Секси приказни

Секс пред очите на мојот сопруг

Секс пред очите на мојот сопруг

 

Јас и мојот сопруг запознавме една двојка на една свингерска забава на која присуствувавме и можам да кажам дека многу добро си поминавме. Си ги прекршивме нашите сопствени правила и ги поканивме во нашиот дом, со цел да ги запознаеме подобро и навистина беше супер. На масата си ги сменивме местата, јас наместо до мојот сопруг седев до другиот маж. Мажот беше многу убав и цела вечер беше до мене. Ме држеше за рака и веднаш по вечерата седнавме еден до друг на троседот прегрнати како вљубени тинејџери, се бакнувавме и се галевме додека пак мојот сопруг и неговата жена го правеа да кажам приближно истото на другиот тросед. Таа ноќ јас завршив со тој тип во кревет, а мојот сопруг ја однесе неговата жена во нашата гостинска соба. Таа беше прекрасна и наликуваше на мене, со долга кадрава кафена коса, темен тен, кафени очи и таа исто така имаше долги, секси нокти кои му причинуваа задоволство на мојот сопруг. Мојот партнер беше висок и исто така со темен тен и морам да признаам дека уживав што го имав во мојот кревет и длабоко во мене. Тој беше нежен како да е мој љубовник долго време и сексот беше навистина фантастичен. Утрото го разбудив со галење на неговиот мек кур и го дразнев се додека не му стана тврд како камен. Му седнав на тврдиот кур, сакав да му ја гледам фацата додека ме држи за цицките и ме гледа како сама се ебам скокајќи врз него. Потоа ние останавме во контакт, но само преку мејл, не си разменивме броеви и претежно не правевме секс средби со истите луѓе повеќе од еднаш. Но оваа двојка не заинтригира кога ни кажаа за специјалните забави што ги приредуваат. По подолго размислување јас и мојот сопруг одлучивме да присуствуваме на само една од нивните забави, и потоа да прекинеме секаква врска и конекција со нив, пред да станеме премногу блиски.

Нивната куќа беше огромна и на излезот од градот. Јас и мојот сопруг кога првпат пристигнавме, се почувствувавме како да не припаѓаме таму, затоа што не познававме никој друг освен нив, а сите останати изгледаа како да се редовни гости на тие забави. Тие не прошетаа и ни ја покажаа нивната куќа, а една соба посебно ме фасцинираше. Таа наликуваше како комора за измачување со синџири и камшици, имаше кревет од клинци на подот и до него беше прилепена една чудна ебачка машина на која имаше прикачено огромно дилдо на седиштето. Но тоа што ми го привлече вниманието беа црните каиши кои висеа од таванот. За момент направив слика во мојата глава, моите раце се врзани со каишите високо над мојата глава и висам таму со заврзани очи како нечиј затвореник се додека не слушнам нечии чекори. Потоа ги замислив сите останати забави, слободни жени доаѓаат, им ги слушам само нивните чекори пред да ги почувствувам нивните раце насекаде по моето голо тело, машки раце ме грабаат за цицки и за газ, жените ги пикаат нивните прсти во мојата уста, па во мојата пичка, која можам да кажам дека беше пеколно жешка и влажна.
0087

Потоа не одведоа во друга соба, во која имаше четири каучи, кои беа поставени во вид на квадрат а во средината меѓу нив имаше душек кој беше покриен со бел чаршав. Сите парови беа седнати на каучите и беа наполно облечени. Се чудев што ќе се случува таму но ми беше објаснато „ова е секс шоу забава“. Идејата на забавата беше две или три или повеќе лица кои ќе бидат избрани да направат шоу за останатите. Мојот секси љубовник се сврте накај мене и ме праша дали сакам јас да му се придружам него во изведувањето на шоуто, јас отсечно одмавнав со главата по што тој срамежливо се сврти накај мојот сопруг кој рече „Ок, може.“ Мојот сопруг кој се согласи да учествува во шоуто, требаше да одбере некој за да му се придружи и по мојот негативен одговор јас бев сигурна дека нема да ме одбере мене, но бев изненадена кога место својата љубовница, исто како домаќинка на таа забава, избра една помлада русокоса која според мене не беше негов тип на сексуален партнер. Таа беше со тенка половина, бујни гради и долги нозе. Гледав заедно со другите како тие почнаа да се соблекуваат и да се допираат но искрено кажано, не ми се допаѓаше баш. Гледав како таа се спушти на колена и му го пушеше курот, но тоа не ме возбуди. Гледав како другите се палат на тоа, некои жени почнаа да им ги дркаат куровите на мажите што седеа до нив, имаше и такви што користеа вибратори за да се задоволат, мажите си ги дрвеа патлаците кога за момент мојот сопруг и го стави курот, а таа почна да стенка гласно кога ја сврти и почна да ја ебе во кучешки стил. Нејзиното стенкање стана погласно од што мене ми се згади се додека не ги затворив очите и помислив на таа соба и на каишите што висеа. Ги држев очите затворени дури и кога почувствував дека нешто се лизга по мојата нога. Ми беа затворени очите дури и кога сфатив дека тоа е нечија рака, дури и кога ме фати за грб, дури и кога ми ги турна пантолоните и ме зграпчи цврсто за газ. Ги држев очите затворени, слушајќи го нејзиното стенкање и се замислував како висам таму врзана за каишите. Комбинацијата од раката во моите гаќички, мислите што ми се вртеа низ глава и стенкањето кое го слушав од мојот сопруг кој свршуваше ме возбудија толку многу што ги отворив очите. Неговите последни капки сперма капеа врз нејзиниот грб. Мажот што седеше на софата до мене ја тргна раката од моите гаќички и ми се насмевна. Тогаш домаќинот се сврте накај мене и ми рече дека мене ми е редот, а јас бев толку навлажнета што без никакво размислување климнав со главата. Во следниот момент се најдов на средина меѓу сите тие напалени луѓе, а тој ме соблекуваше и кога соблече се од мене ми рече да легнам на душекот. Легнав на грб и се чувствував многу нервозно, а посебно кога човекот кој ми ја ставаше раката во гаќите праша дали може да ни се придружи. Домаќинот погледна кон мене и ме праша „како сакаш ти?”. Мојот одговор беше краток и едноставен, реков „ок“.

