Секси совети

Секси совети за ебење со други мажи

Секси совети за ебење со други мажи

 

Оваа приказна не ги учи мажените жени да изневеруваат.
Тоа е само моја приказна и некои работи што ги правам за да ги добијам сите курови што ги сакам. Секси совети за ебење со други мажи.
Секој од нас двајцата брачни партнери има избор дали да има секс надвор од бракот или не. Тоа е само еден избор, но ваше е да одлучите Да, или НЕ?
Доколку е вашиот избор НЕ, имате избор да престанете да ја читате оваа приказна. Доколку е ДА, во секој случај продолжете да ја читате.
Јас имам 42 години. На денот на мојата венчавка имав 18 и бев девица без никакво сексуално искуство. Освен што се бакнував со момчиња, на некои им дозволував да ми ги бакнуваат градите. Еден од нив дури отиде дотаму што ми пикна прст во пичето. На некои од нив им го дркав и знаев како изгледа дигнат кур.
Мојот сопруг е 10 години постар од мене. Тој веќе еднаш беше оженет и разведен. Беше многу трпелив со мене и ме научи на се во врска со водењето љубов. Прво, ме научи како да се ебам во сите пози, потоа да му го пушам, иако никогаш не можев длабоко да го голтнам. Тој добро знае како да лиже пичка и сум имала добри оргазми со него. Никогаш не сум му дозволила да ме изебе во газот. Тој има доста дебел и голем кур и знае како да го употребува.
Имав околу 25 години и никогаш не сум пробала друг кур освен тој на мојот споруг. Имам вибратор кој видел доста работни саати. Кога водиме љубов, си ги споделуваме фантазиите еден со друг и како би сакале да ни станат реалност. Јас имав една фантазија, а тоа беше како да се изебам со друг маж. Сонував за тоа со години.
Се почна кога друг маж ме праша дали сакам да се изебам со него. Јас реков НЕ! Но почнав и да размислувам за тоа истовремено. Не сакав да го повредам сопругот или тој да дознае дека размислувам за такво нешто. Оттогаш, ме прашаа уште осуммина мажи, а јас секој пат велев НЕ.
Бев мајка со три тинејџери, вработена, домаќинка, со состаноци, домашни задачи за деца, сето тоа ми даде сосема малку време за секс. Не престанав да мислам на тоа, веќе се решив дека следниот маж што ќе ме праша, ќе го добие тоа што го сака. Но, тоа време никако да дојде, се додека не дознав дека мојот сопруг ме изневерува.
Решив дека, место да барам развод и се што следи со него, да се изебам со друг маж. Го направив тоа и уживав во моите игри… Но, постојат неколку работи што треба да ги знаете доколку решите да се ебете со други мажи освен вашиот.

0038
Морате да набавите презервативи. Јас сакам големи пакетчиња од 6 до 12 во пакување. Не мора секој што ме ебе да стави презерватив, се уште сакам да свршуваат во мене, но, јас избирам кој ќе биде тој што ќе носи, а кој не.
Скријте ги така за да ги најдете лесно, но истовремено да не ги најде никој друг. Јас носам еден во поставата од мојата ташна. Кога излегувам без ташна и носам фармерки, обавезно ставам еден во малото џепче однапред. Секогаш и во секоја прилика барам некого за ебење.
На лист напишете ги сите имиња на мажите што ве ебеле. Најдете им ги телефоните, адресите, работните места… Направете друга листа на мажите што сигурно знаете дека сакаат да ве изебат. Направете уште една листа на мажите што ви се на дофат, како поштарот, мајсторот за кабловска, водоводџијата и тн. Ова нека бидат листи на мажи со кои можете да се изебете кога сакате.
Не го менувајте начинот на живот, држете се до вашите стари навики. Не би сакале да привлечете внимание на себе, нели? Ако веќе го правите тоа, треба да знаете само вие и човекот што ве ебе.
Се уште одам на сите состаноци и родителски средби. Така, ако сакам да се изебам со некого, само им велам на домашните дека имам состанок и никој не се сомнева во ништо. Многу е лесно да го излажам мојот сопруг со приказните за состаноци, дури сум била и на “вечерни“ состаноци во фирмате кадешто работам.
Никогаш не им го давајте домашниот телефонски број. Не би сакале да ви се јави дома и едно од децата да одговори. Давајте им го бројот на мобилниот телефон, и-мејл адресата, но не онаа што ја давате на пријатели и роднини. Исто така, не им ја давајте домашната адреса, освен доколку некои од нив живеат близу, па така веќе ја знаат.
Можете да се ебете и во мало гратче. Од информациите што ги добивам, мојот сопруг веќе изебал 6 или 7 мажени жени. Јас се изебав со некои од нивните мажи. Но, тие не го знаат тоа.

