Црн силиконски прстен

Број на артикал: LT-PR20718

490 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

2,5 цм.

Должина:

7 цм.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

1 мод на вибрација

Напојување:

3 LR41

Текстура:

Прстенот е многу растеглив

За само 490 денари добивате силиконски вибрирачки прстен за пенис! Овој прстен има вибрирачки булет што се вади и се ставаат батерии во него за да работи, има еден вибрирачки мод. Но најинтересно од се со овој прстен е што вибро булетот може да се извади и да се користи како стимулатор за клиторис во соло игра или во игра со партнерот или ако сакате можете да ги стимулирате другите ерогени зони на жената.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!