Секси приказни

Пријател и пријателка

Пријател и пријателка

 

Игор ми е пријател откако знам за себе. Тој е тип на кого што можеш да му се обратиш за помош во било кое време. Секогаш беше тука кога требаше да ме теши после некоја пропадната врска, да ми се придружи на некој концерт или забава, да ми помогне во изборот кога требаше да купам нешто… Со тек на времето почнав да го гледам малку поинаку, не само како пријател, туку и како маж кој зрачи со сексипилност. Во комуникацијата со него сексот никогаш не ни бил тема на разговор, но јас се почесто почнав да го замислувам во моментите кога мастурбирав.

Не сакав да го изгубам како пријател, но по секоја наша средба чувствував дека сум пропуштила уште една можност да го легнам и да го осетам во себе, а тоа ме правеше се понервозна. Конечно решив да ги превземам работите во свои раце. Го побарав на телефон на работа и му реков дека имам проблем со компјутерот. Ми вети дека ќе наврати кај мене веднаш после работа, па мене ми остана доволно време да се подготвам и да смислам тактика со која во случај да се повлече сето тоа да изгледа како некоја шега. Отидов во купатило да се истуширам. Додека го користев новиот течен сапун со егзотичен мирис, Игор не ми излегуваше од мислите. Замислував дека тој го размачкува сапунот по моето тело и почнав да чувствувам како низ рбетот да ми поминува струја додека пичето ми стануваше се повлажно, но во исто време срцето ми биеше се посилно и повознемирено во исчекување на случувањата кои што ќе следат. Млазовите од топлата вода ме опуштија па кога излегов од туш кабината веќе бев колку-толку смирена и со повеќе самодоверба, но меѓу нозете сеуште го чувствував пламенот кој мораше некако да се угаси. Ја облеков бањарката, отидов во дневната соба и се опуштив во удобната фотеља. Ги затворив очите и почнав да замислувам како Игор ме ебе од сите можни позиции. Раката сама ми тргна кон влажната пичка и немав никаков проблем во неа да ставам не еден, туку неколку прсти истовремено. Соковите кои што во буквална смисла течеа од мене ги размачкав по клиторисот, и веќе после неколку кружни триења осетив дека почнувам да свршувам. Секогаш кога мастурбирам, после оргазмот веднаш прекинувам со мастурбацијата, но сега целото тело ми беше во грч и кога почнаа да се редат неколку оргазми еден по друг, врисоците кои што ги испуштав можев да ги исконтолирам само до степен за соседите да не помислат дека некој можеби ме коле во мојот стан. Останав така во полулегната положба во фотељата најмалку уште десетина минути додека да дојдам целосно на себе и моето тело конечно да се смири. Отидов во спалната соба, облеков лесен летен фустан, но кога требаше да одберам кои гаќички да облечам, се откажав од таа идеја и заминав од спалната без долна облека на себе.

