Секси совети

Како да се ебете со татенце

Како да се ебете со татенце

 

Како да се ебете со татенце ? Отпочеток, дозволете ми да кажам дека ебењето со татко е нелегално.
Но, не зборувам за вашиот вистински татко, туку за замислен “татко“. Вашиот постар љубовник, кој не е поврзан со вас родбински и кој сака да ве опсипува со крзно, накит, крстарења и тн. За возврат “татенце“ сака да си игра со неговото мало девојченце. Најчесто, неговото девојченце е умно, но понекогаш е немирно и заслужува плескање, меѓу другите работи.

Како да се ебете со татенце ?
Прво, најважно е како изгледате пред вашиот тато. Да почнеме со косата. Репчиња се најдобри. Татенце обожува да ги влече додека му го пушите. Ако не репчиња, тогаш барем едно репче. Дајте му нешто да влече со рацете додека вие го влечете со устата. Сакате вашиот тато да мисли дека ова е вашиот прв сексуален контакт.
Како сте облечени е суштински важно. Тато најмногу сака ученички. Кратко здолниште е најпотребно. Кога татенце ќе ве праша зошто е толку кратко, вие ќе му речете дека ви се скратило во перењето. Не ги заборавајте чорапите кои се високи над колениците. Да позборуваме за долниот веш. Немојте да облечете некој жешко розев комплет или танга гаќички со чипка. Облечете обични памучни гаќички и исто таков градник. И не му дозволувајте да ги облече вашите гаќички. Барем не првиот пат.
Порано или подоцна ќе дојдете до сексот. Најверојатно порано. Првиот пат кога ќе му го видите курот, викнете “КОЛКУ Е ГОЛЕМ“! Допрете го претпазливо, како да ви е страв од него, но гледајте го со голем интерес, како да го возвишувате. Потоа, кикотете се и речете му, “Татенце, твоето бебенце сака лижавче“. Употребете ги забите и каснете го како да ви е прв пат да имате орален секс со некого.

0040
Погрижете се татенце да ве посакува многу. Оддолжувањето на желбата значи емоционална возбуда. Лижете му го пенисот и потоа престанете и погалете го по градите. Земете му го целиот во устата за неколку моменти, а потоа престанете повторно. Не, чекајте. Не земајте му го целиот иако можеби можете да голтнете голем црн кур. Тој може да помисли дека сте премногу талентирани за почетник. Земете отприлика половина од вашите можности и скокоткајте го по тестисите со вашата коса. Кога татенце ќе сврши, дозволете му да го направи тоа во вашата уста. Но задавете се малку и морате да плукнете. Доколку голтнете, татенце ќе знае дека тоа не е прв кур што сте го пушеле. Но, ветете му на тате дека следниот пат ќе се обидете да голтнете.
Толку за пушењето, сега да поразговараме за нешто важно. Се разбира – лижењето пичка. Не можете само да викнете “Лижи ме татенце!“ Треба да му наговестите за да мисли дека тоа е негова идеја.

Откако татенце ќе сврши барем три пати, време е за сексуален однос. Но, не делувајте премногу нападно. Треба да се однесувате исплашено, многу исплашено. Вежбајте да велите, “Но јас сум девица!“, со сериозно лице. И немојте да сте се осудиле да сугерирате сексуални пози. Татенце сериозно ќе се посомнева доколку покажете извесно познавање на Кама Сутра. Само легнете на грбот, раширете ги нозете и направете го тоа мисионерски. Викајте “Ах, злато, ах, злато“ постојано. Тоа е како броење овци. Кога ќе стигнете до илјада, изглумете оргазам.
Ако не можете да изглумите оргазам убедливо, искористете ги првите два прста. Ставете ги прстите околу вагината така што неговиот пенис ќе се лизга меѓу нив. Татенце ќе го обожува чувството на прстите околу неговиот пенис, а вие ќе го обожувате чувството на прстите на вашиот клиторис.

