Секси приказни

Се ебев со младо момче пријател на син ми

Се ебев со младо момче пријател на син ми

 

Јас се викам Снежана и сум 39 годишна домаќинка. И покрај тоа што сум мајка на три деца, сите тинејџери, сепак мислам дека привлекувам внимание и дека некој би се свртел за да ме погледне повторно. Јас сум висока жена, со мазна и чиста кожа, убаво овално лице, нагласени јаболкници и полни усни. Моите убави големи цицки се сеуште во форма, имам тесна половина, широки колкови и голем задник. Имам долга, кадрава, густа и мека црна коса, врвовите ми ги допираат колковите.

Бев во брак речиси дваесет години, со прекрасен човек. На денот на мојата свадба имав деветнаесет години и бев девица. На почетокот нашиот брак беше одличен. Сексот беше многу добар, се ебевме два или три пати неделно. Во тие дваесет години брак, сум немала друг и не сум била со друг маж освен со мојот сопруг. Тој е постар петнаесет години од мене. Знаев дека не ми беше верен во младоста и дека ги имаше ебено жените на неколку негови пријатели.

Мојот сексуален живот не беше толку задоволителен, затоа што како почна тој да старее изгуби интерес за секс, а сега е веќе стар и премногу е окупиран со својата работа и бизнис. Бев сексуално исфрустрирана. Мојот сопруг пребрзо ејакулираше и веднаш потоа заспиваше, а јас останував да лежам ни малку задоволена. Одлучив да ги решам фрустрациите и почнав да мастурбирам наутро.

Донесов одлука дека ќе се ебам со некој друг маж. Помислив на поштарот, на млекарот, на момчето што разнесуваше весници, дури и на онај што доаѓаше за кабловската дома кај нас. Навистина ги посакував, но никогаш немав доволно храброст и желбата остана само желба. Имало повеќе мажи, повеќето од нив пријатели на мојот сопруг кои се понудиле да бидеме интимни, но јас секогаш сум ги замолувала да не зборуваат на тој начин со мене, бидејќи нема да сторам такво нешто.

0030

 

Мојот постар син Никола имаше другар Петар. Тој имаше осумнаесет години, беше висок и имаше многу убава црна коса. Тој беше капитен во нивниот училишен фудбалски тим, младо момче полно со самодоверба. Честопати се случуваше по часовите Петар да го помине остатокот од денот кај нас. Тој беше премногу близок со цела фамилија, особено со мене. Најмногу време поминуваше со мојот син и со мене кога беше кај нас дома. Многу го сакав. Го сметав за свој син и тоа неколку пати и го имав кажано на неговата мајка. Честопати го прегрнував и му кажував дека го сакам како да ми е син. Многупати седев со нив двајцата и се шегувавме сите тројца заедно. Покажував многу интерес за нивните активности. Се случувало да седиме со часови во кујната и да разговараме за училиштето, музика или за филмови. Јас секогаш разговарав со него како со возрасен.

Еден ден, мојот син Никола отиде до еден маркет во близина за да купи некои намирници, а Петар остана кај нас дома да го чека. Јас за тоа време бев во бањата и се капев. Кога излегов имав само крпа околу себе. Отидов до шкафчето пред вратата од бањата да си земам облека. Крпата не мене беше прекратка и кога се наведнав видов во огледалото дека Петар зјапа во мене преку полу-затворената врата. Почувствував како да му го истакнав цел мој газ пред очи. Се свртев кон вратата и погледнав накај него, тој се усрами, а и јас поцрвенев кога ни се сретнаа погледите. Можев да видам дека курот му беше дигнат. Бев сигурна дека никогаш не сум видела нешто толку долго во моите триесет и девет години. Беше огромен. Не знам дали беше свесен дека зјапам во неговиот кур, но јас си ја чувствував влажноста меѓу моите нозе. Што ли треба да правам?

Кога излегов од спалната соба, се гледаше дека беше нервозен и вознемирен и сакаше на било каков начин да ме избегне. Се правеше како ништо да не се случило. Јас исто така не покажав никакви чувства и останав смирена како ништо да не било и заминав право во кујната. Почнав да размислувам за Петар од друга гледна точка. Тој е млад, висок, со мускулеста градба и е многу паметен дечко. Почнав да размислувам многу за него. Во еден момент си ја зедов едната цицка во рака и почнав да ја стегам цврсто, а пичката ми се навлажни како одговор на стимулацијата. Си ги дразнев брадавиците преку облека додека едниот прст си го ставив во пичката и почнав да се тријам. Ги затворив очите, а телото почна да ми се тресе. Бев премногу возбудена, прстите ми се лизгаа од соковите што ги лачеше мојата жешка пичка. Силно посакав да можев да си го ставам тој прекрасен кур длабоко во мојата пичка. Сакав да бидам во близина на овој убав и шармантен младич и ми стана јасно дека јас се влажнам кога сум со него или кога мислам на него. Се обидував да му дадам простор да ме праша, но немав доволно храброст, а од друга страна бев исплашена ако тој не забележи колку силно јас го посакувам.

