Силиконски Вибрирачки Прстен за Пенис со 10 мода на вибрации

Број на артикал: BI-210204

1,090 ден

Боја:

Црна

Материјал:

Силикон

Напојување:

3 ААА

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Должина:

11,3 см.

Дебелина:

5,6 см.

Текстура:

Мазна силиконска површина

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Овој вибрирачки прстен е идеална играчка за да додадете малку нешто дополнително во вашата игра. Направен од силикон, има 10 функции на вибрации.Со секое притискање, оваа дополнителна стимулација ќе му помогне на идното задоволство на вашиот партнер и ќе обезбеди прекрасни вибрации за двајцата да уживате.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!