3

Проверив дали има ладни освежителни пијалоци во фрижидерот и од тој момент натаму ми остана само да чекам Игор да се појави на мојата врата.
Кога конечно звончето зазвони, јас бев веќе целосно решена да го спроведам до крај мојот план, но грчот на моето лице не исчезна сосема. Ја отворив вратата и пред мене се појави Игор со насмевка на лицето, ме бакна во образот велејќи ми да не се секирам, и дека тој сигурно ќе го реши проблемот со мојот компјутер. Некогаш машките навистина не знаат да го прочитаат изразот на лицето на жената. Најверојатно полесно им е да ја прочитаат страста во нашите очи, но моите очи во тие моменти беа приковани за подот. Тој веднаш седна позади компјутерот и почна да го бара проблемот. Во меѓувреме јас му донесов ладен пијалок и застанав позади него. По кратко време тој со весел глас ми соопшти дека го пронашол “проблемот” кој што всушност јас самата го предизвикав, и дека нема да му треба многу време да го среди компјутерот. Тоа значеше дека е крајно време да стапам во акција. Почнав да му го масирам грбот и вратот велејќи му дека го заслужува тоа а со шеговит тон додадов дека всушност заслужува и повеќе отколку само масажа на грбот. Игор не искоментира ништо на мојата “шега” но рече дека масажата му доаѓа супер по напорниот работен ден. Во моментите кога стануваше од работната столица да преспои некои кабли, мојата рака се префрли од неговиот грб меѓу неговите препони. Игор остана вкочанет неколку секунди, но бргу се созема и се сврти кон мене. Едвај го дочекав тој момент и со раката преминав преку неговиот пенис нежно милувајќи го додека двајцата се гледавме во очи без да прозбориме ниту збор. По неколку секунди почувствував како неговиот кур се зголемува пополнувајќи го малиот слободен простор под неговите фармерки. Единствено прокоментирав дека му треба повеќе слободен простор додека го откопчував неговиот шлиц, а кога неговиот кур излезе на слобода клекнав и почнав да ја милувам неговата прекрасна секс алатка. Со молскавична брзина неговиот кур стана тврд како камен додека јас му ја оптегнував кожичката нагоре-надолу. Сега веќе многу посигурна во себе и во исходот на мојата акција го префатив курот со целата шака и почнав нежно да го дркам. Осетив дека и меѓу моите нозе почнува да тече сок од моето влажно пиче. Полека се приближив до Игор и го ставив главчето од неговиот кур во устата и почнав да му го обработувам врвот со мојот јазик.
“Земи го во устата целиот” после подолго време Игор конечно прозборе.
Го направив тоа иако не успеав целиот негов кур со завидна големина да го проголтам додека во исто време почнав да си го милувам клиторисот. Конечно дочекав малку акција и од него. Се наведна, ми ги откопча неколкуте копчиња од мојот фустан и почна да ми ги милува градите и брадавиците кои стануваа се потврди. Ослободена, зазедов подобра позиција и продолжив да му го пушам курот. Со едната рака сеуште си го милував клиторисот а со другата рака веќе почнав да ги милувам тестисите на Игор. Тој се потешко дишеше и во моментот кога ми предложи да се префрлиме на троседот, на кратко го извадив неговиот кур од устата да му кажам дека сакам да ми сврши во уста. Сега уште пожестоко продолжив да го примам во мојата уста истовремено кружејќи се посилно околу мојот клиторис. Осетив дека сум пред свршување и во тој момент со движењата се префрлив директно на клиторисот. Оргазмот дојде речиси истиот момент, и искрено, во тие моменти не се ни сеќавам што правев со курот на Игор. Само знам дека како се намалуваше интензитетот на моето свршување во устата го осетив првиот силен топол млаз. Го слушнав и Игор како тешко воздивнува и додека ја префрлав раката од мојата пичка на неговата затегната задница за да не му дадам простор во моментите на свршување да ми избега и со тоа пропуштам и една капка од неговата сперма, осетив во мојата уста уште неколку силни млазови од неговата слаткасто-соленкаста течност. Кога конечно ја испразни содржината од неговите тестиси, го погледнав додека сеуште ги имав неговиот кур во мојата уста и тестисите во едната рака. Мускулите од неговата задница конечно се опуштија исто како и неговиот кур.
“Се надевам дека ова нема да влијае на нашето пријателство” проговорив со насмевка на лицето додека ја собирав и последната капка сперма од моето лице, која што не успеав да ја соберам во мојата уста додека тој свршуваше. Количината на сперма навистина беше енормна.
“Хммм. Може ли да одам до купатило малку да се измијам?” беше неговиот одговор.
“Секако” му одговорив, разочарана од неговиот настап. Отидов до троседот и се испружив, помислувајќи дека најверојатно ова ќе биде крај на нашата дружба.
Но разочарувањето исчезна кога го видов ослободен од целата облека како излегува од купатилото упатувајќи се кон троседот. Се поместив малку, му направив простор да легне до мене, а тој само седна и почна да ми ја милува косата без да каже ниту збор. Ја сместив главата во неговите пазуви и уживав во неговото милување. Но мирисот што доаѓаше од неговите препони повторно ме запалија. Почнав да му го галам курот и на мое пријатно изненадување осетив дека тоа има ефект. Неговиот кур повторно почна да набабрува. Игор ме подигна и почна да ме бакнува. Неговиот јазик продолжи кон моите брадавици додека јас за цело тоа време му го дркав неговиот сега веќе сосема цврст кур. По некое време стана, ме сврте на троседот и ми рече да клекнам на него. Откако го сторив тоа, тој се приближи до мене, почна да ми го гали задникот со едната рака, а средниот прст од другата веќе му наоѓаше во моето пиче.
“Имаш прекрасно газе. Отсекогаш сум го знаел тоа” прокоментира Игор.

“Сакаш да ме ебеш од позади?” го прашав.
“Така те ебев во моите соништа” ми одговори, откривајќи дека ги имал истите маки како и јас.
Го извади прстот од мојата пичка и се приближи. Го осетив неговиот кур како ме допира меѓу аналниот и вагиналниот отвор. Го земав со едната рака и полека почнав да го сместувам во моето пиче. Тој полека почна да го става внатре и на почетокот полека почна да ме ниша напред-назад. Иако бев влажна како никогаш до тогаш, го чувствував секој милиметар од неговиот кур како ја пополнува мојата празнина. За кратко време почна да го забива до крај се побрзо и се појако. Ме ебеше така долго време додека јас свршив неколку пати. Потоа прекина, ме легна на троседот, се смести над мене, и повторно го стави курот во моето расцветано пиче, овој пат без никакви проблеми. Ми ги подигна нозете на неговите раменици и почна дивјачки да ме ебе.

Неможам да ви кажам колку пати свршив – ми се чини дека за цело време свршував – како еден бесконечен оргазам. Го чувствував неговото испотено тело и мирисот на мажјак кој растура женка гладна за кур како неговиот. После можеби половина час див секс Игор се примири не вадејќи го курот од мене. Останав во исчекување да видам што ќе се случи кога почувствував како неговиот кур пулсира во мојата пичка. Направи уште неколку движења по што го извади курот, го зема со раката и го стегна. Со гласен извик почна да свршува и да ја истура неговата сперма врз мојот стомак и градите. Се сруши покрај мене едвај доаѓајќи до воздух. Лежевме така неколку минути по што јас прокоментирав: “Не ми одговори пред малку на моето прашање”.
“Знаеш што, не ја завршив работата со твојот компјутер. Ќе морам утре пак да дојдам и да го средам. Пријателите се за тоа, да си помагаат еден на друг, нели?” одговори испраќајќи ми наивна насмевка.
“Ако е така да знаеш дека утре те чека ѓаволски многу работа” се насмевнав и јас.
Од тогаш немам никаков проблем со мојот компјутер, а богами ни со потребата за добар секс. Пријател и пријателка.

Прочитајте уште една интересна приказна: Мојот кур стана тврд како камен
И една исповед: Два кура во пичка
Секси совет: Како да направите лош брак