Тој сакаше да ме гледа во моите припиени фустанчиња. Го забележав дека се обидува да ѕирне во моите цицки и дека цело време зјапа во мојот оцртан газ. Почнав да се облекувам попровокативно, носев повеќе длабоко деколтирани фустани или блузи за повеќе да ги истакнам цицките. Пред тоа никогаш не сум се облекувала така за низ дома и многу ретко некогаш за некое излегување. Се повеќе ги разголував моите цицки за да има што да види. Понекогаш не носев градник, знаев дека изгледам многу секси без градник. Но, водев грижа да покажам доволно, а не премногу. Честопати знаеше да ме измерка од глава до петиците и во очите му се познаваше на ова момче дека сака да ме ебе. Почнав да му се смешкам и нашите муабети преминаа во долги разговори.

Еден ден додека бев сама и мислев на него, тој се појави на влезната врата, дошол да не види. Излегов од кујната и многу срдечно го пречекав, со огромна насмевка на лицето и силно го прегрнав. Ги притиснав моите цврсти гради во него и прегратката беше подолга од вообичаено. Го замолив да дојде да седне во кујната со мене, затоа што не ми беше уште завршен ручекот. Му кажав дека Никола замина да ја посети баба си, во соседното предградие затоа што беше болна. Му кажав дека и мојот сопруг ќе биде отсутен до наредниот ден ден и дека е убаво што дојде затоа што се чувствував некако осамена. Забележав дека се изненади кога ме виде облечена малку поразлично. Времето беше прилично топло и носев отворено сари со здолниште. Моите големи гради беа до половина извадени, а тесното здолниште ми го оцртуваше дури и расцепот на мојот задник. Јас продолжив да работам, а тој седеше зад мене и зјапаше во мојот газ. Повторно се возбуди и му се дигна курот и додека зборуваше со мене се гледаше нервозата кај него по треперењето на гласот.

„Што ли правам“, помислив за момент. Го дразнам и го палам ова младо момче што може да ми биде син. Јас сум мајката на неговиот најдобар другар. Дали е ова во ред? Но навистина бев возбудена и запалена. Погледнав накај него и го прашав, Што е проблемот? Не ми изгледаш добро.

Тој ми рече, „Не се чувствувам добро, имам главоболка.“

Со внимание пристапив кон него, бидејќи сакав да му покажам дека се грижам за него и покрај тоа што го знаев вистинскиот проблем со кој се соочува. Отидов до мојата соба и му донесов таблети за главоболка. Му дадов таблетка и чај и му реков да ги испие. Изгледаше премногу вознемирено, па за момент помислив да не е во неволја. Се приближив до него, му ја зедов главата во моите раце и почнав да го масирам. Додека го масирав го притискав со цицките и тоа многу ме возбудуваше. Кога погледнав надолу повеќе од јасно се гледаше испакнатината во неговите фармерки. Го прегрнав силно за да го утешам. Ги притиснав моите цицки од неговите гради, а тоа кај него видливо резултирше со максимална ерекција. Додека го држев во прегратка чувствував како неговиот тврд кур ме допира по стомакот. Поминав полека со јазикот по моите усни и со тоа уште толку го излудев. Го погледнав и не ги тргнав рацете од неговиот врат. Можеби тоа го охрабри и во следниот момент ги залепи неговите усни на моите, толку брзо и толку силно што помислив дека ќе ми ја скине устата. Почнав да го туркам наназад, затоа што не очекував дека до толку ќе се охрабри. Ме зграпчи со двете раце за цицки. Охх, Петар ме држеше за цицки, си помислив.

Не го запрев, дозволив да ми ги стиска и да ми ги масира градите додека го држев цврсто во прегратка. Неговите раце на моите гради ме правеа да се чувствувам одлично. Се повеќе се палев и се влажнев. Знаев дека за многу кратко, ќе го почувствувам неговиот кур во мене. Сакав да му укажам да престане велеќи му „Ти си станал непослушно момче. Ова не е во ред, јас сум мајката на твојот најдобар другар кој е на иста возраст со тебе.“

„Не тето,“ тој одговори. „Навистина премногу се палам на вас тетка Снеже. Ве посакувам од првиот ден кога ве запознав.“ Не знам зошто но вистина ми годеше што ме викаше тетка Снеже.

