Секси приказни

Сакам да ми свршиш во анус

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Сакам да ми свршиш во анус

 

За време на летото, мојот сопруг си дозволи луксуз и му препушти на Андреј (мој редовен пријател за секс) да ме ебе во анусот. Се гледавме со Андреј повеќе од 10 години, а сега се гледаме само за секс. Тој беше еден од првите момци со кој одлучи мојот сопруг да ме дели во креветот. Уживав во големиот кур на Андреј. Долг, дебел и со големи мадиња, баш по мерка на мојата ненаситна пичка. Од првиот пат кога му го видов курот знаев дека го сакам во себе. За време на летото, една од моите пријателки која имаше раскинато уште од Божиќ со својот дечко кој беше најдобар другар на мојот маж, ми се жалеше колку многу и е потребна една добра ебачина. Па решив да ја спојам со Андреј.

Знаев дека сака анален секс и сигурна бев дека Андреј добро ќе го обработи нејзиниот задник. Таа потоа ме праша, како сум се ебела толку години со него? Таа дошла до заклучок дека тој може да повреди некоја жена со неговиот огромен патлак. И потоа ми кажа дека и таа му дозволила на Андреј да ја ебе во газот, затоа што почнала да ја боли пичката од толку јако ебење. Се договоривме да правиме групен секс ние четворицата, јас и мојот сопруг и тие двајцата. Андреј сакал да не гледа како си ги лижиме пичките меѓусебно. Таа исто така ми кажа дека тој имал специјално изненадување за мене и дека треба да му дозволам да ме изебе во газот, затоа што повеќе од се го посакувал тоа. Јас го знаев тоа многу одамна, но го чекав моментот кога ќе ме праша.

На првиот слободен ден што го имав, му се јавив на Андреј и го поканив да дојде кај мене. Кога тој пристигна, јас го пречекав на вратата само со наметка на мене и го одведов директно во спалната соба. Го сакав неговиот голем кур во мене, што е можно побрзо. Тој можеше да види дека сум многу загреана за него по начинот на кој му ја раскопчав кошулата. Му го пушев како никогаш претходно, му го проголтував целиот, но знаев дека ако продолжам со тој интензитет тој ќе ми ја наполни устата за брзо време. Сврши ми во уста, го молев додека му ги цицав мадињата. Андреј најмногу сакаше да му ги шмукам и цицам мадињата, за него тоа беше доволно за да го направам да сврши, како што по кратко време и направи. Направи го тоа за мене бејби, наполни ми ја устата со сперма! По неколку секунди го преплави моето грло со неговата врела сперма, а јас му ја исцедив и последната капка од курот. Потоа го погледнав со насмевка на лицето и му реков дека сакам да води љубов со мене, дека сум само негова.

0011

Откако страсно водевме љубов се до пладне, јас му кажав дека ќе направам нешто специјално за него. Тој љубопитно ме праша што е тоа. Додека го бакнував му кажав ” Сакам да ми свршиш во анус “. „Со задоволство“, ми одговори тој, ме намести во кучешка поза и застана зад мене.

Многу ми беше убаво кога мажите ми го лижеа аналниот отвор, но се разбира поубаво ми беше да ме ебат, дури и мојот сопруг со неговиот помал кур. Тој го тргна својот јазик од мојот чмар и тивко ми прошепоти дека ќе ми ја исполни желбата и ќе го наполни до крај. Тогаш полека ја стави својата главичка внатре. Ахх, беше премногу добро, мојот чмар се стегаше околу неговиот дебел кур. Тој ми го ставаше се подлабоко, а јас стенкав се погласно. Ми кажа колку е прекрасно да биде во мојот жежок газ и дека отсекогаш го посакувал тоа, по што јас го турнав мојот задник кон него и целиот негов кур влезе во мене. „Ахх, баш така, ставај си го сама“, мрмореше Андреј и стенкаше од задоволство. Тој ме ебеше полека, а јас им се предадов на брановите од задоволство што проструија по моето тело. Полека го забрзуваше своето движење и ме ебеше брзо и жестоко. По ѓаволите колку добро се чувствував, му кажав да ме ебе побрзо и посилно.

Тој направи неколку слики со неговиот мобилен телефон. Го сликаше својот кур во мојот газ. Почна да стенка гласно и ми кажа дека не може повеќе да се воздржува и дека е готов да сврши. И ете го, тоа што го чекав, топлата сперма се слеа во мојот чмар. По кратко време го извади курот полека од мене и ми го сликаше чмарот полн со сперма.

Еби ме повторно, сакам да го вратиш назад во мене и да ме ебеш. Му требаше минута или две за повторно да му се дигне. Ја излижа спермата која капеше од мојот чмар и повторно беше во мене. Неверојатно беше, како мојот газ се ширеше и се стеснуваше околу неговиот кур. Му кажав да ми го става и да ми го вади, тој тоа го направи повеќе пати што мене ме доведе до оргазам. Потоа продолжи да ми го растура газот, но овојпат многу силно, целото тело ми се тресеше од неговите јаки пробиви и не му требаше долго време за повторно да ме наполни со сперма. Откако два пати ми сврши во газот, двајцата се истегнавме на креветот.

И покрај тоа што се чувствував исцрпено, станав да одам во бањата, да се исчистам и да му го избришам курот од спермата што останала на него. Додека јас го бришев ме праша дали ми се допаднало? Го бакнав и му реков дека беше феноменално. Тој беше свесен дека јас уживам во било каков секс со него. И ми беше многу мило, што мојот сакан сопруг му дозволи да ме задоволува. Додека лежевме еден покрај друг и се бакнувавме, нему му се дигна повторно. Го дофатив лубрикантот од масичката и добро го премачкав, му шепнав на уво дека повторно ќе го ебам и се качив врз него. Си го ставив курот во пичката и жестоко скокав врз него. Потоа го извадив курот од пичката и си го ставив во другата дупка. „Сврши ми по третпат во мојот чмар“, беа моите зборови. Тој не можеше да се воздржи и го наполни повторно моето тесно дупче. Од тој ден па наваму, редовно ме ебе во газот и ми го полни со сперма.

Прочитајте уште една интересна приказна: Лезбејки 
И една исповед: Сакам да пушам кур и да лижам пичка
Секси совет: За денот на вљубените дамите избраа – Втор дел

 [/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]