Секси приказни

Подарок вибратор за сопругата

Подарок вибратор за сопругата

 

Френки едвај чекаше да се врати дома за да и ја покаже новата играчка на својата жена Кристи што и ја купи додека беше на службено патување во Амстердам, Холандија. Една вечер додека се шетале низ градот, неговиот домаќин го однел Френки до далеку прочуената улица со црвени светла, каде што можело да се видат проститутки во секаква големина, форма, боја на кожа и пол. Се што можете да замислите кога ќе помислите на проститутка го имало на познатата улица со црвени светла. Во близина имало продавници и книжарници за возрасни. Френки влегол во една во нив за да разгледа списанија. Додека листал едно списание пред него на ѕидот видел огромна полица на која биле изложни секакви видови на дилда и вибратори досега познати за човекот. Без двооумење избрал еден од поновите модели на вибратори како подарок за својата прекрасна и сакана жена Кристи. Бидејќи сексуалниот нагон кај Кристи беше на „високо“ ниво кога тој поради службените патувања отсуствуваше од дома подолг период, Френки секогаш знаеше како да и возврати за нејзината истрајност и воздржување додека тој не е тука. Таа од него добиваше преголемо внимание и почит не само од сексуален, туку од секаков аспект.

Френки стигна дома во шест часот и како секогаш, весело беше пречекан на вратата од близнаците и Кристи. Откако се стиши еуфоријата поради неговото враќање дома, Кристи му кажа дека се поканети на коктел забава кај нивни пријатели што имаа куќа во нивното соседство. Таа му кажа на Фрекнки дека ако не се чувствува изморено, можат да појдат на кратко на по еден коктел. На Френки баш и не му се одеше, бидејќи само што стигна дома, но беше очигледно дека на Кристи многу и се одеше па тој без двооумење кажа, „Се разбира, ајде да одиме!“ Кристи веќе имаше средено и повикано бебиситерка за близнаците, тие само требаше да се качат и да се пресоблечат за забавата.

0079

Френки со задоволство ја гледаше својата сопруга како се соблекува за да се подготви за на забавата. Како и секогаш беше воодушевен од нејзиното прекрасно тело и перфектна фигура. Кога беше гола, Френки рече, „Душо, ти купив подарок од Амстердам!“ Каков подарок?” праша таа „Ова, малечок вибратор,“ рече тој. Кристи ја зеде минијатурната машина во рака и се чудеше зошто Френки би и купил толку мал вибратор. Беше долг околу 5 сантиметри и многу тенок! „Френки,“ запраша таа, „дали има некое копче или потенциометар, не можам да најдам копче да го уклучам!“ Одеднаш малото вибраторче почна да вибрира во нејзината рака! „Како го направи тоа,“ праша таа! „Со ова,“ одговори тој, и покажа едно мало црно квадратче што го држеше во раката. Наликуваше на минијатурен далечински управувач за телевизор. „Со ова, јас можам да го вклучам или да го исклучам, исто можам да ја зголемам или да ја намалам вибрацијата,“ одговори Френки. Тој отиде до неа и полека и објасни дека кога ќе го стави вибраторчето во пичка тој може да го управува однадвор со малиот далечински управувач што го држеше во рака.

Ја легна Кристи на кревет и внимателно и го стави малото вибраторче во тесното пиче. Кога добро го намести во неа, го притисна копчето на малиот црн управувач. Можеше да се слушни тивок звук на вибрација кој доаѓаше од препоните на Кристи. Од нејзините усни се лизна длабока воздишка, која беше знак дека новата играчка и годи на пичката од Кристи. Кога почна да ужива, Френки го исклучи и почна на брзина да се облекува. Кристи остана влажна и збунета и кога стана за да го изваде од неа, Френки и рече, „Остави го во тебе, ти ветувам дека ќе биде забавно!“

Кога стигнаа во куќата на нивните пријатели Карови, улицата веќе беше преполна со возила. Дорис ги пречекуваше гостите на врата и ги внесуваше внатре. Кога тие стигнаа до врата Кристи одеднаш како да загуби рамнотежа!!! Френки го уклучи вибраторчето а таа почувствува дрмање во нозете и јака вибрација во нејзиното влажно пиче. Дојде домаќинот Боб и ја бакна Кристи во образ, а Френки го одведе во барот да земат за пиење. За момент Кристи остана сама и се обидуваше да си ги среди мислите додека и надоаѓаа топли бранови во пичката од јаката вибрација. Стоеше сама со насмевка на лицето и никој од присутните не би помислил или претпоставил дека таа е пред огромен оргазам. И само што не се препушти на играчката што ја носеше во себе и се ослободи” пред сите присутни да доживее незабележителен оргазам, вибрацијата престана! „Господе,“ помисли таа, „оваа глупава играчка сигурно се расипа,“ но во тој момент го виде својот сопруг во аголот на барот како слатко и се смешка. Ахх, знаев дека си поигрува со мене!”

Кристи замина накај барот да си земе бело вино и се пресретна со една нејзина познаничка Пети. Кристи и Пети разговараа повеќе од петнаесет минути за своите деца, за своите сопрузи и за како ги испланирале Божиќните празници. Кристи беше задлабочена во прераскажувањето за плановите за одморот во Канкун кога одеднаш малото играче во нејзината пичка почна повторно да зуи и да вибрира. Кристи просто се сепа и застана на половина реченица по што Пети ја праша дали е се во ред со неа. Кристи промрморе Не грижи се, добра сум,” и се потруди да го продолжи разговорот, но не беше способна да мисли на нешто друго освен на својата пичка. Кристи најпосле и се извини на Пети и веднаш отиде до шанкот и зеде чаша вино. Таа се обидуваше да избегне контакт со било кој од присутните, сакаше што побрзо да отиде во кујната каде што би била сама на неколку минути. Пред да влезе во кујната осети како се засилува вибрацијата длабоко во нејзината пичка! Френки го појачал управувачот до крај!! Кристи беше во сексуален делириум и едвај можеше да се движи. Само што го пречекори кујнскиот праг и за момент си помисли дека е потполно сама, домаќинката Дорис влезе во кујната за да земе нешто. Што ти е Кристи?” праша таа, изгледаш како дух, премногу си бледа, дали е се во ред со тебе?” Ох, д-добра сум,” одговори Кристи, обидувајќи се да го слуша неповрзаниот разговор на Дорис, се со цел да го изигнорира вибрирањето во нејзината пичка што ја водеше до експлозивен оргазам. Премногу се трудеше да ја слуша Дорис цело време климајќи со главата, но ни ја слушаше ни ја разбираше, само мрдањето на нејзините усни успеа да го примети. Само што се сврте Дорис и излезе од кујната, во пичката на Кристи изби прејак оргазам. Од јакиот оргазам, таа изгуби контрола врз своето тело и се турна назад во фрижидерот кога нејзината пичка почна да се грчи неконтролирано. После пола минута оргазмично лудило вибрирањето сопре. На Кристи и требаше малку време да се прибере и да си дојде при себе за да може да се врати на забавата.

Кога одеа накај дома после забавата, Кристи се навали и го бакна Френки во образ. Со што го заслужив ова,” запраша тој? Ти благодарам за прекрасниот подарок,” одговори Кристи, и патем колку долго траат батериите?!”

Подарок вибратор за сопругата

 Прочитајте уште една интересна приказна: Копнеж за кур
 И една исповед: Како почнав да сакам голем кур?
 Секси совет: Како да направите лош брак