Дупли вибрирачки силконски прстен

Број на артикал: LT-PR1207

1,290 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

1 , 8 см.

Ширина на дупката од прстенот:

3 , 5 цм. мала дупка 4 , 7 цм. голема дупка

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Материјал:

Силикон

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

 

Овој е дупли вибрирачки прстен со 10 модови на вибрација. Малиот прстен се става околу тестисите за да се фиксира прстенот а големиот прстен се става околу пенисот. Прстенот е направен од 100% силикон и се се полни на усб кабелче.

Истотака како и секој вибрирачки прстен може да се користи како стимулатор на клиторис за соло игра на жената или не мора да го ставите на пенис при секс, туку со него да ги стимулирате другите ерогени зони на жената.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!