Вибрирачки прстен за пенис

Број на артикал: BI-210239

890 ден

Димензии:
 • Должина: 8,8 cm
 • Дијаметар на мал прстен: 2,2 cm
 • Дијаметар на голем прстен: 3.2cm
 • Прстените се многу растегливи
Спесификации:
 • TPR материјал (100% сигурен материјал)
 •  10 различни модови на вибрација
 • Користи 1 ААА батерии (стандардни батерии, ги има во скоро секоја трафика)
 • Препорачуваме да се комбинира со лубрикант на водена базa
Kако да нарачате:
 • На телефон или на viber 075-455-953
 • На нашата веб страна
 • На facebook или на instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да излеземе да ви ја донесе пред продавница
 • За било каква информација слободно побарајте на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Овој вибрирачки прстен е идеална играчка за да додадете малку нешто дополнително во вашата игра. Стегнувачкиот материјал ќе се вклопи околу основата на вашиот пенис и тестисите, ќе се гушка блиску до кожата, ќе ја зароби крвта во вашиот пенис и ќе ви помогне да постигнете подолготрајни и поголеми ерекции. Малиот јазик што лиже има стимулатор на клиторисот. Со секое лижење ова ќе му помогне на вашиот партнер да ужива и ќе обезбеди прекрасни вибрации за двајцата да уживате.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!