Секси приказни

Никогаш не сум примила толку дебел кур

Никогаш не сум примила толку дебел кур

 

Јас сум успешен бизнисмен и живеам со својата сопруга.

Секоја година, на роденденот на мојата мајка, јас и моите браќа и татко ми и приредуваме специјален роденденски подарок. Мојата сопруга и мајка ми, никогаш не биле блиски, па така и оваа година таа не посака да дојде со мене.

Таа и онака не знаеше за мојот специјален однос со мајка ми. Кога излегов од градската гужва и навлегов во празниот автопат, мислите ми одлетаа кон првиот пат кога учествував во роденденското изненадување за мајка ми. Доживувањето беше толку интензивно, што се сетив на секој детал како да беше вчера. Поигрувајќи си со сликите во моите мисли, курот ми се дигна толку многу, што почна да стрчи надвор од панталоните. Со едната рака почнав да мастурбирам размислувајќи за минатото.

Мојата мајка се омажи многу млада и заради семејството се откажа од кариерата на Бродвеј. Роди и израсна четири сина и една ќерка. Четириесет и вториот роденден на мајка ми беше голема фешта. Нејзиниот шарм и дарежливост привлекуваше голем број на пријатели. Јас требаше да се забавувам, но не можев да се смирам. Истиот тој ден, мојот најстар брат ми го потврди она за што се сомневав со години. Откако гостите си заминаа, следуваше специјална забава во спалната соба на моите родители. Неколку недели пред тоа, наполнив осумнаесет години и ми беше дозволено да учествувам. Моите родители цврсто стојат на ставот дека во инцестот можат да учествуваат само возрасни луѓе.

kamshik
Гужвата конечно се расчисти и останавме само членовите на семејството. Мајка ми прими многу убави подароци, но сите беа бледи во споредба со она што сакав јас да и го дадам. Таа почна да флертува со мене, нешто што никогаш порано не го направила. Си поигруваше со мојата коса шепотејќи ми: “Навистина ли си се уште девица сине? Знам дека многу си го дркаш. Тоа ли е се што си направил?“ Се шокирав кога чув дека таа знае за моето мастурбирање. “Навистина мамо, тоа е се што сум направил до сега.“

Ми рекоа да одам во собата на моите родители и да легнам гол на креветот. Се соблеков и се истргнав на нејзините миризливи постелнини. Неколку минути подоцна, влезе сестра ми и донесе хартија за виткање подароци и машнички. Свирна кога ја виде големината на мојот кур иако сеуште не беше дигнат. “Треба да те завиткам како подарок, знаеш? Тоа им го направив и на другите момци.“ Потоа, ми го завитка курот во украсна хартија, ми стави машна и ме бакна на образот пред да си замине од собата.

 

Неколку минути подоцна, сите влегоа во собата. Мајка ми се смешкаше и почна да се соблекува. Додека се соблекуваше, татко ми ја фотографираше за својата колекција од порнографски фотографии. Курот ми се дигна кога и ги видов голи градите на мајка ми. Браќата се насмевнаа кога видоа како украсната хартија на мојот кур се дигна нагоре. Мајка ми застана пред мене и ги протегна нозете за да ги разгледам поубаво. “Покажи му ја пичката мамо!“ извикна сестра ми. Мама ме задеваше уште малку, а потоа полека ги соблече гаќичките и ми ја покажа целосно голата пичка. Курот ми се дигна уште повеќе и украсната хартија се скина и ја откри главата. Сите аплаудираа.

Мама клекна на колената и ја скина украсната хартија од својот подарок. Кога се наведна, косата и падна врз мене, а таа брзо ја тргна за да им ја открие целата слика на другите. Татко ми постојано фотографираше од блиску, додека мајка ми ги приближуваше усните кон мојот кур. Го почувствував најпрво нејзиниот врел здив, а потоа и топлите усни околу главата. Нема ниту едно слично чувство како првите усни на вашиот кур. Ниту една фантазија не ме спреми за тоа. Мама проголта половина од мојот кур и го цицаше толку силно што образите и се впија. Тоа прво цицање беше толку добро, што ме натера да свршам. Не издржав ниту петнаесет секунди. Кога и ја наполнив устата со мојата сперма, сестра ми се насмевна и рече: “Тоа мора да е нов светски рекорд.“

Мајка ми не престана да цица, додека не ја исцица и последната капка сперма од мене. Тогаш ја дигна главата и ми се насмевна, а потоа се сврте и се намести врз мене во поза 69. Додека ја наведнуваше својата пичка кон моето лице, забележав дека бојата на влакната и е иста со бојата на косата. Немав никакво искуство и не знаев што треба да направам со пичката на мајка ми. Почнав да ја бакнувам додека татко ми не ми довикна: “Употреби го јазикот сине, лижи ја силно.“

Почнав да ја лижам меѓу меките сочни усни, а кога го допрев врвот на клиторисот со јазикот, мајка ми ги стисна нозете и затрепери. Кружно и го лижев клиторисот, а за да ми заблагодари, мајка ми го проголта целиот мој кур. “Добро сторено,“ рече татко ми кога се наведна да направи уште неколку фотографии. Во дел од видното поле забележав дека моите двајца браќа се соблекоа, а исто така и сестра ми. Легнаа на креветот на татко ми и едниот од нив почна да и ги лиже цицките, а другиот пичката. Татко ми се соблече исто така и мастурбираше, кога не фотографираше.

