Секси совети

Непослушна млада девојка

Непослушна млада девојка

 

Моето момче Реј, е научник по атомска физика. Тоа значи дека е паметен, а јас сакам паметни момци.
Тој исто така е постар од мене неколку години и има најпрекрасни сини очи, што виделе доста свет. И тоа ми се допаѓа, маж што се прошетал доволно и сега се здомил на едно место.
Ако има нешто што му недостасува на Реј, тоа е креативноста. Не кога станува збор за правење ракети. Зборувам за креативноста во креветот. Не ме сфаќајте погрешно, тој е страстен, некогаш малку перверзен и знае како да ме запали. Но тоа бргу влегува во рутинска навика. Да водиш љубов со него е исто како да возиш трактор. Добро е, но малку здодевно.
Тука стапувам јас на сцената. Не сум толку паметна или зборлеста како него, но затоа сум многу креативна и знам како да ги зачинам работите. Знам како да бидам непослушна млада девојка. Еве ви неколку идеи вам девојки, што сакате да воведете неколку нови работи во вашата врска. А вие момци, ако не го добивате дома она што го барате, можеби би сакале вашата девојка да ја прочита оваа приказна. А кој знае што би се случило ако заедно ја прочитате.
За промена, пробајте да јадете голи. Пред неколку години, присуствував на една вечера во некој клуб. Еден од групата предложи дека нашата рутинска неделна вечера би ни била многу поинтересна доколку вечераме голи. Да се разбереме, кој од нас сака да го гледаат како јаде гол. Не би сакале ни самите да се погледнеме во огледало додека ги исполнуваме нашите гастрономски обврски, а камоли некој друг да не гледа во таа состојба.
Но, поинаку е кога единствени на вечерата сте вие и партнерот кому сакате да му го запалите моторот. Еве како јас тоа го правам со Реј. Однапред ја подготвувам вечерата. Предлагам неколку видови на лесни јадења и многу вино. Се облекувам во проѕирен фустан, а одоздола секси гаќички и градник и потоа му се јавувам на Реј. Му кажувам дека цел ден мислам на него и неговиот прекрасен кур и едвај чекам да се врати дома. Исто така му наговестувам дека имам нешто специјално испланирано.

0039
Кога ќе пристигне, го дочекувам на вратата со чаша шампањ во раката. Му велам да се преслече и да дојде во трпезаријата. После секое јадење, си кажуваме еден на друг што ни се допаѓа кај партнерот, а потоа соблекуваме еден дел од облеката. Јас му велам дека ми се допаѓа тоа што ми испратил цвеќе или што е толку внимателен кон мене, а тој ми вели дека му се допаѓа тоа што готвам за него. Тогаш тој ја соблекува кошулата, а јас проѕирниот фустан.
По второто јадење тој ми кажува дека му се допаѓа како упаѓам во неговата канцеларија и му го пушам набрзина, а јас му велам дека ми се допаѓа кога ќе ме разбуди во сред ноќ за да води љубов со мене. Тој го откопчува коланот, а јас ги вадам сандалите. Шампањот е во ред, но црното вино по третото јадење ме отвора како цвет. Се сеќавам како се чувствував кога првпат некој сврши во мене. Тоа чувство на топлина ме обзема секој пат кога ќе се напијам црно вино.
Потоа му велам дека ми се допаѓа тоа што е многу интелигентен и како знае да најде решение за секој проблем, а тој ми вели дека му се допаѓа тоа што му давам самодоверба. Тој ги слекува панталоните, откривајќи го дигнатиот кур под нив, а јас го вадам градникот. Кога ја расчистувам масата, дополнително затресувам со задникот одејќи кон кујната.
По толку вино, му велам дека го сакам поради тоа што му се допаѓаат кај мене работите како пишување порно приказни, а тој ми вели дека му се допаѓа тоа што сум откачена, бидејќи инаку ќе станел остарен сноб. Тогаш јас ги вадам гаќичките и му ги фрлам преку масата кон него. Дотогаш, курот веќе му е сосема дигнат, а јас сум сосема влажна и забавата допрва почнува. Сега ќе станам непослушна.
Ги носам јагодите и шлагот и место да го намачкам него со шлаг и да го излижам, јас ја ставам едната нога на масата, а другата во неговиот скут. Барам голема јагода, ги отворам срамните усни со прстите и ја пикам јагодата внатре. За целото време, очите ми се сконцентрирани на Реј, кој до сега изгледа како гладен волк. Потоа ја вадам јагодата и го хранам со неа. Неколкупати правам така, а следниот пат му велам да ја извади јагодата со јазикот. Дотогаш веќе сум целата запалена и само еден допир на неговиот јазик на мојот клиторис ме излудува.
Што ќе направите оттогаш натаму, е сосема ваш избор.
Пробајте го следново после ноќ исполнета со секс. Замислете си дека сте се разбудиле во неговата прегратка, размислувајќи за претходната вечер и повторно се возбудувате. Тој сеуште спие, значи, треба да го разбудите и запалите. Јас го правам тоа вака.

Го галам нежно по задникот и полека го гребам со ноктите. Кога ќе се разбуди, веројатно ќе сака веднаш да ве легне и набрзина да ве изебе, но не му ја препуштајте контролата. Легнувам зад него и посегнувам по неговиот кур и полека почнувам да го дркам. Ја навлажнувам раката со мојата плунка и го притискам малку посилно. Му шепотам на увото како сакам да ме ебе во устата, во пичката, во газот, се додека не почнам да викам толку силно, што соседите ќе повикаат полиција. Тој се обидува да се сврти, но јас не му дозволувам. Му го дркам се посилно, па потоа полека. Го гребам со ноктите по задникот и си ги пикам прстите во пичката. Така навлажнети од моите сокови, му ги пикнувам во устата.

Кога веќе не може да издржи, го свртувам и го јавнувам. Но не до крај. Отпрвин ја пикнувам само главата и сеуште не му дозволувам да го пикне целиот. Откако ќе видам дека е на работ на лудилото, го јавнувам докрај и го терам да сврши за неколку минути. Откако ќе се смири, доколку е џентлмен, ќе сака и тој да ве задоволи. Потоа, му велам дека сакам да ме ебе со прстите додека не свршам барем два пати. Јазикот е добар, курот е супер, но некогаш не можете да ги победите прстите. Тоа ме прави да се чувствувам валкано.
Додека ве изебе со прстите, шансите се дека повторно ќе му се дигне. Животот штотуку стана поинтересен, нели?
Како заклучок, убавото е убаво, но безобразното е дупло поубаво. Ако сакате да си ја зачините врската, послушајте го мојот совет и пробајте да вечерате денес голи.

Прочитајте уште една интересна приказна: Ја бакна пичката и почна да ја лиже
И една исповед: Како почнав да сакам голем кур?
Секси совет: Секси совети за ебење со други мажи