Секси приказни

Првиот црнечки кур

Првиот црнечки кур

 

Мојата убава жена, Валери, има 35 години, висока е, згодна, со руса коса, полни гради и долги нозе.

Беше љубител на сексот и ние постојано си зборувавме за сексуални експерименти, како некој свинг клуб или нешто слично. Но, секогаш остануваше само на зборување…

Еден ден го поканив Тајрон, бас гитаристот во мојата група, да се напиеме по еден пијалок после свирката во барот. Тајрон е згоден педесетгодишен маж, кој изгледа како да има 35. Беше многу кул тип и секогаш околу него се врткаа некои млади девојќи и му го пушеа на паузите меѓу свирките. Некои луѓе навистина имаат среќа.

Тајрон и јас си разговаравме, додека Вал мешаше некои коктели за да не освежат во жешката летна вечер. Потоа се протна меѓу нас во базенот и сите тројца уживавме во пина коладата што ја направи.

“Еј, Вал, кога последен пат си имала двајца пастуви само за себе?“ Тајрон се кикотеше. “Не ти пречи ако направам неколку фотографии? За мојата домашна колекција.“

Вал ме погледна и рече: “Секако, ајде да се забавуваме. Отсекогаш сум сакала да бидам фото модел.“

Вал почна да му позира, а Тајрон ја фотографираше. “Ајде сега соблечи го горниот дел од бикинито.“ Тајрон потроши цел филм, сликајќи ја мојата жена во секси топлес пози. Потоа застана да го смени филмот.

“Ќе облечам нешто секси додека го смениш филмот.“ Јас забележав дека Вал е возбудена од целата ситуација. Кога се врати носеше само чорапи со чипка. Ситуацијата беше и повеќе од еротска. Тајрон ја фотографираше и понатаму жена ми во секакви пози. Таа му ги покажуваше нозете и градите, а потоа ги рашири нозете.

0068

Со еден брз потег, Тајрон ја легна Валери на подот и почна да и ги бакнува градите. Неговиот јазик ги лижеше здрвените брадавици, додека неговите огромни раце и го опипуваа телото. Почнаа да се бакнуваат со јазик, страсно. Тајрон ја пикна неговата рака меѓу нозете на Вал и и го завлече средниот прст во нејзината сочна пичка, правејќи ја да стенка од задоволство. Заводливо и го обработуваше отворот, правејќи шлапкави звуци. Од аголот каде што седев, видов дека сокови и течат од пичката и го навлажнуваат анусот, правејќи го да светка од влагата.

Во еден потег, Тајрон го пикна неговиот огромен црн стап во пичката на Валери. Таа извика од изненадување од бруталноста на пенетрацијата и потоа почна да моли: “Еби ме појако.“ Тоа беше првиот црнечки кур на Валери.

“Кучко! Ќе те ебам како никогаш порано. Кога ќе завршам со тебе, ќе бидеш зависна од црни курови.“

“Да, да! Ќе направам се, само еби ме појако.“

Никогаш не сум ја видел жена ми толку напалена. Тој ја ебеше силно и длабоко, плескајќи и ја пичката со своите црни јајца. Со колковите го пречекуваше секое негово движење. Му го видов натечениот кур на Тајрон, навлажнет од соковите на Вал, како влегува и излегува од нејзината пичка.

“Клечи на колена, кучко!“ Ја грабна за газините и и ги рашири, откривајќи и ги двата отвори и изложувајќи ги на неговиот гладен поглед. Тајрон и пикна еден прст во устата и и го намачка чмарот. Потоа полека движејќи ги нанапред и наназад и пикна уште еден прст во него. Агресивно и пенетрираше со прстите се повеќе и повеќе, кога таа вресна: “Нееее! Тајрон, те молам, не!“

“Ајде, душо, само опушти се и пушти ме. Не се противи. Ќе биде полесно ако се опуштиш.“ Неговиот глас беше толку хипнотички и заповеднички, што таа молчејќи го послуша.

“Аааааахххх!“ Врескаше како што Тајрон и ги пикаше прстите подлабоко и подлабоко. Потоа додаде уште еден прст. По неколку минути, видов дека сега Вал ужива во тоа Тајрон да и го ебе газот со неговите вешти раце. Тој навистина умееше со жените, таа му го предаде нејзиниот анус без приговор, да и го рашири и да и го отвори како цвет.

Тајрон ми намигна и јас сфатив што наумил. Курот му беше во полна ерекција и навлажнет од нејзините сопствени сокови. Тој го извади од пичката на Вал и веднаш потоа, го пикна до јајцата во нејзиниот разјапен анус.

“Дааа! Пикни го цел, ти црно копиле.“ Вал стенкаше.

Тајрон ја фати за половината со огромните раце и почна да ја пумпа отпозади во брз ритам, пикајќи го неговиот црн кур во розевиот нежен газ на Валери. Ја пумпаше се побрзо и побрзо, појако и појако се додека не почна да завива, ја грабна за русата коса и и го истресе неговото семе во лицето.

Првиот млаз од спермата ја погоди Валери на носот и челото и почна полека да се слева надолу. Вториот млаз од густата, леплива, сперма на црнецот, излета како од катапулт и влета право во отворената уста на Валери. Третиот млаз ја погоди на цицките. Тој направи гримаса за момент, додека ја гледаше својата сперма на белото тело на жена ми. Со извик, ја пушти нејзината коса и падна изнемоштен на подот до базенот. Валери дишеше брзо и изгледаше задоволна, стана и отиде во џакузито, по пат среќно воздивнувајќи.

Прочитајте уште една интересна приказна: Го наби стреп-онот во мојата пичка
И една исповед: Подготвена пичка за кур
Секси совет: Упатства за моето младо момче