Мама одеднаш престана да ми го цица курот и се качи врз мене. Изразот на лицето и се смени толку многу што изгледаше како друга жена. На него и се гледаше страст. “За малку ме погоди со јазикот на клиторисот, но јас сакам да свршам со кур во мене.“ Го дигна мојот кур во исправена положба и полека го наседна. Другите подзастанаа за да погледнат како ја добивам мојата прва пичка. Возбудата на мајка ми растеше со секој примен сантиметар од мојот кур. Таа почна да скока врз мене држејќи се за моите гради. По само неколку минути таа извикнуваше во страст: “Ааааах, свршувам! Свршувам врз неговиот огромен кур! Дааааа!“ Неколку минути подоцна и јас свршив длабоко во неа, додека моите браќа и сестра ми аплаудираа.

Се борев за воздух како риба надвор од вода. Мама легна врз мене и ме притисна со своите гради. Ја фатив со забите едната нејзина брадавица, а со рацете и го опфатив задникот. Ебењето беше толку добро што не сакав да престанам. Уште десетина минути ја ебев и таа доживеа уште еден оргазам. Кога го извлеков мојот кур од неа, таа веднаш почна да вика по татко ми: “Волтер, доаѓај веднаш ваму. Ми треба кур во овој момент!“
Додека татко ми ја ебеше мајка ми, браќата ја свртеа сестра ми во клечечка положба. Кларк и Џеф стоеја пред неа и таа им ги пушеше куровите, додека Том ја ебеше во пичката. “Почни да го дркаш, ти си следниот тука,“ ми викна Том. Отпрвин ми беше срам да мастурбирам пред нив, но потоа чувството беше прекрасно. Мама повторно имаше оргазам. Таа ја испружи раката кон мене и почна да ми го дрка.

Откако Том сврши во пичката на Поли, дојде мојот ред. “Никогаш не сум примила толку дебел кур,“ рече Поли. Отпрвин не сакаше да влезе, но потоа со малку напор, успеав да и го втерам. Беше потесна од мама, бидејќи не родила деца и не била ебена толку пати. И го опфатив газот со рацете и почнав да ја ебам. Сеуште можам да се сетам на моето прво вистинско ебење со затворени очи. На другиот крај, Кларк забревта додека и свршуваше во устата. Џеф го направи истото две минути подоцна. На другиот кревет, татко ми рикна гласно кога и сврши во пичката на мама. Потоа, моите браќа отползеја до креветот на мајка ми да се позабавуваат со неа.

Поли одеднаш се оттркала од мене и легна на грбот. “Ќе те научам нов начин на ебење.“ Потоа, ми ги стави нозете на рамењата и ми рече да ја налегнам силно со тежината на моето тело. Направив така како што ми рече и почнав да ја ебам во таа позиција. По само неколку минути, таа почна да свршува како луда. Врескаше и свршуваше постојано. На другата страна, Том и ја лижеше пичката на мајка ми, а Џеф и Кларк цицките. Татко ми клечеше пред неа и и го пикаше курот во устата. Бев многу задоволен од себе, бидејќи ја изебав сестра ми толку добро. Откако сврши неколку пати, го извлеков курот од неа и и свршив на стомакот. Откако се тргнав јас, моето место го зазеде татко ми.

Забавата траеше се додека сите не бевме исцрпени и не можевме да продолжиме. Следниот ден, моите браќа и сестра ми си заминаа во своите домови, а јас, бидејќи се уште живеев дома, можев да ја имам мајка ми кога сакам. Тоа продолжи се додека не отидов во војска.

Кога стигнав во домот на моите родители, вратата ми ја отвори Кларк. Тој беше гол, значи забавата започнала без мене. Сцената во спалната соба беше онаква каква што очекував. Џеф и Том ја ебеја мајка ми, Том во газот, а Џеф во пичката. Татко ми беше на другиот кревет ебејќи ја Поли. Том ми го препушти своето место и јас веднаш се соблеков.

“Среќен роденден мамо. Еве го твојот подарок.“ Тогаш го пикнав моето торпедо во нејзиниот навлажнет отвор.

Прочитајте уште една интересна приказна: Добра кучка за ебење
И една исповед: Го стави прстот на мојата пичка и го лизна
Секси совет: Како да имате добар анален секс