПА – центар кој е отворен и за надворешни гости.
Одам таму секоја среда навечер, се релаксирам во турската бања и сауната и обично во тој термин нема никој. Јас сум спортски градена девојка, со цврсти мали гради и речиси сосема кратка коса.
Таа вечер се соблеков и почнав со долг релаксирачки туш. Гола како што бев, влегов во сауната. Беше празна и полна со пареа, видливоста беше едвај еден метар. Тогаш забележав дека всушност не сум сама, една жена седеше на една од клупите. Имаше околу педесетина години, но беше во одлична форма, со црвена влажна коса до рамењата и прилично големи гради. Очите и беа затворени и дишеше тешко. А, имаше и причина за тоа. Со едната рака си ги масираше градите, а другата и беше меѓу малку раширените нозе. Жената мастурбираше. Јасно можев да видам дека со прстите поминува преку вагиналните усни, а со палецот си го гали клиотрисот.
Не знаев што да направам. Сакав да си заминам, но не можев да го тргнам погледот од неа. Тоа беше толку неверојатно еротска сцена, што почувствував дека брадавиците ми се стврднуваат. Стоев така и ја гледав жената, кога таа наеднаш ги отвори очите. Рацете се уште и беа на истите позиции, но престана да ги движи.
“Извинете… се извинувам…,“ пропелтечив и сакав да избегам.
“Јас сум таа што треба да се извинам,“ рече жената. “Се занесов малку, заборавив дека ова е јавно место. Се надевам дека не ти е незгодно.“ Зборуваше како ништо да не се случило. Беше сосема кул.
“Нема проблем. И онака беше убава глетката,“ се обидов и јас да прозвучам кул.
“Гледам по твоите брадавици. Возбудени се барем колку моите.“ се насмевна жената. “Дојди, седни. И онака си возбудена, треба да пробаш и самата, нема ништо толку убаво колку да свршиш во ваква атмосфера.“

0076
Јас се збунив уште повеќе, но таа ме охрабруваше: “Ти си толку прекрасна млада девојка. Седни до мене.“
Не знаев што да направам, па седнав блиску до неа. Таа ми се насмевна и нејзините прсти повторно почнаа да се движат. Ги рашири нозете уште повеќе и ја изложи на мојот поглед нејзината пичка. Почувствував дека возбудата ја надмина мојата срамежливост. Полека почнав да си ги галам градите, ми беше жешко и одвнатре и однадвор, почнав да се потам. Глетката на жената беше неверојатно еротска, никогаш не сум знаела дека погледот на друга жена може да биде толку возбудлив. Како на филм. Моите раце почнаа да ги имитираат нејзините движења. Извик на задоволство ми избега од усните кога ги пикнав прстите во мојата влажна пичка. Прстите на жената сега го обработуваа нејзиниот клиторис и таа гласно воздивнуваше од возбудата. Взаемно се гледавме и мастурбиравме во ист ритам. Прстите ми ги разделија вагиналните усни и навлегоа во пичката, а со палецот си го триев клиторисот. Двете дишевме тешко и сега веќе гласно викавме ебејќи се самите себеси. Видов дека жената трепери со целото тело и гласно воздивнува кога се приближи кон оргазмот, а тогаш и моите очи се затворија и јас експлодирав во јак и долг оргазам што го затресе моето тело од главата до петиците.

Кога ги отворив очите, жената се уште ги имаше прстите во нејзината пичка. Тогаш ми се насмевна, ги извади прстите и си ги излижа сопствените сокови. Јас веднаш се возбудив повторно. Тоа беше најсекси сцена на која некогаш сум присуствувала. Таа стана и ми пријде. Стоеше така неколку моменти и ме гледаше, а потоа полека се погали по телото се до отворот меѓу нејзините нозе и ги пикна прстите длабоко во вагината. Тогаш ги извади и ми ги приближи до устата. Автоматски ја отворив и ги примив нејзините прсти лижејќи ги нејзините сокови. Тоа беше прекрасен момент, оттогаш сум зависна од вкусот на пичката.

Жената се насмевна и се наведна кон мене. Нашите усни се сретнаа и се бакнавме. Тоа беше мојот прв лезбејски бакнеж, краток, но полн со страст.
“Сакаш ли да дојдеш во мојата соба?“ Јас климнав со главата.
Таа вечер јас го имав своето прво лезбејско искуство. Таа беше мојата учителка по лезбејски секс и сеуште се сеќавам на секоја прекрасна минута што минуваше. Беше волшебно да се почувствува пичка на друга жена за прв пат. Со сето нејзино искуство таа ме внесе во својата соба и на нејзиниот кревет, ми го бакнуваше целото тело и ме натера да ја милувам. Ми ги бакнуваше градите, ми ги цицаше набрекнатите брадавици, за на крајот да се спушти до мојата нетрпелива пичка. Таа вечер доживеав повеќе од неколку прекрасни оргазми и за прв пат научив како да водам љубов со жена, научив да ја обожувам и да ја возвишувам пичката. Од тој ден јас сум убедена и тврдокорна лезбејка и особено сакам да им правам задоволство на возрасни, зрели жени.

Прочитајте уште една интересна приказна: Мојата другарка и нејзиниот сопруг
 И една исповед: Како почнав да сакам голем кур?
Секси совет:  Анален секс