Секси приказни

Мојата другарка и нејзиниот сопруг

Мојата другарка и нејзиниот сопруг

 

Никогаш не сум имала вистински лезбејски тенденции, но морам да признаам дека се возбудувам на убава жена или од помислата да бидам со некоја жена. Еднаш уживав во тројка со мојот сопруг и една девојка. Можам да кажам дека бев многу пријатно изненадена кога мојата другарка ме одведе во кревет и уживав во лезбејското сладострастие само тој единсвен пат.

Таа ми беше другарка од факултет, таму ја запознав и се немавме видено со години, се додека не се најдовме на фејсбук и не се договоривме да се најдеме некаде на ручек. Толку многу се спријателивме што нашите пречести заеднички ручеци се претворија во вечерни излегувања. Бидејќи таа живееше во центарот на градот, често се случуваше јас да останам кај неа да спијам. Јас добро го запознав нејзиниот сопруг, а таа мојот маж го сретна во неколку наврати. Честопати одев кај неа и таму се спремавме за излегување. Седевме и разговаравме, пиевме вино, понекогаш сами ние двете, некојпат и нејзиниот маж седеше во наше друштво, но секогаш излегувавме без него. Воспоставивме голем пријателски однос и знаев дека нејзиниот маж има симпатии кон мене и ме мерка од првиот момент кога се запознавме. Ние на некаков начин сме флертувале, или ќе се бакневме во уста за поздрав или за добра ноќ. Бакнежите беа некогаш долги и бавни, посебно оние за добра ноќ откако ќе се вратевме од излегување.

Премногу ми годеше друштвото на мојата другарка и нејзиниот сопруг и седењето кај нив дома и како што минуваше времето се повеќе останувавме да седиме дома и да се дружиме со чаша добро вино, отколку да излегуваме некаде надвор. Во повеќе наврати нејзиниот маж ќе седнеше со нас и сите тројца разговаравме до доцните часови. Се случуваше да му седнам на колено и верувајте, ме возбудуваше чувството кога ќе почнеше да му се дига и да му се забележува преку панталоните додека флертувавме. Таа ноќ, кога се подготвувавме да одиме во кревет на спиење, јас сеуште му седев на неговото колено и се свртев да го бакнам за добра ноќ, но бакнежот за добра ноќ премина во страсно бакнување. Мојата другарка на смеа рече дека не знае што да прави со нас понекогаш и потоа не игнорираше. Јас во тој момент не сфатив дека таа беше љубоморна, но не поради тоа што го бакнав нејзиниот сопруг, туку затоа што не ја бакнав нејзе!

Од самиот почеток јас немав забележано на кој начин таа ме држи за рака, ме допира, или ноќе кога ќе се залепеше до мене додека ја гледавме серијата сексот и градот. Тоа беше показател нејзиниот маж да не седи со нас и да договори да излезе некаде со некој пријател. Од таа вечер кога седнав на неговото колено, нашите бакнежи беа многу поинтимни. Кога ќе отидев кај нив или кога ќе си одев ,ќе се бакневме со отворени усни подобро отколку уста на уста како што се поздравувавме претходно. Јас уживав со него и се радував на сите наши бакнежи. Таа вечер пред да замине, се навали на троседот и ја бакна својата жена, а потоа се сврте кон мене како што седев до неа и ме бакна и мене. Здивот му мирисаше на пиво и се запрашав дали и претходно бил излезен да гледа фудбалски натрпевар со пријателите. Во еден момент, ми дојде како шок кога го почувствував неговиот јазик во мојата уста. Се чувствуваше вкусот на пивото, но беше толку топол и страствен што можев да го бакнувам така со часови, се додека неговата жена не рече „ајде доволно ви е“ по што тој замина.

0007

Тој навистина те сака“, рече таа, на кое јас се насмев и одговорив тој е прекрасен човек“, но таа го сврте вниманието кон мене и почна да ме гали по ногата. „И јас те сакам“ рече таа, „знам душо“ и одговорив јас земајќи ја нејзината рака и мислеќи дека таа мисли на пријателска љубов како што мислев и јас, но таа се приближи до мене и ми рече „јас не мислам на пријателска љубов“. Додека сфатив што ми кажа, таа со другата рака ме погали по образот и ми ја тргна косата од лицето, а јас и ја тргнав раката. „Што сакаш да кажеш“, ја прашав?

„Ќе ти покажам“, рече таа и се наведна за да ме бакне. Се доближив до неа и уживав во сличен бакнеж каков што го имав со нејзиниот сопруг, само што овој беше побавен, помек и понежен, нејзиниот јазик беше потенок и мирисаше на вино наместо на пиво. Ефектот беше ист и јас бев возбудена и запалена. „Дали некогаш си била со жена?“, ме праша, во вистинска смисла на зборот дали си била со жена?„Не, навистина”, реков јас и пред да стигнам да и објаснам за тројката која сум ја имала со мојот сопруг и една девојка, таа ме повлече за рака кон спалната соба.

