Секси приказни

Го извади курот од нејзиниот раширен анус

 Го извади курот од нејзиниот раширен анус

 

Селскиот часовник отчука 4 часот наутро кога Тим и Су се вратија во нивниот апартман на грчкиот остров Калимнос.

`Боже, отепана сум“, рече Су неспретно обидувајќи се да ја отклучи вратата. “Или пијана“, се насмеја Тим, земајќи го клучот од неа и отварајќи ја вратата.

Влегувајќи во затемнетиот апартман Су праша “Што мислиш за Памела?“

Играјќи со времето за да може да размисли за одговорот Том рече “Почекај да земам воздух“. Пречекори преку креветот до прозорците и ги отвори ширум, слабото ветерче тукуречи и да не ги придвижуваше тешките завеси не помрднувајќи го застоениот воздух во собата. Тим и Су имаа многу отворена врска, но Тим знаеше од искуство дека не е премногу мудро да се биде сосема искрен.

“Сакав да ја изебам до бесвест“ помисли, “Ми се допадна, фина девојка, авион тело“ рече.

“И помислив дека ќе ти се допадне“ рече Су, одејќи до ладилникот “твој тип е“.

“Аха, а каков е мојот тип?“ прашално одговори.

“Русокоса, големи гради, мал мозок“ се смееше Су отварајќи го ладилникот и посегнувајќи по шише вода.

“Е па тоа не е фер…“ запелтечи тој и Су помисли дека премногу брзаше да ја одбрани Памела“…не се критикувај себеси – ти имаш мозок!“

“Ха, ха“ одговори таа саркастично.

“…и прекрасни големи цицки“ продолжи тој.

Тим пречекори преку собата, застана зад Су и ги стави своите раце околу неа, грабнувајќи ги нејзините прекрасни 90 ц во неговите големи раце.

“Како што реков, прекрасни големи цицки“ милувајќи ги нејзините гради такашто и ги почувствува брадавиците како се здрвуваат под неговите прсти.

“Откачи се, премнугу ми е топло и премногу сум уморна за да водиме љубов“.

“Ајде…“ молеше тој.

“Не, остави ме на раат“, го избрка Тим и отиде до прозорецот мавтајќи со шишето вода попат. Седна на пластичната масичка, слушајќи ги брановите како се удираат во брегот и гледајќи ги ѕвездите како треперат, вистинска идила. Тим ја следеше “а што мислиш ти за Греам?“ Греам беше момчето на Памела; висок, исончан и згоден. “Прекрасен“ се предаде таа.

“Ти валкана кучко“ Тим си поигруваше со неа “Сакаш да се изебеш со него“.

0070

“Замисли си…“ рече Тим, влечејќи ја Су на работ на балконот. “..стоиш на месечина, ги гледаш брановите и слушаш чекори зад тебе. Претпоставуваш дека сум јас, рака се провлекува низ твојата коса и врели бакнежи ти го бакнуваат вратот. Другата рака нежно ти го милува стомакот и слушаш туѓ глас како ти вели: “Со денови посакував да го направам ова.“ Додека зборуваше Тим правеше онака како што опишуваше, а Су со затворени очи го замислуваше Греам на неговото место. Нејзините брадавици се стврднуваа, а пичката почна да и се влажни.

Тим продолжуваше да ја милува и задева грицкајќи и го увото. Су ги подрашири малку нозете. На Тим не му требаше покана и тој ја спушти раката и нежно ја помилува по влажното пиче. Таа го чувствуваше неговиот набрекнат кур како ја притиска преку фустанот. Посегна по него, но Тим ја фати за зглобот и и рече “Остави се на мене.“ Потоа ја помилува за рамото и и ја спушти прво едната па потоа другата бретела. Свилениот фустан падна наземи и таа остана гола пред неговиот поглед.

Ја испружи раката и и ја фати едната брадавица притискајќи ја силно. Таа почна да цимоли, но потајно и се допаѓаше ваквиот доминантен пристап. Потоа почна да и ги бакнува и гризе градите. Пичката и беше како запален оган и нозете и отежнаа. Таа се наведна на оградата од балконот и го изложи задникот на неговиот поглед и тогаш Тим почна да и го милува. Отсекогаш фантазирал да ја ебе во газот, Су имаше прекрасен подигнат и стегнат газ, но никогаш не му го дозволуваше тоа.

“Остани така“ и шепна на увото и си ја соблече маицата, сандалите и панталоните и на крајот боксерките. Курот му беше надрвен и тој и го притисна кон анусот. И ја повлече тангата на едната страна и и го погали клиторисот пред да и пикне два прста во вагината. Су гореше. Таа сеуште беше наведната на оградата од балконот и Тим не можеше да одолее на нејзиниот напрчен газ, клекна на колената и почна да и го бакнува.

Су, сеуште фантазирајќи, промрморе: “Еби ме Греам“. Тим почна да ја гали по пичката со својот кур додека не му се навлажни од нејзините сокови. Со раката продолжи да и го масира клиторисот, Су стенкаше и Тим забележа дека наскоро ќе доживее оргазам. Со другата рака го држеше курот насочен кон нејзиниот анален отвор. Одвреме навреме, како што се движеше во ритамот на неговите милувања, со анусот го допираше по курот, но беше доволно пијана да не мисли на последиците. Почна да свршува и да стенка уште погласно стискајќи ги нозете и во тој момент Тим го притисна курот во нејзиниот невин газ. Беше толку тесна што Тим речиси сврши веднаш кога ја пикна само главата. Таа сеуште свршуваше, а курот му беше потврд од било кога и тој го пикаше уште подлабоко во газот. Су вресна, а тој ја фати за колковите и притисна уште посилно, пикајќи го курот се до крај. “Копиле, во погрешна дупка си“, врескаше Су мислејќи дека згрешил. “Знам, но Греам сака да те ебе во газот, затоа замолчи и уживај“, и одговори тој полека пенетрирајќи уште подлабоко.

Како што ја ебеше Тим повторно почна да го гали нејзиниот чувствителен клиторис. Су трепереше пред него, а тој мислеше дека е тоа од болката, но се изненади кога ја слушна што зборува. “Ајде Греам, еби ме во газот, еби го мојот газ ти валкано копиле, сврши ми во газот ебачу.“ Тоа беше премногу за Тим и тој со гласен извик го пикна курот до крај и почна да свршува внатре. “Да го ебам“ викна и се опушти врз неа.

“Да го ебам“ рече повторно и го извади курот од нејзиниот раширен анус. Тогаш погледна надолу и со восхит гледаше како истекува неговата сперма од нејзиниот прекрасен заоблен газ.

Прочитајте уште една интересна приказна: Ме погали по влажната пичка
И една исповед: Големината не е се но јас сакам голем кур
Секси совет: Како да го разберете вашиот човек, вашиот сопруг