Секси приказни

Ја бакна пичката и почна да ја лиже

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”4.4.7″ hover_enabled=”0″ global_module=”297610″ saved_tabs=”all”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_image src=”https://libido.com.mk/wp-content/uploads/2020/06/baner-naslovna-audio-ispoved.jpg” url=”https://libido.com.mk/product/audio-prikazna-ljubov-kon-mladiot-sosed/” align=”center” _builder_version=”4.4.7″ vertical_offset_tablet=”0″ horizontal_offset_tablet=”0″ z_index_tablet=”0″ box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=”4.4.7″ vertical_offset_tablet=”0″ horizontal_offset_tablet=”0″ link_option_url=”https://libido.com.mk/product/audio-prikazna-ljubov-kon-mladiot-sosed/” z_index_tablet=”0″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

НАЈНОВО! Mрсна секси аудио исповед во МП3 формат: Љубов кон младиот сосед.
Текстот го чита оригиналната Госпоѓа Петрова!
Слушнете инсерт на овој линк:
Ако сакате да ја купите исповедта за само 30 денари кликнете тука.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.4.7″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.4.7″]

Ја бакна пичката и почна да ја лиже

 

Еден ден, читајќи ја “Цвеќето на злото“ од Шарл Бодлер и прочитав неколку реченици на мојата сестра.

Во нив имаше скриени инцестуозни и перверзни инсинуации, но не се сомневам дека Џил добро ги разбра. Таа пријде кон мојата столица и клекна пред мене со невин израз на лицето. Ме погледна со љубопитните очи, а со градите се потпре на наслонот од столицата.

“Ох Гарт, не ми врти наоколу. Сакаш да ме изебеш? Ако го мислиш тоа, заборави, нема да се случи.“

“Добро, а што може да се случи?“

“Не сакам тој голем кур да ми го пикнеш во малото пиченце. Но, еве ти шанса. Можеш да ми ја излижеш пичката и да ме натераш да свршам.“

Џил ги соблече фармерките и седна. Не можев да си поверувам. Пичката што не сум ја видел од дете, сега беше пред мене, процветана. Со затворени очи почнав да ја бакнувам надолу по стомакот и меѓу колковите. Отпрвин ми делуваше необично и круто, но продолжив додека сосема не се опушти и омекна. Потоа посегнав и и пикнав два прста во влажниот отвор. Кога почна со колковите да го следи мојот ритам, се наведнав и со јазикот го излижав отворот од средината па се до клиторисот, грицкајќи попат. Таа ме фати за главата и ме притисна кон себе. Знаев дека досега е обземена од страст. Со прстите од десната рака и навлегував во пичката, а со левата и го триев клиторисот. Таа почна да трепери и да свршува, стенкајќи и притискајќи ми ја раката подлабоко внатре. Со секој допир на нејзиниот клиторис слушав гласен извик и се појак стисок на мојата рака. Долго време телото и беше во грч, пред конечно да се опушти. Потоа се тргнав и ги оближав усните.

Така ја започнавме нашата шема и правевме секакви експерименти. Џил имаше неколку добри идеи што ги спроведовме, додека еден ден не и падна страшна идеја, т.е. да ја изебеме мама. Тоа се случи неколку дена подоцна, кога на телевизија беше извлекувањето на лотарија, на коешто мама повторно не доби ништо. Таа разочарано пиеше алкохолен коктел кога Џил и пријде и почна да ја масира на вратот. Потоа продолжи надолу кон градите и “случајно“ и ги допре. Мама не се помрдна, само седеше удобно завалена во фотелјата со затворени очи. Џил сега почна да и ги масира градите и мама се тргна и ја фати за рацете. “Ти си ми ќерка Џил.“

0003

“Знам мамо, но јас сепак мислам дека си секси.“ Мама замолче и го попушти притисокот врз рацете на Џил без да ги тргне од своите гради. Џил повторно почна да и ги гали, а потоа работите почнаа да се движат побргу. Џил го извади градникот на мама и почна да и ги масира градите со лосион. Мама си тури уште еден коктел и лежеше уживајќи. Џил не сакаше да избрза и да ја исплаши мајка си, па затоа ја фати нејзината рака и ја стави меѓу нејзините нозе. Таа почна полека да мастурбира додека Џил и ги масираше градите. Потоа ги откопча панталоните и почна да се гали врз гаќичките.

“Само претварај се дека си сама мамо. Релаксирај се.“ Мама ги пикна прстите под гаќичките. Јас ги гледав од затемнетото фоаје, а Џил знаеше дека ќе бидам таму. По неколку минути, Џил ја стави својата рака врз раката на мама и и ја притисна подлабоко внатре. Двете раце им се навлажнија од соковите на мама. Џил ја фати со усните набрекнатата брадавица на мама и почна нежно да ја грицка. Мама почна да трепери кога и се приближи оргазмот.

“Сврши. Еби се со прстите. Еби се силно,“ и шепотеше Џил на увото. Јас се придвижив кон крајот на дневната, се уште молчејќи. Џил ја повлече раката од нејзините гради и почна да и го трие клиторисот, додека и пикаше три прста од другата рака длабоко во пичката. Јас пријдов зад мама и продолжив да и ги галам градите. Курот ми беше дигнат и цврст. Мама почна да вика и да свршува, а од пичката обилно и истекуваа сокови врз раката на Џил. По неколку минути, телото и се смири, а на лицето имаше насмевка. Јас тивко се искрадов и ги оставив сами.

