Ричарчбл Силиконски Двоен Прстен за Пенис со Вибрации

Број на артикал: BI-210311-1

1,490 ден

Боја:

Црна

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мека силиконска текстура

Дебелина:

2,7 см.

Должина:

8,5 см.

Ширина на дупката од прстенот:

2,8 малата дупка, 4,5 големата дупка

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Одете во кревет со прстенот за пенис Pretty Love 7 Function Rechargeable Cock Ring. Овој вибрирачки прстен за пенис има 7 режими на вибрации, подготвен да ве задева и да ве задоволи до страстна кулминација. Направен од кадифеен силикон, еластичен стил, ве обвива удобно, за да може нежно да го ограничи протокот на крв, и да обезбеди поцврсти, поцелосни ерекции. Додека ја истражувате низата понудени режими на вибрации, почувствувајте дека секој од нив татне низ малите раце во облик на срце. Напојуван од батерија што се полни, овој вибрирачки прстен за пенис својот финиш со отпечатува со оргазам.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!