Дупли Силиконски Прстен на Вибрации со 10 мода на вибрирање

Број на артикал: BI-210306-1

990 ден

Боја:

Црна

Материјал:

Силикон

Напојување:

3 ААА

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Текстура:

Мазна силиконска површина

Должина:

9,9 см..

Дебелина:

1,7см.

Ширина на дупката од прстенот:

3,2цм мала дупка, 4,8цм голема дупка

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Оваа неверојатна играчка за возрасни парови располага со цврст, но еластичен силиконски прстен кој се мести на вашата основа на пенисот и тестисите за да го држи поцврсто, подолго. Прстенот има специјално дизајнирани стимулатори за да ужива вашиот партнер. Главата е покриена со десетици скокотливи влакна, а делфинскиот нос ќе обезбеди дополнителни сензации за стимулација на клиторисот. Едно притискање на копчето за вклучување ви овозможува да се движите низ 10 режими на вибрации што ќе можете да ги почувствувате и двајцата, токму онаму каде што требаат добри вибрации.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!