Наредните неколку денови, Џил неколкупати ја масираше мама и потоа ја доведуваше до оргазам. Сакавме таа да се навикне на ова пред да стапам јас на сцената. Една вечер, Џил и мама седеа и гледаа телевизија, пиејќи коктел. Џил почна да зборува за своите гради и како тие се грди, а потоа го соблече градникот и ја праша мама за мислење.

“Џил, твоите гради се многу привлечни,“ одговори мама. Џил се приближи и и ги внесе во лицето истовремено почнувајќи да ги гали нејзините гради. Со едната рака ја опфати својата града и и ја приближи сосема близу до устата, а мама почна да ја цица. Овој пат, не и требаше охрабрување, си ги откопча панталоните и самата почна да мастурбира. Потоа, Џил и ја фати раката на мама и ја принесе кон својата пичка. Мама почна да ја гали и да и ги пика прстите внатре.

По неколку минути, Џил легна на грбот и ја натера мама да се наведне кон неа. Таа охрабрена, Ја бакна пичката и почна да ја лиже. Наскоро Џил стенкаше и ја притискаше главата на мама кон себе. Во тој момент влегов јас и застанав зад мама. И пикнав три прста во пичката, а со палецот и го галев клиторисот. Пичката и беше влажна и натечена и таа веднаш почна да се движи со колковите. Во тој момент двете почнаа да свршуваат. Стенкаа и викаа, тресејќи се од оргазмот. Откако се смирија, јас се повлеков и седнав на фотелјата, а Џил ја пушти главата на мама. Лицето и светеше од соковите на Џил.

Мама ги отвори очите, се насмевна и тогаш ме виде мене како седам на фотелјата. “Гарт, зарем не гледаше?“ Лицето и поцрвене од срам. “Не мамо, тоа бев јас во твојата пичка.“ Таа изгледаше престрашено. Ја грабна својата облека и истрча во спалната соба. Следниот ден, сите се правевме дека ништо не се случило. Џил и јас се сложивме дека е подобро да помине некое време. Потоа, заедно смисливме план.

Планот го спроведовме две недели подоцна. Јас седев во кујната со панталоните спуштени долу, а Џил го дркаше мојот еректиран кур. Кога слушнавме дека се отвора вратата, Џил го стави во устата. Го цицаше како луда, кога мама влезе во кујната и кесата и испадна од рацете. Џил се стрча кон неа плачејќи и викајќи дека јас сум ја натерал на тоа. Мама ја прегрна Џил и почна да вика по мене.

“Тоа е сексуален напад, Гарт. Ќе платиш за тоа.“

“Како тоа ќе платам? А тоа што го правевте пред две недели, не беше сексуален напад. Го пикаше лицето во нејзината пичка.“

Мама пребледе и замолче. Оваа уцена ја исплаши и таа не знаеше како да реагира. Знаеше дека нема избор и дека мора да ме послуша, инаку последиците би биле страшни.

“Сакам да ве гледам вас додека се галите, а ветувам дека нема ниту да ја пипнам пичката на Џил. Или, ако сакаш, можеме јас и Џил да продолжиме со она што започнавме.“

Мама знаеше дека мора да ме послуша. Јас седнав на фотелјата со дигнат кур, додека Џил почна да ги гали градите на мама истовремено бакнувајќи ја на усните. Нозете на мама малку се подотворија. По неколку минути таа почна да се возбудува и се опушти. Пичката забележливо и се навлажни и таа сега и возвраќаше на Џил. Џил поинтензивно почна да и пика четири прсти во пичката, а со другата рака и го триеше клиторисот. Телото на мама почна да и трепери од задоволство. Градите и набрекнаа, а брадавиците и се стврднаа. Тешко дишеше и бревташе.

Јас станав и ги фатив градите на Џил. Застанав зад мама и веднаш и го пикнав курот во пичката. Нејзиното тело беше возбудено и загреано и таа речиси веднаш почна да свршува. Во тој момент не ми изгледаше како жртва на уцена. Нејзината преплавена пичка ми го стегаше курот како млада девојка. Тоа ме излуде и ме натера и мене да свршам длабоко во неа. Додека ја ебев, си го замислував татко ми врз неа, како ја ебе и ме зачнува мене. Џил ме гледаше со триумф на лицето. Во тој момент, со секое движење, додека навлегував во мама, јас и Џил направивме премолчен пакт. Таа го зеде моето лице меѓу нејзините раце и ми го пикна јазикот длабоко во грлото. Го цицав силно нејзиниот јазик додека ејакулирав во матката од којашто излеговме двајцата.

Прочитајте уште една интересна приказна: Се наденуваше на курот на Чак
И една исповед:  Ебење со американски кур
Секси совет: Како да доведете жена до супер секси оргазам?

 
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.4.7″ hover_enabled=”0″ global_module=”297610″ saved_tabs=”all”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_image src=”https://libido.com.mk/wp-content/uploads/2020/06/baner-naslovna-audio-ispoved.jpg” url=”https://libido.com.mk/product/audio-prikazna-ljubov-kon-mladiot-sosed/” align=”center” _builder_version=”4.4.7″ vertical_offset_tablet=”0″ horizontal_offset_tablet=”0″ z_index_tablet=”0″ box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=”4.4.7″ vertical_offset_tablet=”0″ horizontal_offset_tablet=”0″ link_option_url=”https://libido.com.mk/product/audio-prikazna-ljubov-kon-mladiot-sosed/” z_index_tablet=”0″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

НАЈНОВО! Mрсна секси аудио исповед во МП3 формат: Љубов кон младиот сосед.
Текстот го чита оригиналната Госпоѓа Петрова!
Слушнете инсерт на овој линк:
Ако сакате да ја купите исповедта за само 30 денари кликнете тука.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]