Дупли Прстени за Пенис со 10 мода на Вибрирање

Број на артикал: BI-210206-1

1,090 ден

Боја:

Виолетова

Материјал:

Силикон

Напојување:

3 ААА

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Ширина на дупката од прстенот:

4,4 цм големиот прстен 2,3 цм малиот прстен

Должина:

9,7 см.

Дебелина:

4 см.

Ако не можете да одолеете на моќта на прстенот за дополнување на сексот, тогаш ќе ви се допадне овој дупли прстен за пенис со зајачки ушиња. Самиот прстен ќе ја опфати основата на пенисот и ќе помогне да се задржи неговата ерекција поцврста подолго време. Вториот прстен може да се стави под мадињата за да даде дополнителна сигурност. Свиленкастиот силикон го трие нејзиниот клитос испрачајки интензивни вибрации и стимулација како никогаш досега. Прикачениот булет може да се пофали со десет различни вида на вибрации, па каква и да сакате сензација може да ја добиете. Уживајте во овој висококвалитетен силиконски прстен за прифатлива цена и непобедливо чувство.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!