Секси приказни

Вистинска русокоса

Вистинска русокоса

 

Мојот сопруг работи во фирма во која често има потреба да оди на службен пат. И овој пат беше така со таа разлика што одеше со колегата кој се вика Стив.
Стив работеше кратко во фирмата и му требаше некој кој ќе го воведе во работењето. Ги запознавме Стив и неговата прекрасна сопруга Џојс кратко по неговото вработување но оттогаш се немавме видено.
Тој ден Џош дојде од работа и ми кажа дека ќе оди на пат со Стив. Требаше да тргнат од кај Стив, а од таму со такси до аеродромот кој беше на 15 минути оддалечен од нивниот дом. Иако без волја, се согласив да го однесам со автомобил до домот на Стив и Џојс. Беше петок навечер и се што сакав да правам е да седам дома пред телевизорот, но Џош ми рече дека Џојс направила вечера за нас двете.
“Ќе се видиме за 5 дена“ рече Џош на одење и ме бакна. “Ајде да грабнеме едно шише вино“, се насмевна Џојс кога ги испративме, сакајќи да ми надокнади за осаменоста која ме чекаше дома, а јас иако бев нерасположена што ме чека уште една здодевна недела и одговорив “Ајде да грабнеме две шишиња“. Џојс беше вистинска русокоса, совршено градена жена и вечерва беше облечена во најкраткото здолниште што постои. Јас пак од друга страна бев облечена во деловно одело и високи потпетици, бидејќи немав време да се пресоблечам од работа.
За време на вечерата го испивме првото шише вино, а потоа седнавме на софата да ги разгледаме семејните фотографии од нивниот последен одмор на Тахити. Имаше многу фотографии од нив двајца во интимни пози и јас почнав да го замислувам Стив во мојот кревет. Бидејќи Џош патуваше многу, мојот интимен живот во последно време беше доста сиромашен и беше разбирливо зошто почнав да фантазирам.
Околу 21 часот речиси ги испивме двете шишиња вино и бевме по малку зашеметени од алкохолот. Џојс седеше толку блиску до мене што ја чувствував топлината на нејзиното тело и тоа беше нешто сосема ново и необично за мене. Се наведнав да ја оставам чашата на масата бидејќи почна многу да ми се оди во тоалетот. Кога се свртев да ја прашам Џојс каде е тоалетот, ги почувствував нејзините усни на моите како ме бакнуваат многу нежно. Никогаш во животот не сум помислила на бакнување со друга жена и ова беше големо изненадување за мене, но сепак го возвратив бакнежот. “Но, јас не сум таква“ и реков, а таа ми одврати: “Знам и јас не сум“, и го пикна јазикот во моето уво.

3

Во тој момент се пресегна и ја стави раката меѓу моите нозе и јас инстинктивно ги стиснав. Но Џојс не се збуни, продолжи со јазикот да ме лиже по вратот. Тогаш јас се обидов да станам и Џојс брзо ја пикна раката и ме погали по пичката. И да сакав не можев да станам од алкохолот, а и сликите во мојата глава од нивните фотографии и тоа што немав редовен секс го направија своето. Се испружив на софата и му дозволив на моето тело да ужива во настанот. Џојс ја почувствува мојата релаксираност и ми шепна на увото “ова ќе биде најдобриот секс што си го имала во животот“, а во тој момент се сложив со неа. Ми ја откопча кошулата и градникот и ги ослободи моите гради, сеуште галејќи ја мојата сега веќе влажна пичка. Моите брадавици беа здрвени и морав да ги фатам и да ги притиснам со прстите, а тогаш Џојс клекна на подот пред моите нозе, ми го подигна здолништето и ми го повлече газот кон работ на софата. Ме погледна во очите, ја пикна главата меѓу моите нозе и почна да ми ја лиже пичката преку моите мокри танга гаќички. Беше фантастична и во право кога рече дека ова ќе биде најдобриот секс во мојот живот.

Ме бакнуваше, лижеше и цицаше преку мокрите гаќички, го подигна мојот газ и ми ги соблече. Потоа ме погледна во скоро бричената пичка и го пикна јазикот и прстите во неа. Правеше се што знаеше дека ќе ме навлажни. Во тој момент се сетив дека многу ми се моча. Меѓу стенкањето и реков на Џојс дека морам да одам во тоалетот, зошто во спротивно ќе се измочам на неа. Како да не ме слушна таа сега имаше два прста пикнато во мојата вагина, уште еден во анусот, а со јазикот го лижеше отворот за мочање. Сакав да станам, но таа ме притисна кон софата и ми рече да уживам и тогаш еден млаз мочка ми избега од натечената бешика право во устата на Џојс. Таа како да полуде, продолжуваше да ми го лиже отворот и да ми шепоти да продолжам да мочам, дури и ми ја притисна бешиката за да ми помогне.

Брадавиците ми беа остри како моливи, и екстремно чувствителни. Електричен удар ми помина низ бешиката и уште еден млаз излета право во нејзината уста. До сега пичката ми беше како оган и морав да свршам веднаш но Џојс не ми ја пушташе бешиката и јас само продолжив да мочам. Ова ја излуде Џојс и таа почна да го обработува својот клиторис, а мене лакомо да ме лиже. Тогаш ми ја притисна силно бешиката и вистинска поплава излета од мојата пичка. Џојс беше надвор од себе, седна и остави да ја мочам преку целото лице и коса и врз нејзините гради. Погледот на неа, така мокра, ме напали уште повеќе. Кога завршив со мочањето таа повторно продолжи да ми ја лиже пичката и одеднаш ми го пикна малиот прст во анусот. Тоа беше се што е потребно и јас свршив толку јако, што прв пат во животот дури и ејакулирав и речиси се онесвестив.

Кога се смирив малку, Џојс ми го пикна јазикот во устата и одеднаш почувствував мокра топлина по телото. Сфатив дека Џојс моча врз мене преку нејзиното здолниште и и викнав да запре бидејќи сакав да ја пробам на истиот начин како и таа мене. Таа малку подзапре и стана пред мене, се наведна и се внесе во моето лице. За прв пат во животот пробав една жена и тоа не само на еден начин. Џојс ги повлече настрана гаќичките и ми рече: “Те молам, цицај ми го клиторисот, направи ме да свршам, те молам“. Јас ја пикнав главата меѓу нејзините нозе и го најдов цврстиот мал клиторис и таа вресна свршувајќи и исполнувајќи ми ја устата додека ејакулираше.
Двете паднавме на подот валкајќи се во вирот и тоа беше неверојатно еротско искуство. Заедно отидовме под туш и завршивме во креветот водејќи љубов цела ноќ. Следниот ден Џојс ми рече дека сурфајќи на интернет, наишла на страница за уринирање и се возбудила премногу, но и било страв да му предложи на Стив да пробаат. Исто така ми рече и дека немала намера да ме заведе, но малку поднапиена решила да си ги исполни еротските фантазии со мене, а мене ми беше мило што е така.
Оттогаш, Џојс и јас сме најдобри пријателки и љубовници, се сретнуваме два-три пати во неделата кога нашите сопрузи се на пат и уживаме во работи кои тие не би ги сфатиле.
И двете сме сега заколнати бисексуалки и обожавателки на водените спортови.

Прочитајте уште една интересна приказна: Големиот кур на мојот пријател
И една исповед: Вагината е извор на возбуда и задоволство
Секси совет: Како да уживате во сексот исто како и мажите