Тој продолжи да ги шета своите раце по моите цицки. По неколку минутно непредвидлива возбуда и задоволство, тој ги префрли рацете на мојот газ. Му се доближав со лицето и го бакнав. Почнавме да се бакнуваме страсно. Како висок електричен напон да проструи низ моето тело и го пуштив мојот јазик во неговата уста. Неговиот сочен јазик го скокоткаше мојот. Додека се бакнувавме цврсто ме држеше околу половина и полека ме повлекуваше кон себе. Од страст нежно му ја гризев устата. Се уште бев смирена и можев колку толку да се контролирам. Почнав да го допирам по градите и по стомакот. Со палецот му ја дофатив главичката на курот а со другата полека му ги галев мадињата. Полека почнав да испуштам звуци од задоволство.

Кога го погледнав очите му беа застаклени. Си ги лижев и гризев усните додека неговите прсти го дразнеа мојот газ. Одеднаш се претворив во друга жена. Го зграпчив неговиот кур во рака додека тој ги лизгаше прстите по расцепот на мојот газ. Почна посилно да ми го трие газот и почна да ги пика прстите внатре. Ова ми го растрепери телото и енергично му ги прегризав усните. Со едната рака успеа да ми ја дофати пичката и почна да ми ја трие. Ја триеше со ист интензитет како што јас му го триев курот низ раце. Со другата рака го опфатив околу половина и му ги закопав ноктите во грбот.

Го прашав: „Дали навистина ти се допаѓам?“

„Вие сте толку убава, секси и возбудлива...“

„Знаев дека ти се допаѓам по начинот на кој ме гледаше“ одговорив јас.

Ми ја зграпчи цицката во рака и почна со сета сила да ми ја трие испупчената брадавица. Му реков да внимава да не ме повреди и дека ќе направам се што му се допаѓа, но сепак се зависи од него.

„Дали ќе бидеш фино момче?“ Запрашав јас. „Ако бидеш, тогаш немаш потреба да брзаш.“

Добро тето, ќе правам како што ќе ми кажеш одговори тој.

Продолжив да му ги гризам усните, а неговиот пенис стана тврд како метална прачка. Почна да ми го трга сарито а јас ги испружив рацете за да му помогнам да го повлече нагоре. Пред да трепнам ми го откопча градникот и ми ги ослободи цицките.

Уфф! рече Петар.Ох, тето Снеже! Ова се цицките за кои не спиев со ноќи. Ти ги имаш најубавите цицки на цел свет.

Немој да ми ласкаш, веќе кога ги имаш во рака реков јас.

Не лажам тетка Снеже, се колнам дека навистина го мислам тоа.

Никогаш во живо немам видено, само на слики кажа тој невино, а јас не издржав и се насмеав.

Моите гради беа неверојатни, за момче кое за прв пат гледа голи цицки во живо. Имам навистина убави цицки, големи, полнии округли и се гордеам со нив. Не можеше да им одолее на моите набрекнати брадавици и почна да ги цица со сласт. Ги цицаше наизменично, а со рацете ми ги масираше цицките. Како што ми ги шмукаше брадавиците срцето се посилно ми тропаше. Продолжив да играм со неговиот тврд, долг и дебел кур. Го прашав дали досега имал секс. Тој ми ја кажа вистината велејќи Не, не баш!

Ах, значи ти си девица реков јас.

Да! кратко одговори тој. Бев среќна што го слушнав тоа и реков, Ќе ја изгубиш својата невиност.

Го поткренав моето здолниште и пријатно се изненадив кога го видов неговиот дебел и мазен кур. Моите цицки беа прекриени со неговата плунка. Ми го турна здолништето и застанав целосно гола пред него. Мојата влажна пичка беше оддалечена неколку сантиметри од неговото лице. Ти се допаѓа? го прашав.

Клекна пред мене на колена и почна да зјапа во мојата месеста пичка. Ми ги стави рацете на газот и почна да ми ја бакнува пичката. Како што го движеше јазикот надолу и почна да го става меѓу усните јас се погласно стенкав и не сакав да застане, сакав да ме лиже уште и уште. Со јазикот ги раздвои вагиналните усни и допре до клиторисот. Балансираше со кружни движења на јазикот преку целата пичка, а јас треперев од задоволство. Во тој момент двајцата бевме потполно возбудени и тој ме праша, Теткa Снеже, дали сега може да те ебам, затоа што не можам да се воздржам повеќе?

