Секси приказни

Дркај ми го курот

Дркај ми го курот

 

Мојот живот беше многу здодевен. Тоа се смени една вечер. Работев до доцна во ноќта брзајќи да го стигнам крајниот рок.

Сите мои колеги си заминаа дома одамна. Единствено Хектор хигиеничарот намина во мојата канцеларија. Тој беше од Мексико и беше висок и мускулест, вистинска латино фигура. Јас од друга страна, сум малку повисок од Хектор, но сосема слаб и имам руса коса и сини очи.

“Стив, повторно работиш прекувремено. Постојано работиш. Мора да ти плаќаат многу пари.“

Се насмевнав. Бевме спријателени и често единствено ние двајцата и Џером ноќниот чувар бевме единствени во зградата. Откако Хектор замина по својата работа, решив дека ми треба пауза. Отидов до тоалетот и на патот натаму чув стенкање во канцеларијата за состаноци. Ја подотворив вратата и го видов Хектор како гледа порно филм. Панталоните му беа спуштени долу и Хектор ја дркаше неговата прилично голема алатка. Тој не ме слушна, а јас стоев фасциниран и многу напален гледајќи ја сцената. Си го протрив курот преку панталоните, забележувајќи дека Хектор наскоро ќе сврши.

Тој сврши врз неговата маица и на раката и тогаш направи нешто шокантно. Си ја излижа спермата од раката како да беше маталка за торта. Еротската глетка ме натера да ги откопчам панталоните. Чувството на мојот надркан кур беше многу силно. Брзо си ја повратив свеста, избегав оттаму и веднаш налетав на Џером. Џером беше многу висок и црномурест, а главата му беше избричена. Имаше доста широки рамења, како да играл рагби некогаш во минатото.

“Каде брзаш Стив?“ Јас засрамен измислив некое оправдување и избегав во тоалетот. Застанав до писоарот и замрзнав кога видов дека до мене застана Хектор.

“Работиш напорно или едвај работиш?“ Јас нервозно се насмевнав на неговата шега. Не можев да издржам, а да не ѕирнам накај неговиот голем колбас. Тогаш Хектор рече нешто што ми го измени животот. “Ти се допадна ли шоуто пред малку?“, а јас зјапав во ѕидот пред мене не знаејќи што да одговорам.

“Полека Стив, кул е.“ Хектор заврши со мокрењето, но наместо да си го закопча патентот, ја повлече кожичката наназад и ја ослободи неговата голема темна глава. Јас зјапав во неговиот кур, а мојот растеше додека го држев. Сакав да го одебам или да си заминам, но наместо тоа само стоев таму и гледав како Хектор си го дрка.

“Како би било да ми помогнеш малку?“ Како во транс јас посегнав и го фатив за курот.

“Така, дркај ми го курот.“ Неколку минути го дркав и мојот и курот на Хектор во истиот ритам, а потоа отидовме во мојата канцеларија. Хектор ме турна на колената и рече: “Пуши ми го курот човеку. Еве ти шанса да го пробаш.“ Ја отворив устата да протестирам, а тогаш Хектор ми го пикна курот во неа. Се изненадив кога забележав дека уживам во неговиот вкус.

0074

“Така, пуши го. Сакав да ти го пикнам во устата со месеци.“ Помислата дека ме посакувал на тој начин, ме возбуди. Хектор сврши брзо. Неговото топло семе ми ја исполни устата, а курот му омекна. Тогаш го закопча патентот и ме остави да си ги лижам прстите.

Подоцна, кога си го враќав филмот наназад, знаев дека колку и да беше возбудливо, тоа не смее да се повтори. Скандалот што ќе се случи кога ќе се дознае ќе биде огромен. Можев да ја изгубам работата, а не бев ниту геј. Можев да си замислам како ме озборуваат. Ги измислував најлошите работи што можат да се случат и на крајот се изморив од мислење и си отидов дома.

Следните неколку недели го избегнував Хектор. Размислувајќи, дојдов до заклучок дека сум стрејт, со мала тенденција за бисексуалност. Звучи глупаво, но восхитувачки е на што се човек може да се убеди. Освен некои соништа за мене како пушам некој кур, кој потоа ми свршува по лицето, целиот инцидент беше заборавен.

