Дупли мек силиконски прстен

Број на артикал: BI-210185

690 ден

Димензии:
 • Должина: 8,5 см
 • Дијаметар на дупките: 1,9 см
 • Материјалот е многу растеглив
Спесификации:
 • Мек и пријатен материјал
 • Ултра растеглив
 • Препорачуваме да се комбинира со лубрикант на водена базa
Kако да нарачате:
 • На телефон или на viber 075-455-953
 • На нашата веб страна
 • На facebook или на instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да излеземе да ви ја донесе пред продавница
 • За било каква информација слободно побарајте на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Направен од ултра мазен силикон, овој дупли прстен цврсто се вклопува околу основата на пенисот и тестисите за да помогне во подобрувањето на ерекцијата, што вам и на вашиот партнер ќе ви донесе подолга, подобра сензуална авантура. Исто така, може да ви обезбеди вас и вашиот партнер дополнителна стимулација и да ги доведе вашите оргазми на следното ниво. Неговата мазна и растеглива текстура го прави лесен за носење.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!