Каде да се ебете? Сум се ебела и дома кога знам дека нема никој наоколу. Сум се ебела во хотели, на предно седиште од пикап, во шума, во драјв ин кино, во нивните домови и работни места, на масата за преглед во болницата, на плажа…
Пушење. Доколку не знаете да пушите – научете. Мажите го сакаат и го очекуваат тоа. Повеќето мажи кои добиле добро пушење, ќе ве чуваат на нивниот ВИП список за ебење. Не постои никој подобар за вежбање од вашиот сопруг. Порано не можев да голтам сперма, но сега го правам тоа без проблем. Го изненадив мојот сопруг кога му реков дека сакам да ми сврши во устата.

Изгледајте беспрекорно. Пред да почнам да се ебам настрана, бев на диета и слабеев по два килограми неделно. Откако почнав да добивам курови, имав причина за слабеење и почнав да слабеам три до пет килограми неделно. Носете секси облека наоколу постојано, за вашиот сопруг да не се посомнева дека се дотерувате за некого. Покажувајте му ги цициња на вашиот маж и тој ќе ве сака поради тоа.
Чувајте вишок облека скриена во мала торба во вашиот автомобил, како и крпи за чистење. Јас возам комбе и торбата ја имам скриено под предното седиште.
Се уште се ебам со мојот сопруг. Двајцата имаме силен апетит за секс и водиме љубов околу 3 пати неделно. Неколкупати се случило да се ебам со некого и тој да ми сврши во пичката, а потоа мојот сопруг да ми ја излиже. Јас на шега му велам дека си добил крем, но тој не ми верува и мисли дека не би му дозволила на друг маж да ми се приближи.
Неколкупати сум се ебела со друг маж, кој предложил мојот сопруг да ја изебе неговата жена. Се сретнавме во нивниот дом и јас го донесов сопругот. Тој ме гледаше како се ебам со друг маж и потоа ја ебеше неговата жена. Го повторивме ова два пати. Сега знае дека би се изебала со друг маж.
Групен секс. Некои можеби го сакаат тоа, некои не. Учествував во три и уживав во сите. Една беше со четворица мажи, друга со шест, трета со десет мажи. Последниот пат, настрада мојот невин чмар. Беше добро и оттогаш сум се ебела во газот неколку пати. Курот на мојот сопруг е премногу дебел за мојот газ.
Ја прочитавте мојата приказна и корисните совети. Значи, ако сакате да се ебете со некого што го познавате, предложете му вие, не чекајте тој да ве викне. Ако знаете дека ве посакува, кажете му дека го сакате неговиот кур. Доколку сакате да се изебете со некого, морате сами да направите нешто во врска со тоа.
Ако ве возбуди мојата приказна, одете во вашата спална соба и легнете на креветот. Земете го вибраторот, пикнете си го во пичката и замислете си дека ве ебе друг маж. Потоа направете го првиот чекор и најдете го вашиот нов кур. Изебете се уште денес. Кој знае, можеби на вашиот сопруг ќе му се допадне новата Вие. На мојот му се допадна!!!

Прочитајте уште една интересна приказна: Никогаш не сум примила толку дебел кур
И една исповед: За ова е створена вистинската љубовница
Секси совет: Ебење со прсти неверојатен оргазам