Секси приказни

Ме погали по влажната пичка

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Ме погали по влажната пичка

 

Ова беше една вообичаена забава за свингери на која секој присутен требаше на себе да носи нешто во виолетова боја. Оваа забава се разликуваше од многуте забави затоа што жените имаа можност да си изберат сексуален партнер. Сум била на многу различни свингерски забави, традиционални, па онакви каде што во потполно темна просторија си го заменуваш партнерот и практично не знаеш со кој се ебеш. Но на сите забави мажите биле оние кои ги избирале своите партнерки или пак се сведувало на играта на случаен избор. Поради тоа јас бев премногу возбудена за виолетовата забава и решив да ја носам мојата виолетова долна облека со златни високи потпетици и тесен деколтиран мини фустан, припиен и прилепен за моето тело. Можам да кажам дека моето топ фустанче повеќе ме откриваше одошто покриваше, но тоа беше целта, да се гледа мојата долна облека се дури некој не ми каже дали да го повлечам нагоре или да го спуштам надолу.

На забавата имаше преголем број на мажи а премалку жени, и јасно беше дека повеќето од тие момци се сингл и не се свингери, но тоа не ми пречеше ни мене, ни на мојот сопруг. Се погледнавме еден со друг со мојот сопруг и го помисливме истото нешто. Тој сакаше да ме гледа како се ебам со двајца, а ова беше повеќе од одлична прилика да си направиш избор од многуте присутни мажи, па не ми требаше многу време за да го направам мојот избор. Едниот тип што го избрав носеше сјајна сатенска темно виолетова кошула со црни класични панталони и црни чевли. Многу ми се допадна што го запазил виолетовиот момент и кај чорапите (носеше виолетови чорапи со портокалови ленти), а морам да признаам дека имаше убави и негувани раце. Другиот тип што го избрав беше помладо момче кое носеше фармерки и маичка, но изгледаше многу кул. Тој просто умираше од желба да го прашам кај е неговиот виолетов момент но немаше што да го прашувам затоа што веќе претпоставив.

0012

Заминавме во една соба и седнавме на креветот. Јас седнав на средина меѓу нив двајцата, а мојот сопруг седна на столица отспротива. Го гледав мојот сопруг како се возбудува гледајќи како четири раце ме фаќаат насекаде по телото, ми ги стискаат цицките преку фустанот и полека ми ги шират нозете. Јас им ги триев веќе дигнатите курови, на едниот преку фармерките, на другиот преку панталоните. Ми го турнаа фустанчето надолу и се истакна мојата пурпурна долна облека и ме погали по влажната пичка. Типот со темно виолетовата кошула сакаше да ми ја сврти главата кон себе за да ме бакне, ама јас дадов отпор не можејќи да ги тргнам очите од мојот сопруг кој го извади курот и почна да си игра со него. Бев возбудена да го гледам како ме гледа, тој само ми намигна, а јас му испратив бакнеж. Веќе немав градник на мене, четири раце ги гмечеа моите голи цицки.

Тие ги извадија своите курови надвор, а јас им ги зедов во раце и почнав полека да им ги дразнам. Сите тројца во просторијата си ги дркаа, а мојата цел беше да ги задоволам двајцата мажи што ги избрав. По некое време младиот тип ми ги турна гаќичките и ги соблече своите фармерки гордо покажувајќи ги неговите виолетови боксерки. Типот во виолетова кошула почна да ме допира со прстите по мојата веќе влажна пичка, додека другиот стоеше исправен пред мене и си го триеше курот од моето лице: Не можев да го гледам мојот сопруг, но бев сигурна дека тоа што го правам ќе го возбуди. Му го пушев на типот пред мене, додека другиот ми ги пикаше прстите во пичката и ми ги цицаше брадавиците. Чувството беше одлично, јас бев готова да свршам со прстите во мене, но не можев да го видам мојот сопруг, а сакав да го гледам. Типот што стоеше пред мене се тргна и клекна на колена. Ми ги рашири нозете, а другиот ми ги извади прстите од пичката и ми ги стави во уста за да си ја вкусам пичката.

Типот што клечеше пред мене ме повлече надолу и речиси ме легна на подот. Во таа поза јас уште еднаш можев да го видам мојот сопруг како стои исправен и си го дрка. Тогаш типот влезе во мене и ме ебеше јако и грубо. Ја навалив главата наназад и ги затворив очите. Кога за момент ги отворив очите, курот на типот во кошулата беше на моето лице, а неговите мадиња висеа над мојата уста. Почнав да му ги лижам и да му ги цицам мадињата, а кога курот му беше доволно напнат го ставив во устата и продолжив да му ги масирам мадињата со рака. Му го цицав курот со јак интензитет како што се забрзуваше пробивот на курот во мојата пичка. Оргазмот го почувствував по целото тело. Типот ми го извади курот од устата и ја распрска неговата топла семена течност насекаде по моето лице. Моето тело уште го конзумираше слаткиот оргазам од курот на типот кој сеуште пенетрираше во мене. Додека го гледав човекот кој го сакав со поглед од кој извираше задоволство, младиот дечко ја исфрли својата сперма врз моите гради и стомак. Тоа беше премногу за мојот сопруг, неговиот кур беше преблиску до слатката кулминација гледајќи како двајца мажи свршуваат врз мене. Го видов тоа во неговите очи, тоа беше погледот кој сум го видела многу пати, кога бил врз мене, или кога сум седела врз него. Сакав уште сперма, поточно ја сакав неговата сперма во моето тело. Се подигнав од подот и ја доближив мојата отворена уста до него. Тоа беше вкусот кој го сакав, нежно го цицав неговиот кур кој трепереше во мојата уста се додека не ја исцедив последната капка од него.

Го сакав него, неговиот кур и вкусот на неговата сперма. Вечерта кога се вративме дома тој ме ебеше одново и одново и свршуваше внатре во мојата пичка.

Прочитајте уште една интересна приказна: Секс пред очите на мојот сопруг
И една исповед: Два кура во пичка
Секси совет: Водич за одличен секс на плажа

 [/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]