Во следниот момент тие двајцата беа голи и ме фаќаа и ме бакнуваа насекаде, додека јас наизменично се вртев да го бакнам едниот па другиот. Повеќе не можев да ја гледам мојата публика, но претпоставував што можат да прават и тоа и натаму ме вознемируваше, се додека не осетив прст во мојата пичка и почувствував силна тензија по целото тело. „Опушти се“ ми прошепти на уво мојот љубовник и почна да ме грицка по вратот и да го движи својот влажен јазик по моите цицки и да ми ги шмука тврдите брадавици, но навистина ми беше непријатно чувството на присуство на нечии прсти во мојата пичка. Кога погледнав надолу го видов човекот кој претходно ми ги пикаше рацете во гаќите како ми се смешка и ја носи главата меѓу моите нозе. Своите прсти ги замени со неговиот јазик.

Кога неговиот топол и влажен јазик го почувствував на мојот клиторис моето тело се опушти и почнав да уживам и во цицањето на брадавиците. Тогаш мојот љубовник, домаќинот се одвои од моите брадавици, се исправи и дојде врз мене и ми го стави курот во устата. Додека му го пушев курот на едниот, а другиот ми ја лижеше пичката, сфатив дека има уште еден човек покрај мене и ми беше мило кога видов дека тоа е мојот сопруг. Во следниот момент курот на мојот сопруг беше во мојата уста и можев да го почувствувам вкусот на пичката од русокосата што ја ебеше претходно. Не го чувствував повеќе јазикот на мојот клиторис само почувствував како цел кур наеднаш влезе во мене. Типот ми го напика курот без да ми ги рашири нозете или да ме повлече кон себе. Кога ми ги дигна нозете на рамена можев да го почувствувам целиот кур во мене.

Ги испружив рацете и во едната го зедов курот на мојот љубовник а во другата курот на мојот сопруг. Повторно ги затворив очите, држев кур во двете раце а третиот енергично влегуваше и излегуваше од мојата пичка. Чувството на оргазам ми надојде точно кога мојот ебач ми ги тргна нозете од рамена и ја распрска неговата сперма насекаде врз мојот испотен стомак. Домаќинот, мојот љубовник го замени тој човек и влезе во мене многу лесно и нежно. Додека пополека ме ебеше јас си играв со курот на мојот сопруг и фантазирав за собата во која висам гола и беспомошна врзана за каишите. Моетео тело го доживеа и вториот оргазам додека љубовникот уште ме ебеше и по кратко време ми ги прели градите со сперма.

Мојот сопруг ме погледна како лежам целата премачкана со сперма и ми се насмевна пред да се наведне да ме бакне. Јас бев толку запалена и ненаситна за секс поради што го повлеков надолу. Ги триев цицки со сперма од неговото тело и моите тврди брадавици од неговиот сеуште тврд кур по што му го зедов во уста и да почнав да му го шмукам и да му го пушам. Натртена во кучешка поза енергично му го цицав курот се додека не ми сврши во уста. Не знам зошто но се свртев накај другите и го исплазив јазикот и им ја покажав спермата пред да ја проголтам.

Потоа се исправив на бурниот аплауз што го добив.

Си ги собравме облеките со мојот сопруг и отидовме во бањата. Откако се исчистивме и се облековме се договоривме да се искрадеме и да си заминиме. Тоа беше првиот секс пред очите на мојот сопруг!

Добивме неколку пораки преку пошта од нашите нови љубовници но никогаш не им одговоривме за повторна средба.

Прочитајте уште една интересна приказна: Добра кучка за ебење
И една исповед: Ебење со американски кур
Секси совет: Првиот секс за жените