Јас тогаш доживеав едно спокојно и пријатно искуство кое сум го имала во спалната соба и беше далеку подобро од секој брз и груб секс кој го практикував последните годино кога правевме свинг. Полека почна да ме соблекува, се додека не го соблече секое парче облека од мене. Целосно бев гола, а таа нежно ме седна на креветот. Почна да се соблекува пред мене, имаше убава фигура и одржано тело. Послаба од мене, со не толку нагласени облини, со убави цврсти гради и стегнат стомак.

Ме легна на креветот и исчезна меѓу моите нозе. Треперев од задоволство во сите оние работи што ми ги правеше со нејзиниот влажен и сочен јазик. Морам да признаам дека никогаш не сум ни сонувала за вакво нешто, но толку многу уживав во моќниот оргазам, што да не речам ме извади од памет уште пред таа да се качи врз мене. Таа ме галеше полека по секој дел од моето тело, додека јас лежев неспособна да се помрднам и чувството беше како да лебдам по облаци. Едвај собрав енергија и почнав да ги лизгам моите прсти горе-долу по нејзината влажна пичка, а потоа го ставив мојот прст внатре, а со другите нежно и го масирав клиторисот. Можеби не бев искусна со жени, но и го правев она што сакав мене да ми го прават мажите. Уживав кога ја гледав како свршува, моите прсти беа во неа, а јас нежно ја бакнував додека нејзиното тело го тресеше моќен оргазам. Потоа долго се бакнувавме и се галевме сосема голи под покривката.

По некое време таа заспа, а јас се повлеков на едната страна од нивниот брачен кревет. Како што лежев слушнав некој звук и сфатив дека се отвара влезната врата. Замислете, лежев гола на неговата страна од креветот, во неговиот кревет, со неговата жена, кога го слушнав како се качува по скалите. Почнав да паничам, срцето ми чукаше силно, но останав да лежам гола и покриена со чаршавот. Очигледно беше дека беше пијан по начинот на кој ја соблекуваше својата облека, се бореше со своите панталони и речиси падна на земја додека ги соблече од себе. Потоа се качи сосема гол на креветот и легна до мене. На почетокот сигурно мислел дека јас сум неговата жена, се додека не почнав да го галам со мојата рака по неговата рака, нагоре по рамото преку неговите гради и неговиот врат и му го свртев лицето накај мене, држејќи го за образот. Во пригушеното светло можев да го видам изразот на неговото лице кога сфати дека тоа сум јас, а не неговата жена. Ја ставив ногата на неговата и можев да го почувствувам неговиот мек пенис, но како што му се смешкав и ја лизгав мојата нога по неговите препони почнав да чувствувам како му се дига. Нашите усни повторно се споија, се бакнувавме толку страсно како да сме го правеле тоа со недели, неговиот јазик беше повторно во мојата уста како што го направивме тоа неколку часа претходно, но овој пат беше многу поенергично. Ја триев мојата нога од неговите препони, а неговиот тврд кур даваше отпор. Неговите очи прашуваа зошто сум јас таму, но на неговиот кур не му беше гајле. Неговите раце беа онаму каде што отсекогаш сакаа да бидат, на моите нозе додека неговиот кур ја допираше мојата веќе влажна пичка. Потоа стигна до моите бутови и нежно и внимателно го стискаше мојот газ, оној газ кој го посакуваше и го меркаше од првиот ден кога го виде, потоа околу половината и нежно нагоре до рамото. Јас ја спуштив мојата рака на неговиот стомак. Пред неговата рака да стигне до последната дестинација и да си го пронајде вистинското место, местото за кое копнееше да биде од првото гледање, јас се качив врз него.

Сакав да ги види моите гради во целиот нивен раскош и најдобра форма, цицките по кои сум убедена дека долго копнееше. Ги превиткав моите нозе во колената и седнав врз него и почнав да го тријам мојот клиторис од неговиот тврд кур. Мојата пичка која сеуште беше топла од јазикот на неговата жена, беше спремна за него и додека ја триев од неговиот кур, тој со своите раце го зеде курот во рака и го донесе до местото кое го чував за него. Сега веќе стигнавме до ебењето, додека неговата гола жена задоволна лежеше до нас.

Неговиот кур влезе длабоко во мене и почна да ме исфрла нагоре, јас се навалив наназад за да уживам во целата должина на неговиот тврд кур, а и да му овозможам да ги гледа моите растресени цицки, исто како бранови од утринско сурфање кои удираат во плажата. Свршив додека беше во мене и кога се спуштив врз него сфатив дека тој сеуште не свршил. Ме фати со рацете за половина и без да го извади курот од мене, ме легна на грб, дојде врз мене и ме ебеше додека не сврши…

Прочитајте уште една интересна приказна: Сакам да гледам додека сопругата се ебе со друг
И една исповед: Подготвена пичка за кур
Секси совет: Како да разговарате за сексот со вашите деца