Околу еден месец подоцна, повторно работев до доцна. Ја закопав главата во некој проект, кога Хектор влезе во мојата канцеларија.

“Како е? Долго не сме се виделе.“ Малку поразговаравме, но не ја споменавме нашата последна средба. Откако замина, ми олесна и си помислив дека нема да каже никому. Следната недела бев поопуштен, Хектор доаѓаше одвреме навреме за да си поразговараме, но никогаш не спомена ништо околу тоа.

Во петокот сите си заминаа порано на викенд, а јас привршував еден важен проект и повторно бев сам во зградата. Телефонот ми заѕвони и Џером чуварот ми рече да поминам долу на портирница пред да си одам дома.

“Седни,“ ми рече Џером кога се симнав долу, “Дали знаеш дека ова е едно од ретките места во зградава што нема сигурносна камера? Знаеш, на снимките гледам секакви чудни работи.“ Тогаш ја стави касетата во видео рекордерот. Се шокирав кога видов дека на снимката сме јас и Хектор, како му го пушам. Џером се смееше на глас додека велеше: “Хектор рече дека си одличен куропушач, па јас си помислив дека ќе направиш се за да не дознаат твоите колеги за ова.“ Во тој момент ги откопча своите панталони и го извади неговиот кур од тешка категорија. Јас му реков: “Престани Џером, јас не сум геј.“

“Но сакаш да пушиш курови. А и немаш избор. Испуши ми го курот и ќе ја избришам касетата, или ќе морам да му ја покажам на шефот.“ Курот му беше огромен, а јас посегнав по него и се изненадив поради мојата желба да му го лижам. Го пикнав во устата онолку колку што можев и речиси се задавив кога Џером ме фати за главата и ме натаре да го проголтам и остатокот. Тогаш влезе Хектор, ги соблече панталоните и ме плесна неколкупати со неговиот кур по лицето.

“Соблечи се и легни на масата онаму“ рече Џером, јас се соблеков и се засрамив што курот ми беше тврд како камен. Легнав на грб на масата, додека тие двајцата решија дека прв ќе ме ебе Хектор. Џером повторно ми го пикна курот во устата и јас го гледав право во очите додека го голтав неговиот стап. Хектор ми ги дигна нозете нагоре, експонирајќи го мојот невин чмар. Стави лубрикант на неговата алатка и се обиде да ми го пикне. Потскокнав од болка кога главата навлезе во мене.

“Биди мирен човеку. Опушти се и ќе ти влезе полесно,“ рече Хектор. Болката и задоволството од Хекторовата инвазија на мојот чмар ми го одвлекуваа вниманието. Едно време дури почнав да уживам, а Џером ја препозна промената во моето однесување и рече: “Ајде да видиме како ќе му се допадне мојот црн стап.“ И тогаш ги сменија позициите. Монструозниот кур на Џером како да ме располови. Тој не застануваше, туку само го пикаше подлабоко и подлабоко. Ја отворив устата да вреснам, а Хектор ми ја наполни со неговиот мексикански кур.

“Не е учтиво да зборуваш со полна уста“, рече тој и двајцата почнаа да се смеат на неговата шега.

Почувствував сензација и спорадични напади на задоволство додека Џером ме ебеше. Свршив и без да си го допрам курот. Никогаш не сум почувствувал нешто слично. Чмарот ми се стегна и тоа го натера Џером да сврши веднаш по мене. Не чекаше ниту Хектор. Ми го наполни грлото со неговата сперма.

“Благодарам Стив. Јави ми кога ќе сакаш повторно да те изебам, “ рече Џером, си ги закопча панталоните и не остави нас двајцата сами. Хектор ми помогна да се облечам. Целото тело ми трепереше и не знам ни како стасав до дома. Следниот ден не отидов на работа, се оправдав со болест. И онака се ме болеше, а посебно чмарот. Кога се вратив на работа, ја најдов касетата од обезбедувањето на бирото. Не бев сигурен што да направам.

По долго размислување, му оставив на Џером порака со мојата домашна адреса и го замолив да дојде следниот викенд. Ја зачував касетата како сувенир.

Прочитајте уште една интересна приказна: Сакам да ми свршиш во анус
И една исповед: Анус полн со сперма има ли нешто поубаво од тоа? 
Секси совет: Како да ја засладите спермата и вагиналните секрети