Тоа се основните работи. Сега стигнавме до некои сродни теми и малку повеќе детали.
Немојте да ја чистите куќата за вашиот татенце. Ако почнете да собирате работи по него и да му ја перете облеката, тогаш наскоро тој ќе помисли дека ја ебе мајка му место неговата (замислена) ќерка. А, ако мисли дека сте му мајка, тогаш ќе добиете за роденден некакво глупаво растение што не можете ниту да го испушите, место дијамантски обетки.
Да зборуваме за разговорот. Внимавајте како разговарате со татенце. Постојано расфрлајте се со зборот што го излудува, се разбира – татенце. Самото тоа што го слуша тој збор, му служи како афродизијак. И зборувајте со него за теми што го интересираат, покрај сексот. Зборувајте за спорт на пример.
Вијагра (или слични продукти). Треба ли повеќе да се каже на оваа тема. Погрижете се постојано да имате резерва од такви продукти. Не е битно каква ебена боја се апчињата, важно е ебењето.
Најверојатно треба да ја допреме и темата на семејството на тате. Ако татенце има син на ваша возраст, изебете се и со него. И кажете му на тате дека сте го направиле тоа, но уверете го дека тој е подобар. А сега, најтешкиот член на семејството на тате. Се разбира, неговата мајка. Наговарајте ја старата метла да ве научи да готвите. Така, додека пазарите заедно, можете да го оговарате нејзиниот сопруг. Но иако старата ви даде неколку совети за готвење, никако не ги употребувајте на вашиот тате. Вие сакате татенце да ве носи во скапи ресторани. Велете му работи како “Татенце, сакам да ме однесеш во Le Domaine de Lintallic“, во меѓувреме играјќи си со неговите препони. Тој ресторан се наоѓа во Париз и треба да свирите на неговата “флејта“ повеќе десетици пати ако очекувате навистина да ве однесе таму. Ако вашиот татенце има нежно его, внимавајте да не му го скршите. Доколку не ве пали додека се ебете, никогаш не му велете “Добро тате, ќе си ја завршам работата сама“. А, ако тате бавно учи, само замислете си го како вашиот вибратор.
Тате сака да купува подароци за своето мило девојче. За малото девојче што го прави тате среќен. Кога тате ќе ви купи подарок, дури и ако не е нешто што сте го сакале, речете му “Тате, ти ме правиш многу среќна, ти благодарам. Што да направам и јас да те усреќам?“ Не се секирајте, нешто ќе ви текне.
Ова отвара цела авантура на шопинг со парите на татенце. Се разбира, неговиот интерес за шопинг не е многу голем, па кога ќе дојде од работа, почнете да ги превртувате очите и да се правите несреќна. Кога ќе ве праша што ве прави несреќна, немојте да плачете, чувајте ги солзите за специјални пригоди. Но, тивко и тажно, кажете му како сте си поминале во градот со вашите другарки. Како сте виделе нешто што ви се допаднало многу и другарките ви рекле дека ви стои совршено. И како би сакале татенце да ве види облечена во него, место во старите партали што ги носите.
Поголемиот дел од времето треба да бидете добро девојче за вашиот тато, но одвреме навреме можете да бидете лошо. Во таква прилика, изгледајте многу виновни кога тате ќе се врати од работа. Тогаш речете нешто како на пример, “Тато, бев многу лошо девојче. Си ги изброчив нозете со твојот брич.“ Тогаш дигнете го фустанчето за да може да го види работ на вашите бели памучни гаќички. “Но, нели се мазни татенце? Погали ги.“ Откако ќе ги погали, свртете се, дигнете го фустанчето, наведнете се и заплачете, “Наплескај ме татенце!“
Татенце сака да си игра со мали девојчиња, мали медицински сестри, полицајки и секакви други. Но, најдобра игра е танц на колена. Така можете да му играте на татенце на колената само по гаќички, но тој не смее да допира. Откако ќе стави 20$ во вашите гаќички, или уште подобро 200$ за триесет минути танцување, можете да го усреќите. Но потоа барајте уште банкноти.
Во врска со аналниот секс. Татенце сигурно ќе посака анален секс, но ќе се плаши тоа да ви го каже, за да не помислите дека е расипан старец. Бидејќи, се разбира, вие сте анална девица. Значи ВИЕ морате да ја наметнете оваа тема. Откако тате ќе заспие вие шепнете му на увцето, “Тате, слушнав некои девојки како зборуваат за задната врата во врска со сексот. Но јас не знам што значи тоа. Да не мислат на газето? Но, тоа не може да е вистина, толку е одвратно.“ Тоа ќе го разбуди, а тогаш вие ќе заспиете. Потоа, оставете го неколку денови и правете се дека вашата љубопитност најпосле ве надвладеала. На крајот, речете му дека сакате да пробате во задниот влез. Но, кажете го тоа толку невино и потоа дофрлете дека ќе го сфатите ако не сака да проба. Очигледно, првиот пат ќе ве боли многу, но за него ќе издржите секаква болка. Дури после тоа спомнете крстарење.
Светот е полн со мажи што сакаат да бидат твој татенце. Само треба да се најде вистинската облека, вистинскиот бар, изгубен изглед и… ете го татенце. Сега, најдете си татенце и изебете го. Ако веќе имате татенце, ебете го подобро!
И уште нешто последно нешто – тестаментот на татенце. Бидете во него.

Прочитајте уште една интересна приказна: Сеќавањето на ебењето со мама ми го дигна курот
 И една исповед: Напалена авганистанка
Секси совет:  Непослушна млада девојка