Секси приказни

Лезбејки

Лезбејки

 

Ајде бе, рече Беки, со смеење, „дозволи ми да ти ги излижам цицињата!

Јас се двоумев во следната секунда и се прашував како успеав да завршам со мојата најдобра другарка која стоеше гола пред мене со нејзиниот јазик на моите брадавици.

Но за дел од секунда престанав да се запрашувам затоа што устата на Беки и годеше на мојата десна цицка и по некоја си сексуална инерција ако може така да се изразам мојата рака се придвижи кон нејзините надвиснати цицки.

Не испадна баш онака како што планирав кога се согласив да управувам со компанијата на Беки во нејзината летна куќа додека нејзиниот сопруг беше на службено патување. Но, морам да бидам реална и да си признаам дека како што забите на Беки ги дразнеја моите сензитивни брадавици беше повеќе од очигледно дека не ми пречеше што мојата посета замина во ваков правец.

Од топлата уста Беки ја изваде мојата крупна брадавица, целото тело ми беше загреано и топло од јакото сонце. Да не ви се верува (хаха), но прстите на Беки го најдоја патот до мојата пичка. Обземена од цела таа сензација испуштав воздишки на задоволство.

Легната покрај базенот, ги чувствував ладните прсти на Беки како ги галат моите крупни вагинални усни и видов како ги фрла моите бикини во базенот. Додека гледав како моите бикини (мојата „заштита од надворешни влијанија) лебдеа над површината на водата; Беки ја наведна главата и прво нешто што почувствуваа моитевагинални усни беше нејзиниот топол здив.

Сакаш ли да престанам? прошепоти тивко. Баш и не праша во најзгоден момент, бидејќи во тој момент нејзиниот јазик ги влажнеше моите вагинални усни.

0086

По ѓаволите, не беше мојот одговор. Се насмевнав и ја доближав мојата пичка до нејзината уста. Немаше никакви шанси да ја оттргнам од мојата жешка и влажна пичка.

Навистина, чувството беше страшно добро кога со нејзиниот јазик нежно ми ги раздвои усните и нежно почна да ги шмука. Не можев а да не стенкам на цел глас кога нејзиниот јазик почна да пробива во моето тесно дупче (само да напоменам дека имав многу тесна пичка, мажите ја обожаваа а еве сега и мојата најдобра другарка). Полека го извлече од внатре и го развлече по мојот клиторис. Почна страсно да го цица, а звуците на нејзиното цицање ги надополнуваа моите звуци на стенкање. Мојата сочна пичка не можеше да оддолее на тој застрашувачи добар „третман.

Целото тело ми трепереше кога со нејзиниот јазик правеше кружни движења околу мојот сензитивен клиторис а нејзините прсти беа длабоко во мојата пичка. Таа го координираше движењето на јазикот со движењето на прстите. Почнав да ја чувствував топлината во мојот стомак. Ги ставив моите раце во нејзината коса и ја повлеков накај моите усни. Тоа беше страсен бакнеж.

Почнав да се потам од силното сонце кое силно светеше над моите разголени цицки и од јазикот на Беки кој беше повторно во мојата пичка. Потпрена на раце ја туркав мојата пичка во нејзината желна уста и останав вчудоневидена кога таа почна да го плеска мојот клиторис.

Боже, Беки… промрморев јас, а нејзиниот јазик беше повторно на мојот клиторис. Таа промрморе нешто неразбирливо и продолжи да ме шмука со појак интензитет. Наизменично го цицаше, го лапаше длабоко во нејзината уста и го плескаше со прстите отечениот клиторис.

Така,дааааа…ахх продолжи не застанувај… воздивнував и чувствував како почнува да ми трепери телото. Без никакво предупредување мојот клиторис експлодира во прејак оргазам кај неа во уста. Јас пискав од задоволство на цел глас и го извикував нејзиното име. Таа продолжи да ме лиже, а во моето тело беснееше оган. Мислам дека моето тело беше припиено во неа. Како што ме тресеа брановите на оргазмот, така вагиналните сокови се изливаа од мојата пичка и го потопија нејзиното лице. Уште кратко ги издржав нејзините прсти и нејзиниот јазик во мојата пичка.

Таа ја крена главата и погледна нагоре накај мене. По нејзиното лице беа размачкани моите вагинални сокови.

Долго време чекав да го направам ова!

По ѓаволите девојко реков јас и се лизнав заедно со неа во базенот притискајќи ги моите гради од нејзините. Моите прсти посегнаа по нејзината пичка, лизгава и топла во студената вода.

Се што требаше да направиш беше да прашаш…” 

Лезбејки

Прочитајте уште една интересна приказна: Mи го пикна целиот кур во газот
И една исповед: Од нејзината пичка капеше сперма
Секси совет: Уметноста на мастурбирањето