Секси приказни

Го наби стреп-онот во мојата пичка

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

Го наби стреп-онот во мојата пичка

 

Ова еднаш и се допадна на Бети. Се случи вака. Беше попладне, децата ги однесов на училиште и имаа некој тест. Почнав да размислувам и ми дојде една луда идеја. Сакав да ја изненадам Бети. Си дојдов дома, се истуширав и облеков маичка со куси ракави и престилка. Ги облеков високите потпетици и отидов во кујната да подготвам вечера. Инаку не носев здолниште, газот ми беше гол. Тоа беше изненадувањето за Бети. Готвев полека, сакав да бидам во кујната кога Бети ќе се врати дома.

Кога не ме најде во дневната соба, таа знаеше дека мора да сум во кујаната. Влезе и јас ја пречекав со голема насмевка. „Тука си била девојко“ рече Бети. „ Како ти поминува денот?“ ме праша. „Благодарам на прашањето.“ и реков. „ Денот ми е прекрасен. Многу ми е жал, но јас сеуште готвам.“ На Бети не и пречеше што готвам, ми рече да продолжам и јас тоа и го направив. Се свртев и заминав кон шпоретот. Сега Бети можеше да го види мојот гол газ бидејќи свртена кон неа, облечена со маичката и престилката, изгледав како да сум целосно облечена.

0020

Пет минути подоцна Бети се врати во кујната. Сега беше гола и си го имаше ставено огромниот стреп-он. „Сеуште ја носиш облеката?“ ме праша. Следното што го кажа беше директна наредба. „Соблечи ја облеката, дојди овде и наведни се над масата.“ Го направив тоа што го рече Бети. Што можев друго, Бети е секогаш главна, а јас можев само да правам тоа што ќе ми рече. Јас сум потчинетата девојка.

Ја соблеков облеката, но и понатаму бев на високите потпетици. Се наведнав над масата и Бети дојде од назад и ме плесна по газот. „Дозволи да ти одржам една лекција, девојче.“ рече Бети. Потоа таа ми залепи уште неколку шлаканици на мојот газ. Потоа дојде времето кога Бети требаше да ми го стави стреп-онот. Таа го наби стреп-онот во мојата пичка , ја грабна мојата коса и започна да пумпа. Мора да кажам, пумпаше доста силно. Тоа не беше лошо, напротив тоа беше добро. Јас свршив два пати, а потоа и Бети сврши.

Ја повлече раката од мојата коса, а другата рака и се најде на мојот образ. Се насмевна и ми рече: „Сакам кога мојата девојка ми покажува колку е секси.“ Морав да застанам со грбот потпрена на ѕидот. Знаев дека ќе има уште ебење. Бети дојде пред мене, а јас и се обесив на вратот. Мојата вечера се расипа и отидовме во ресторан да вечераме. Сигурна сум дека имавме посебна вечер и јас и Бети.

Сега размислувам. Да бидам наведната над масата и ебена од назад, тоа ми се допдна. Како да бидам сигурна дека ќе се случи уште еднаш?

Прочитајте уште една интересна приказна: Ебење со тројца мажи истовремено

И една исповед: Од нејзината пичка капеше сперма

Секси совет: Како да имате добар анален секс[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.4.7″ global_module=”297610″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_image src=”https://libido.com.mk/wp-content/uploads/2020/06/baner-naslovna-audio-ispoved.jpg” url=”https://libido.com.mk/product/audio-prikazna-ljubov-kon-mladiot-sosed/” align=”center” _builder_version=”4.4.7″ vertical_offset_tablet=”0″ horizontal_offset_tablet=”0″ z_index_tablet=”0″ box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=”4.4.7″ vertical_offset_tablet=”0″ horizontal_offset_tablet=”0″ link_option_url=”https://libido.com.mk/product/audio-prikazna-ljubov-kon-mladiot-sosed/” z_index_tablet=”0″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

НАЈНОВО! Mрсна секси аудио исповед во МП3 формат: Љубов кон младиот сосед.
Текстот го чита оригиналната Госпоѓа Петрова!
Слушнете инсерт на овој линк:
Ако сакате да ја купите исповедта за само 30 денари кликнете тука.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]