Исповеди

Ебење со американски кур

Ебење со американски кур

 

Отсекогаш сакав да ја посетам Јапонија и ова лето решив да одам таму на одмор. Имав осумнаесет години и сеуште живеев со родителите, па морав да им барам дозвола за тоа и ја добив.

Ми се допаѓаше се во врска со Јапонија, а посебно девојките. Имаше нешто во Азијатките што ме возбудува, дури и пред да отидам таму. Таа вечер одејќи накај мојата хотелска соба видов онесвестена девојка во ходникот. Немаше никој друг и јас решив да ја внесам во собата. Малку се чувствував перверзно, додека ја фаќав за задникот и ја внесував во внатре.

Имаше прекрасно лице, изгледаше не постара од мене. Косата и беше права и долга, а телото фантастично. Беше облечена како ученичка, а мене таквата облека посебно ме возбудува. Ја легнав на креветот, ја протресов неколку пати, изгледаше како да е сосема аут. Мислите ми беа само на тоа што можам да и направам додека спие. Размислував со долната глава и не ми беше гајле што ќе се случи ако се разбуди во тој момент.

И ги погалив градите преку маицата, беа прекрасни. Потоа и ја соблеков маицата и видов дека не носи градник. Кога и го подигнав здолништето, забележав дека не носи ни гаќички. Набљудувајќи и го лицето и пикнав една рака меѓу нозете и два прста во пичката. Беше доста влажна, иако без свест. По неколку минути ебење со прсти, забележав дека се буди. И седнав на градите и го извадив мојот спремен кур.

Кога ги отвори очите, беше тотално запрепастена. Ја отвори устата збунета, а мене тоа ми се укажа како вистинска прилика. И го пикнав курот во грлото пред да каже било што. Се вртеше налево и надесно, обидувајќи се да се ослободи, но бидејќи бев врз неа не можеше да избега. Уште неколку минути се бореше, а потоа само ги затвори очите како да се надеваше дека ова е кошмар. Јас продолжив да ја пумпам во устата со мојот кур.

0010

Првиот млаз од мојата сперма го испалив во нејзината уста. Целото тело и се подигна нагоре онолку колку што можеше со мене врз неа. Го извлеков курот од нејзината уста и исфрлив втор млаз сперма на нејзиното лице. Очите и беа затворени и таа почна гласно да вика кога последниот млаз сперма повторно ја погоди на лицето.

Девојката престана да мрда и јас полека станав од неа, следејќи ја со поглед цело време. Таа ги отвори очите, ме погледна, ја избриша спермата од нејзиното лице со раката и си ги излижа прстите.

“Од каде дојде ти и твојот прекрасен кур?“, се насмевна девојката и ми објасни дека тукушто раскинала со момчето и тој ја удрил, па таа удрила со главата во ѕидот и се онесвеснила.

“Изгледа дека го навредив, му реков дека не е доволно маж за мене и дека не може да ме задоволи. Курот му е премногу малечок и тенок.“ Маи се смееше.

Јас и реков дека не можев да се воздржам кога ја видов во ходникот како лежи, а таа повторно се возбуди. Изгледаше како курвиче иако имаше само осумнаесет години.

“Моето име е Маи. Би сакала да ме изебеш со твојот американски кур.“

Не можев да поверувам во она што го слушнав. И реков да се сврти на креветот и да клекне на колената. Нејзиното секси стегнато газе стрчеше нагоре. Гласно застенка кога мојот јазик и го допре пичето. Ги рашири нозете и кружно ги движеше колковите пикајќи ми го газот во лицето. Застанав за момент и ја свртев на грб и таа затрепери кога го притиснав моето тело врз нејзиното. Го фатив курот со раката и полека и го притиснав кон тесното пиче. Таа забревта кога наеднаш пенетрирав во неа.

И го подигнав газот на Маи и и го напикав курот до јајцата во младото пиче. Во моментите на страст, таа извикуваше гласно некои јапонски зборови. Ме прегрна околу вратот и ми го приближи лицето за да може да ме бакнува. И ги подигнав двете нозе на моите рамења и уште повеќе и го раширив пичето. По неколку минути во оваа поза, повторно ја свртев на колена. Ги лижнав моите прсти и и ги пикнав во газот. Таа ме погледна преку рамото и ми рече да бидам нежен, бидејќи досега не се ебела во газот.

Многу нежно почнав да и навлегувам во чмарот. Кога успеав да и го напикам само до половина курот, почувствував дека Маи свршува. Телото и трепереше и таа гласно стенкаше. Очигледно и се допадна тоа што и го направив.

“Изеби ми го газот со твојот голем американски кур,“ стенкаше Маи додека и го полнев задниот отвор. Сега со раката си го триеше клиторисот и си ги пикаше прстите во пичката. Моите јајца ја плескаа по газот, чувствував како газините и се стегаат. Извиците и беа погласни и пострасни од порано. Почувствував дека се ближам кон оргазам.

“Аааааах!!!“ вресна Маи кога доживеа уште еден оргазам. Тоа ме доведе до лудило. Со едно нагло движење го напикав до крај курот во нејзиниот чмар и и експлодирав внатре. Кога го извлеков, густата сперма и течеше по газот.

“Го обожувам твојот кур…“ рече изморено и легна на грбот врз креветот.

Станав и почнав да ги облекувам панталоните.

“Каде одиш?“ ме погледна Маи разочарано, како да не и беше доволно. Искрено речено, и мене не ми беше доволно, сакав уште од оваа извонредна девојка.

“Од ебењето секогаш ожеднувам, веднаш ќе се вратам.“

И намигнав преку рамото, велејќи и дека ќе одам да донесам неколку интересни работи за да се забавуваме и дека ќе се вратам за половина час. Таа стана и ме бакна страсно пред да излезам.

“Ќе те чекам, го имаме целото време на светот.“

Ебење со американски кур.

Прочитајте уште една интересна приказна: Ме погали по влажната пичка
И една исповед: Големината не е се но јас сакам голем кур
Секси совет: За денот на вљубените дамите избраа – Втор дел