Секси приказни

Големиот кур на мојот пријател

Големиот кур на мојот пријател

 

Сеуште се чувствувам лошо поради ова искуство, но веќе не чувствувам жалење за тоа што се случи. Еве што се случи. Неколку месеци излегував со едно момче Марко и тој беше многу забавен и привлечен. Си поминувавме екстра секогаш кога бевме заедно, ме засмејуваше и беше многу паметен, но имаше еден проблем. Имаше само 12 сантиметри во ерекција и му беше тенок како 3 споени моливи. Никогаш не можеше да ме изебе добро и иако пробуваше и орално, сепак нешто недостасуваше.

Како и да е, една вечер седевме во кафулето во близина на факултетот, каде што сите учевме во тоа време. Јас, Марко и Мики. Го имав претходно запознаено Мики и генерално ми се допаѓаше. Беше висок и мускулест, некако арогантен и најстојчив со жените. Тоа веројатно беше неговиот алфа мажјак што се истакнуваше, или така нешто, но што и да беше даваше контраст меѓу него и Марко кога беа заедно. Прилично испивме и кога стигнавме до дванаесеттата пијачка Марко почна да губи контрола. Тој не поднесуваше многу алкохол и мислев дека ќе се онесвести. Мики и јас сеуште добро се држевме и одлучивме Марко да го однесеме да преспие кај Мики.

Немав никаква вистинска намера да правам било што со Мики. Мислев дека ќе се напиеме кафе, ќе се посмееме на сметка на Марко и ќе легнев на каучот до него. Мики како што кажав беше нападен со жените, и само што го довлечкавме Марко во станот и го ставивме во креветот, ми се нафрли. Носев црн фустан што ми ги истакнуваше големите цицки, и бели гаќички. Мики ми ја стави раката во гаќите и иако на почетокот ми беше непријатно, морам да признаам дека агресивното однесување ми годеше.

0003

Најчесто знам како да се справам со мажите. Да ги одбијам кога треба и да се држам до тоа, но тој ме легна, ми го триеше клиторисот и можев да почувствувам преку облеката дека има импресивен кур. Во тоа време имав искуство со уште еден тип пред Марко, а и тој не беше многу надарен. Имав слушано доста муабети за Мики од неговите бивши девојки и бев љубопитна да видам како изгледа тој голем кур во живо. Големиот кур на мојот пријател

Сите овие мисли ми се вртеа низ главата и се почувствував многу запалена во исто време. Му помогнав на Мики со патентот и не бев подготвена за тоа што го видов. Најмалку 20 сантиметри и дебел, речиси колку палка за безбол. Мислам дека не беше дури ни целосно еректиран, а сепак изгледаше како некое огромно чудовиште. Гаќичките ми беа жива вода. Не ни можев да направам споредба со курот на Марко. Многу сакам орален секс и затоа му го фатив и полека почнав да го цицам, се додека не можеше да издржи. Се трудев да пикнам во устата нешто повеќе од главичката на курот, но немаше шанса. Кога ќе ја отворев устата колку што можев, се враќав назад и само го лижев преку целата должина и јајцата, влажнејќи ги со плунка. Кога завршив со пушењето курот му се имаше издигнато како споменик, целосно исправен, тврд и мазен. Изгледаше толку убаво и здраво, наспроти малечкиот кур на Марко, кој беше целиот со жилички.

Ќе продолжев ако Мики не ме отргнеше од курот и не ме истуркаше во неговата соба. Го тргнав фустанот и му го ставив меќу цицките. Е, ова беше екстра голема величина, моите големи цицки во комбинација со неговиот голем кур. Можев да видам дека му се допаѓаше триењето и му ја лизнував лавичката секој пат кога ќе ми дојдеше до устата. Ова траеше некои си 5 минути и тој потоа ме фрли на креветот како некоја вреќа со компири. Ми ги тргна гаќичките, со прстите ме напипа, а јас бев толку влажна што прстите веднаш му пропаднаа внатре.

Никогаш немав доживеано таков секс. Курот му навлегуваше многу длабоко. Беше малку болно, ама бидејќи бев толку попалена од целото ова искуство, пичето не се бунеше и со задоволство го примаше чудовиштето. Бран по бран на чисто задоволство ми надоаѓаше по телото, и секако дека беше заради големиот кур. Имав слушнато дека дури и самиот поглед на голем кур може да возбуди жена и сега знам дека тоа е вистина. Не ни можев да си замислам како изгледам во тој момент, гладна за кур, додека тој навлегуваше меѓу моите нозе. По некое време, што мене ми се причини како вечност, ме сврте и почна да ме ебе кучешки. Ова беше уште подобро. Се почувствував толку курвински и потчинето, како да му се подавав себеси. Никогаш така не сум се чувствувала со Марко.

А Мики беше како машина, мажествен и силен и ме ебеше ли ме ебеше, а јас свршив најмалку 4 пати само во оваа позиција. По некое време и тој почна да се предава и почна да дише забрзано, а сперма извираше од него. Со неколку силни движења што го размрдаа креветот, тој свршуваше во мене. Можев да почувствувам топлина длабоко во стомакот, како да сум испила топло какао, но од обратната насока. Тој беше толку длабоко во мене што сигурно се влегло внатре во матката, само неколку капки се излигавија кога го извади.

И јас и Мики изгледавме изморени. Само се струполивме во креветот и конечно ги извадив гаќичките кои беа практично уништени во тој момент и ја спуштив главата на неговите гради. Ова дефинитивно и за него беше премногу. Јас сеуште се чувствував возбудена кога му го гледав големиот кур потпрен на стомакот. Не беше издишан како на Марко кој стануваше како црвче по свршувањето. Изгледаше маѓепсувачки млитаво спуштен, а сепак голем и масивен. Почнав да му ја цицам главичката и да го лижам наоколу и по кратко време тој повторно ми се нафрли. Не знам колку време помина, но конечно сум се онесвестила од умор.

Утрото, Мики и јас се разбудивме пред Марко и јас почнав пак да му го пушам, но тој ме оттргна од него и се однесуваше многу арогантно. Тоа беше очекувано, но сепак ме изненади. Најпосле го одвлековме Марко до мојата кола. По една недела раскинав со него и поминав уште една недела со Мики, кој ме третираше како да сум негова секс играчка и потоа ме остави за некоја друга девојка.

Покасно се омажив за тип кој имаше поголем кур од Марко, но ни проближно голем како на Мики. Желбата за големи курови ми остана потоа, особено сега откако сум разведена постојано размислувам за тоа.

Прочитајте уште една интересна приказна: Никогаш не сум примила толку дебел кур
И една исповед: Како почнав да сакам голем кур?
Секси совет: Упатства за моето младо момче