Да, да еби ме, му реков и му признав колку долго копнеев за тоа. Отидовме во мојата спална соба. Ме легна на грб, дојде врз мене и почна страстно да ме бакнува туркајќи го курот во мојата влажна и желна пичка. Го опфатив со рацете околу половината и го повлеков накај себе. Се бакнувавме и се гушкавме. Моето тело гореше за него, силно го посакував неговиот кур длабоко во мојата пичка.

Еби ме, те молам, сакам да те почувствувам во мене!

Петар, те молам прави ми се што сакаш! Мајката на твојот другар е твоја и можеш да ја ебеш колку што сакаш, промрморев стенкајќи од возбуда.

Застана меѓу моите раширени нозе. Со раката му го фатив курот, го наместив и му реков да турне накај мене. Јас испуштав воздишки како што почна полека да навлегува во мене .

Петар, еби ја твојата тетка бавно и полека, затоа што таа немала олку голем и дебел кур во себе досега!

Го чувствував секое движење на неговиот голем и дебел кур во мојата тесна пичка. Неговиот кур беше далеку поголем од курот на мојот сопруг, затоа на почеток беше потешко додека да ми го стави целиот внатре. Знаев дека можам да ја издржам неговата големина но стенкав на цел глас како што се подлабоко пенетрираше во мене. Одеднаш го стави цел кур во мене, а јас ги кренав нозете на неговите рамена. Го задржа курот неколку секунди во мене. Чувството беше малку необично и болно но по неколку минути се сведе на чисто задоволство.

Еби ме, Петар, викав кога почна да пенетрира со целата должина во мене. “Ова е тоа што го чекав долго време! Ме ебеше бавно и ми ги гмечеше цицките. Јас ги затворив очите и уживав во ебењето. Почнав да го мрдам газот од возбуда. Ги забрза движењата и почна да ме ебе брзо и длабоко. Ги ставив моите нозе околу него и ги испружив рацете. Неговиот голем кур ги дразнеше ѕидовите на мојата пичка, мускулите ми се опуштија и свршив како никогаш порано.

Ќе свршам повторно, извикав јас, а тој продолжи да ме ебе во ист ритам не подзастанувајќи ни за миг. Ја полнеше мојата гладна пичка која никогаш не беше олку добро ебена. Можам да кажам дека ова ми беше и најдоброто ебење во целиот живот.

Не престана да ме ебе, јас се возбудував одново и одново но бев и прилично изморена и сакав да сврши. Се движевме како две диви животни. Не ги штедевме своите тела, се ебевме до бесвест. Знаев дека морам да го стимулирам да сврши затоа што не можев да го издржам тоа темпо уште долго. Сакав да сврши внатре во мене.

Аххх, Петар сврши за твојата тетичка. Сакам да ја осетам твојата сперма во мене. Наполни ми ја пичката со сперма. Тој почна да губи контрола од преголема возбуда. По една минута тој го турна неговиот кур за последен пат во мене и го остави внатре и ме наполни со сперма. Му требаше време за да ја исфрли таа количина на сперма во мене и да го исцеди курот до последна капка. Не го извади курот од мене, а јас ги ставив нозете околу неговата половина за да го задржам уште внатре. Курот почна да му се враќа во нормална големина. Проба да го извади од мене, но јас го зграпчив и му кажав да остане уште во мене бидејќи тоа е она што го сакам најмногу. Уште неколку минути остана да лежи така и потоа ги раздвои моите нозе и се навали на едната страна на креветот.

Беше пријатна, летна вечер но и двајцата бевме испотени од долгото ебење. Ништо не зборувавме, само се држевме цврсто за рака и нежно се бакнувавме. На двајцата почна да ни се спие како што си лежевме цврсто прегрнати. Тој ги затвори очите и почна да дреме. Јас останав будна и размислував. Ова беше ново и сосема поинакво доживување за мене. Никогаш немав направено такво нешто претходно. Едноставно беше премногу добро ебење, најдоброто што сум го имала. Него му беше прв пат, а тој мене ми беше втор, но не и последен. Петар навистина ми ја растури пичката од ебење, но тоа ми се допаѓаше. И посакував да ме ебе повторно и повторно. Се ебев со младо момче, пријател на син ми

По некое време го прашав, Душо, да не заспа?

Не! Сеуште сум буден тетка Снеже, одговори тој.

Да не ти е премногу доцна да си одиш дома? Го прашав.

Не, не сакам да си одам дома, одговори тој.

Прочитајте уште една интересна приказна: Вистинска русокоса
И една исповед: Од нејзината пичка капеше сперма
Секси совет: Тајната на привлекувањето – Прв дел