Силиконски вибрирачки прстен

Број на артикал: BI-210140

790 ден

Димензии:
 • Должина: 5,6 cm
 • Ширина: 5,2 cm
 • Дијаметар на дупката за пенис: 3.2 cm
 • Прстенот е многу растеглив
Спесификации:
 • Работи на батерии ( 3 LR41)
 • Перфектен за почетници
 • Прстенот е многу растеглив
 • Препорачуваме да се комбинира со лубрикант на водена базa
Kако да нарачате:
 • На телефон или на viber 075-455-953
 • На нашата веб страна
 • На facebook или на instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да излеземе да ви ја донесе пред продавница
 • За било каква информација слободно побарајте на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Овој мек и еластичен силиконски прстен за пенис има моќен вибратор за интензивна стимулација и засилена ерекција. Има моќен вибратор и ви помага вам и на вашиот партнер да постигнете оргазам со одложување на ејакулацијата и одржување на вашиот пенис цврст и исправен додека ве стимулира и двајцата преку неговите моќни вибрации.

Доаѓа со отстранлив вибратор кој може да се контролира со лесно притискање на копче

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!